debīla situācija

 
Reitings 34
Reģ: 19.09.2012
sveikas,esmu 22 gadu jauna sieviete,esmu precējusies ir 2 bērni...esmu ne pārāk laimīga ar patreizējo vīru...daudz strīdamies,esam abi visu laiku par kauko neapmierināti...bet šķirties ar negribam :( tomēr viens bez otra nevaram :( bet nu tagad ir uz LV atpakaļ atbraucis mans bijušais :s sauc ,mani pie sevis,saka lai pametu vīru...sāku atcerēties kā bija ar viņu.,atceros kā viņš mani krāpa bet saka ka tagad esot mainījies :( vīrs par mūsu sarakstēm neko nezin,ceru arī ka neuzzinās,ceru ka viņš seit nav :s :o
īsti nezinu pie kura gribu palikt...peiminēšu to ka tas bijušais patreiz nestrādā,bet saka ka drīz strādāšot :s esmu stūlbā situācijā :( ;( nezinu pie kā būtu labāk...
ko jūs par šo domājat?kā jūs rīkotos?
18.10.2012 16:02 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Prptams,ka tas mazais procents ir tik pārdabiska parādība, tāpat kā sniegs +30 grādu svelmē, bet ir kam paveicas un vīrieši mainās, bet man apkārt ir pierādījies tas,ka nu ja tā laišana riņķī ir tas dzīvesveids, tad tā arī paliek. J ainstinktos ir kolīt visas un bučoties un seksot pa stūriem, tad tas instinkts paliek.
Parasti ar šādu vīriešu aizstāvēšanu nodarbojas sievietes,kam gribētos ticēt,ka viņas vīrietis jau nu točna mainīsies, vai ir mainījies un metās aiztāvēt, bet reāli dzīvē - cilvēki nemainās. Arī es nebūtu gatav mainīties vīrieša dēļ. nekādā ziņā. Gan atradīsies kāds,kas mīlēs tādu kāda esmu. Es arī netaisos visu dzīvi pavadīt,lai cīnītos ar sevi un censtos tēlot to,kas es neesmu, tāpēc tagad tieku mīlēta tāda kāda esmu. ar visu savu tizlo dabu utt. un otro pusi arī mīlu tādu,kāds ir.
19.10.2012 14:22 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.10.2012
sagribejas pamauk*****,ta mekle jaunu,nav ko vecas miesas aiztikt.
vecais shtuceris sagribejis pamercet,taks talab jaskrien uzreiz pie vinja,jebkuram pasakam gatava piekrist-nafig!
ja jau virs tik slikts,nafig precejies?!butu gimenes dzivi labojusi nevis vecu pimp* meklejusi,maukoti*** vnm paspesi,bet laulibu jaglabj tgd....
19.10.2012 18:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits