Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

debīla situācija

 
Reitings 34
Reģ: 19.09.2012
sveikas,esmu 22 gadu jauna sieviete,esmu precējusies ir 2 bērni...esmu ne pārāk laimīga ar patreizējo vīru...daudz strīdamies,esam abi visu laiku par kauko neapmierināti...bet šķirties ar negribam :( tomēr viens bez otra nevaram :( bet nu tagad ir uz LV atpakaļ atbraucis mans bijušais :s sauc ,mani pie sevis,saka lai pametu vīru...sāku atcerēties kā bija ar viņu.,atceros kā viņš mani krāpa bet saka ka tagad esot mainījies :( vīrs par mūsu sarakstēm neko nezin,ceru arī ka neuzzinās,ceru ka viņš seit nav :s :o
īsti nezinu pie kura gribu palikt...peiminēšu to ka tas bijušais patreiz nestrādā,bet saka ka drīz strādāšot :s esmu stūlbā situācijā :( ;( nezinu pie kā būtu labāk...
ko jūs par šo domājat?kā jūs rīkotos?
18.10.2012 16:02 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.10.2012
sagribejas pamauk*****,ta mekle jaunu,nav ko vecas miesas aiztikt.
vecais shtuceris sagribejis pamercet,taks talab jaskrien uzreiz pie vinja,jebkuram pasakam gatava piekrist-nafig!
ja jau virs tik slikts,nafig precejies?!butu gimenes dzivi labojusi nevis vecu pimp* meklejusi,maukoti*** vnm paspesi,bet laulibu jaglabj tgd....
19.10.2012 18:47 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Prptams,ka tas mazais procents ir tik pārdabiska parādība, tāpat kā sniegs +30 grādu svelmē, bet ir kam paveicas un vīrieši mainās, bet man apkārt ir pierādījies tas,ka nu ja tā laišana riņķī ir tas dzīvesveids, tad tā arī paliek. J ainstinktos ir kolīt visas un bučoties un seksot pa stūriem, tad tas instinkts paliek.
Parasti ar šādu vīriešu aizstāvēšanu nodarbojas sievietes,kam gribētos ticēt,ka viņas vīrietis jau nu točna mainīsies, vai ir mainījies un metās aiztāvēt, bet reāli dzīvē - cilvēki nemainās. Arī es nebūtu gatav mainīties vīrieša dēļ. nekādā ziņā. Gan atradīsies kāds,kas mīlēs tādu kāda esmu. Es arī netaisos visu dzīvi pavadīt,lai cīnītos ar sevi un censtos tēlot to,kas es neesmu, tāpēc tagad tieku mīlēta tāda kāda esmu. ar visu savu tizlo dabu utt. un otro pusi arī mīlu tādu,kāds ir.
19.10.2012 14:22 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
sk. nu traki!
19.10.2012 14:19 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
odyssey, saproti, no sākuma Tev liekas, o, normāls čalis, utt, bet tad Tu sāc viņu iepazīt un redzi visus viņa mīnusus, kaut kas tevi sāk kaitināt, kad atrodies viņam blakus un tad Tu noraujies no ķēdes - kāds foršāks puisis ar tevi sāk flirtēt un Tu viņu gribi, that's all :D

Tad sākās scēnas - kur Tu biji, utt. :D Vispār, briesmīgi.
19.10.2012 14:18 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
mei4uks, ja runa ir par vīriešiem, tad kāpēc nav vērts pieminēt? Tas taču ir forši, ka ir tādi, kuri mainās, kuriem dzīvē notiek kaut kas tik liels? Manuprāt ir vērts pieminēt, lai nesāktos atkal muļķīgās sarunas, ka "visi vīrieši ir cūkas"
19.10.2012 14:16 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Vajag paņemt acis pirkstos un paskatīties,kas apkār notiek.

šito gribu redzēt! :D
19.10.2012 14:15 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
nafig, tad vsp jābūt kopā ar lupatveidīgo? :D
19.10.2012 14:15 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Odyssey, bet es jau saku, ka ŠĀDS CILVĒKS MAINĪSIES, KAD BŪS DĒĻ KĀ!

nafig man jāmainās dēļ kaut kāda lupatveidīga čalīša, ja es zinu, ka drīz nāks kas labāks?
19.10.2012 14:13 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Vajag paņemt acis pirkstos un paskatīties,kas apkār notiek. Tie,kas ir bijušis meitu ģēģeri - tie tādi arī palikuši. Pofig un bērniem, sievām utt. Tāpat paskatanies,kādi tīņi tagad aug. Visi (es atvainojos) pisās riņķī, paksatamies kādas diskusijas meitenes raksta forumos.
Es nesaku,ka VISI krāpēji un jākļi nemainās, bet tas ir tik niecīgs procents,ka nav vērts pat pieminēt.
19.10.2012 14:07 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
nu bet tu jau ar raksti par Lielisko, kuru nekrāpsi, bet vai tad bijušos nekrāptu atkal? pati sapinies!
19.10.2012 14:04 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
pavisam vienkārši - no pieredzes! un ne tikai savas!
19.10.2012 14:03 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Protams, meitenes, Jums visām ir savā ziņā taisnība, ka pie bijušā atpakaļ nevajag iet, bet kad es lasu šos stulbos, kaut kādus feministiskos stereotipus -
cilvēki nemainās. piekrāpa 1x, piekrāps atkal!


pie tam skriet pie tāda, kas jau krāpis (tie NEKAD nemainās - gēni bez maz tādi)


Saku tev vienu - cilvēki nemainās. Ja tavs ex tevi krāpa, tad dodu 95%,ka to darīs atkal.


2) viņš ir krāpnieks; 3) cilvēki nemainās;


mani pārņem nesaprašana! Kā Jūs varat teikt, ka tādi cilvēki nemainās? Nē, es varu točna pateikt, ka šādi gadījumi 50% mainās, kad satiek savu īsto cilvēku, ar ko vēlas būt kopā un pat ja agrāk krāpa visus ar ko bija kopā, JA TEV IR TAVS OTRAIS CILVĒKS, un viņš Tev spēj sniegt to, ko nespēj neviens cits un JA TU VIŅU CIENI, Tu nekad viņu pat nemēģināsi nokrāpt. Bet tādi cilvēki mainās, patiešām, es to zinu, jo esmu krāpusi visus savus vīriešus, jo zini kāpēc? Esmu bijusi augstāk par viņiem, tātad necienīju nevienu no viņiem. Bet mans tagadējais vīrietis, mans Lieliskais vīrietis :) es nekad viņu nenokrāptu, jo viņa vajadzības man ir vienādas ar manām, tas nozīmē, ka es nekad mūžā viņam neko tādu nenodarītu.
19.10.2012 14:01 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Nekad nešķiries kāda cita dēļ!
Ja šķiries tad dēļ cilvēka ar kuru esi kopā...
Tici man ;)
19.10.2012 13:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tu, cik saprotu, tagad ar bijušo tikai saraksties?

Arī pēc manas matemātikas sanāk, ka vidusskolas mīlestībam tagad ir 22-23 gadi, ne vairāk. Tas, ka viņš tevi krāpa, kad jums bija 17, principā ne obligāti nozīmē, ka krāptu arī tagad. Bet, baidos, reālas attiecības, reālu kopdzīvi ar tevi un diviem vēl ļoti maziem bērniem - to viņš "nepavilks".

Viņam ir tikai 22, viņš grib aiziet uz tusiņu, satikties ar draugiem, pabučoties klubā ar smuku meiteni, paspēlēt datorspēles, aizbraukt laivot pa Ventu, doties vasarā uz pāris nedēļām uz Horvātiju. Vai tu tiešām domā, ka viņa jūtas pret tevi ir tik stipras, lai viņš no tā visa atteiktos, un tā vietā būtu tētis uz pilnu slodzi diviem svešiem bērniem? Ja jā, tad CIK ILGI?

Tu pati ļoti labi zini, ka pēc bērnu parādīšanās attiecības mainās. Sākumā nākas atteikties pat no tik elementāras lietas, kā kopīgas filmas skatīšanās vakaros, kur nu vēl iziešanas ārpus mājas piektdien vakarā. Vai tavs bijušais ir tam gatavs?

E-pastos un īsziņās zvērēt mīlu līdz kapa malai un demonstrēt ugunīgu kvēli ir viena lieta. Reāli pierādīt to darbos - pavisam cita.

Domā, pirms dari. Ja tas čalītis ir vienīgais iemesls, kāpēc gribi pamest vīru, tad nav vērts. Ja vīra pamešanai ir citi, nopietni, nepārvarami iemesli - tad tas ir cits jautājums.
19.10.2012 10:45 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
nedomāju, ka jāpaliek ar vīru, ja nejūties ar viņu laimīga. taču pie tāda bijušā iet ir neprāts. Ja ar vīru nesanāk uzlabot attiecības, kaut gan abi ir centušies, tad ir jāšķirās un jādod sev un otram iespēja būt laimīgam attiecībās ar kādu citu. Protams, ka jums jāatceras, ka esat savu 2 bērnu vecāki un šīs vecāku attiecības ir jāsaglabā.

daudzi bērni cieš no tā, ka viņu vecāki šķiras. vēl vairāk no tā, ka viņu vecāki nešķiras...
19.10.2012 09:48 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Tas tagad modē-nogurt no visa un sākt visu no jauna, nesalabojot veco.

Tā nu tas ir :(
19.10.2012 09:39 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
paliec pie vīra. bijušais ir slikts čalis, viņš, maita, izmanto tavu emocionālo stāvokli.
19.10.2012 09:33 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
nekādā gadījumā neej atpakaļ pie bijušā! cilvēki nemainās. piekrāpa 1x, piekrāps atkal!
un kpc tik jaunai jāveido tik nopietna situācija dzīvē? negribēji izbaudīt jaunību un tad veidot ģimeni?
19.10.2012 09:18 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
omītēm vsp nebija pieņemts šādi ar bērniem skaidrīt riņķī no esošā pie bijušā utt. bija jānodibina ģimene un viss. tu vari izšķirties no vīra, bet ne skraidīt šādi pa pasauli.
tev prāta nav nu galīgi un vēljoprojām. tev par maz bija, ka viņš tevi krāpa? tādai, kā tev vajadzētu ar bomi pa galvu iedot. tu domā, ka viņš rupēsies par taviem bērniem? viņš nav spējīgs pats par sevi parūpēties. ja viņam nav darba, tad visticamāk viņš dzīvo pie vecākiem. tev tādu vajaga? bet nu, ja tu tā izdarīsi, tad lūdzu netaisi augšā nākošo diskusiju- aizgāju no vīra pie bijušā, bet viņš mani krāpj un es viņu uzturu, jo viņš nestrādā. man nav kur iet , un man ir divi bērni, bet vīrs ir aizvainots un atpakaļ neņem. reāli es šādi redzu tava piedzīvojuma rezultātu.
ja gribi iet prom, tad ej, bet dzīvo viena ar bērniem. vismaz pagaidām, kamēr tu atradīsi normālu vīrieti, kuru iemīlēsi, bet varbūt sapratīsi, ka vēlies būt ar vīru. bet neskrien pie bijušā. padomā par iemesliem, kāpēc izšķīrāties. cosmo ir simtiem diskusiju, kur meitenes atgriežas pie bijušajiem, kuri viņas atkal krāpj. nu tad paņem un pārlasi viņas, un padomā, kas notiek.kas tev tur būs labāks? kā tu zini, ka viņš ir mainījies?viņš nezaudēs neko, bet tu vari zaudēt visu.kas tad viņam, pagulšņās pa gultu ar tevi un ies pie citām.un kas tu vēlies vēl papildus par to viņu uzturēt?tad jau simtreiz labāk vienai dzīvot.padomā, kas notiks ar taviem bērniem, kādas traumas tas viņiem var sagādāt, tavas neapdomīgās rīcības dēļ. viņiem būs jāpārcieš ne tikai, ka viņu vecāki izšķiras, bet, ka tu viņus vēl aizved pie sveša vīrieša, kurš visticamāk viņus nemīlēs un ciest nevarēs, jo viņš pat nespēja cienīt tevi, kā tad viņš cienīs tavus bērnus?
amia- nez kāpēc tavi komentāri mani nepārsteidz. sieviete ir tikpat atbildīga par bērniem kā vīrietis. bet šī sieviete ir māte. kā māte var pamest savus bērnus un aiziet?protams, notiek arī tā, bet tas nozīmē, ka tas ir labi? tu domā, ka tie vīrieši, kas pamet bērnus, tiek attaisnoti? vēl kas, aiziejot no ģimenes, bērnus var arī nepamest par viņiem rūpējoties un satiekoties. goda vārds, tu mani sāc tracināt jo dienas, jo vairāk.
19.10.2012 08:59 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
bet vai tad ta nau?
18.10.2012 21:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits