Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Toreiz un tagad.Iekšējā cīņa.

 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Jau kopš 5 rītā neguļas.. jāpavada laiks šeit :)
Tad nu aizdomājos par dzīvi.Kaut kas sāka grauzt sirdi nedaudz..
Tagad dzīvoju jauku dzīvi,tā nosauksim,esmu uzticīga,kārtīga savam vīrietim.Ne priekš viena nekad tāda neesmu bijusi.Pagājušo gad kaut kā pats no sevis viss iekārtojās tā,ka bija tas klikšķis satiekot viņu un viss :] Iekšēji pārņēmis miers,turklāt gaidāms bebis :) Esam laimīgi,kopā mums ir jautri,jo ikdienā es savus draugus tik ļoti reti satieku.Un nemaz baigi nepietrūkst es teikšu.Esam kā cimdiņš ar rociņu :)
Bet ir tā,ka reizēm pārņem vainas sajūta par pagātnes grēkiem.. visas tās tusēšanās,vīrieši..uzdzīve,protams ne jau tik bezatbildīga lielā mērā,bet tomēr..tik daudz izdarītu kļūdu,kuras es negribētu,lai mans vīrietis uzzin,jo viņš tāds jūtīgs.Kādreiz baudīju dzīvi,nedomājot vai izdarītais varētu būt slikti.Protams pēc tusiņa piecelies nākamajā dienā un pārņem muļķīga sajūta,ka esmu ļāvusies emocijām,mirkļa vājumam..ir lietas,kas būs kā zīmogs uz pieres visu mūžu..no tā man neatkratīties.. kā ir tā ir..
Ir šis tas ko mans vīrietis,kad iedzēris pārmet man... tad sajūtos tik slikta..it kā nebūtu viņa cienīga.. :( Bet es viņam saku -ļauj man dzīvot tagadnē, nevis pagātnē...jo tagad sākas mūsu abu dzīve ko veidojam mēs paši no nulles.
17.10.2012 08:25 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Labākā daļa ir tas, ka pārmet tad kad iedzēris! Skaidrā normāli izrunāt to nevarat?

Manuprāt pagātne ir pagātne, tā ir tava dzīve un izvēle ko tu darīji, manuprāt viņam tas pat nebūtu jāzin un, ja zin, tad nevajadzētu lai tas viņu tā uztrauktu.

Turklāt man liekas, ka ir jautri, ja ir raiba jaunība bijusi, būs ko attcerēties vismaz! :)
17.10.2012 08:33 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
nejuuties vainiiga, labaak pasaki paldies savai pagaatnei par to, ka izveidoja tevi tieshi taadu, kaada patreiz esi. kas to zin, ja nebuutu visu sho trakuliibu, varbuut tagad tu nespeetu noveerteet to , kas tev ir dots. ziimogs ir tev tikai galvaa un paareejiem tas nav pamazaams. daudziem ir bijusi veetraina jauniiba, bet tas vinjus nepadara par sliktiem cilveekiem.
17.10.2012 08:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
liekas, ka šis stāsts ir par mani.. lai gan manus pagātnes grēkus es viņam neesmu stāstījusi, lai gan tik ļoti man negribas neko slēpt no viņa. bet es zinu, ka tas varētu iespaidot mūsu attiecības un viņa domas. tādēļ izvēlos klusēt.
es arī uzskatu, ka iepriekšpieļautās kļūdas, tā dzīve, mani padarīja par tādu cilvēku, kāda esmu tagad. tas ir uz labo pusi. esmu daudz ko sapratusi, izpratusi, kas ir prioritātes manās attiecības, kā arī sapratusi, ka pašām attiecībām ir jābūt manai prioritātei, lai tās nebeigtos.
17.10.2012 08:51 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
es arī atceros pagātni, bet ne tāpēc,ka kaut ko nožēloju. jo cenšos dzīvot tā,lai nav nekas jānožēlo. arī ballējusies esmu mierīgi,nav bijuši nekādi mirkļa vājumi,ar visām izejošajām sekām.
bet ir kaut kādas sajūtas,emocijas, notikumi, aktivitātes,kas man trūkst un ko gribētos šobrīd.
reizēm,kad par to tā vairāk aizdomājos,paliek skumji.
gribās paņemt to skaisto līdzi.

bet nedomāju,ka vīrietim vajag kaut ko pārmest,īpaši jau iedzerot,jo pagātne ir pagātne. tagad esi šeit,blakus viņam un neko tādu nedari.
17.10.2012 09:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu man, paldies dievam, sekas nekādas nav bijušas, kas vilktos tagad līdzi. tikai atmiņas par to.
ne tikai vīrieši sievietēm kko pārmet par pagātni vai tml, bet visbiežāk to dara sievietes. es to savam vīrietim neesmu pārmetusi, jo zinu, ka, jā darītu, tad viņš man vairāk neko nestāstītu. nu tik traki jau nav, bet ir lietas, kuras es negribētu, lai viņš uzzina. es domāju, ka tādas ir katram cilvēkam
17.10.2012 09:08 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Neļauj viņam dzert!
17.10.2012 09:24 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Manuprāt, ar Tevi viss ir ok un, iespējams, vīrietis patiesībā nevar pārdzīvot to, ka jaunība Tev bijusi vētraināka nekā viņam pašam :D
Bet, ja nopietni - kāds gan zīmogs tur var būt? Kas bijis, bijis, baudiet tagadni! Tomēr, ja jau pārmetumi sākas tieši tad, kad viņš iedzēris, tas jāizrunā skaidrā prātā. Tas nozīmē tikai to, ka iekšēji viņa kaut kas vēl grauž. Labāk viena nepatīkama saruna, nekā neizrunāta sāpe.

Un apsveicu ar gaidāmo :)
17.10.2012 09:24 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
A ko viņš tev pārmet īsti,es nesapratu?
Nu pagātne ir agātne,lai nu kā t vairs neizmainīsi. Dzīvojiet šodienai un kopīgai nākotnei.Tu tacu tgd gudrāka esi un tādas kļudas vairs nepieļausi. Ta kā relax. :))
Sveicu ar mazo )
17.10.2012 09:28 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ā vēl kas. atkarīb, cik bieži vīrietis iedzer un kā pasniedz savus problēmjautājumus. ja tas ir vienreiz mēnesī vienu vakaru mierīgā gaisotnē, tad es neko traģisku nesaskatu.
bet, ja tas notiek, katru otro vai trešo dienu un sāk plātīties un pārmest, bļaustīties, slikti uzvesties, tad tā jau ir problēma.
17.10.2012 09:31 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Domāju, ka problēma tā ir jebkurā gadījumā, ja reiz tas notiek tieši un tikai tad, kad džeks iedzēris. Gan jau, ka neomolīgi (nedroši, apvainoti, vai vēl sazin, kā) viņš jūtas visu laiku, tikai tad spēj sevi kontrolēt un to noslēpt.
Vislabāk, ja izrunāsies ar viņu tā kārtīgi, kad viņš ir skaidrā prātā. Ka tagad saproti, ka agrāk darītais bija kļūdas, taču tieši tāpēc tā vairs nekad neuzvestos.
17.10.2012 09:37 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Tā ir Tava pagātne, kuru Tu izmainīt nevari. Muļķīgi kaut ko pārmest par to, kas ir bijis, jo galu galā, tad Tu nebiji kopā ar viņu un ir saprotami, ka tad Tava dzīve bija savādāka. Es noteikti nevarētu izturēt, ja man katru reizi kā mazliet drosmes asinīs sāktu pārmest par kaut kādiem pagātnes notikumiem. Izrunājies skaidrā ar viņu par šo visu, bet, ja tas neko nemainīs, tad galvenais ir tā Tava apziņa, ka tagad Tu esi cits cilvēks un viss. Neņem galvā to sviestu, kuru viņš pālī maļ :D
17.10.2012 09:41 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Arī pati mēģini uz to paskatīties savādāk. Nevis kā uz "pagātnes grēkiem", bet - uz pagātnē izdarītajām muļķībām. Katram jau dzīvē ir gadījies izdarīt lietas, ar kurām nelepojas (protams, tas dažādiem cilvēkiem ļoti atšķiras, kādas tās tādas ir, taču kaut kas ir gandrīz ikvienam). Es tādas lietas redzu kā kļūdas, kas izdarītas muļķības, pieredzes trūkuma vai nezināšanas dēļ. Ja reiz tagad Tu uz tiem gadījumiem skaties savādāk, nekā toreiz, tad - tagad esi gudrāka, spēj labāk izvērtēt situāciju. Un tā ir visa atšķirība. Tu esi tas pats cilvēks, tikai tad biji jaunāka un, neņem ļaunā, dumjāka, tagad esi prātīgāka un saproti, ka tāda rīcība nav pareizākā.
17.10.2012 09:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits