Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cosmo Ārzemnieces.

 
Reitings 287
Reģ: 26.08.2012
Sveikas.:)
Cik Te lasot var redzēt, ka daudzas como meitenes dzīvo ārzemēs vai arī vēlās dzīvot/studēt/strādāt ārzemēs.
Tātad jautājumus, kur jūs tagad esat meitenes, kurās valstīts, tagad dzīvojat un kāpēc?:)
14.10.2012 13:17 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
irijaa, jau gandriz 10 gadus,planojam pec gadiem 3, 4 atgriezties Lv uz paliksanu.
05.12.2013 21:34 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Nu super! Iepriecināji! :D Ja izdosies atrast ziņošu! :D
05.12.2013 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Internetu vienu pašu nevar paņemt - tas nāk līdzi ar TV un mājas telefonu. Cena vidējā ir 30 eiro mēnesī. Ja atrodi ko lētāku, tad obligāti ziņo, lūdzu :D
05.12.2013 20:36 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Ja nedaudz bremzētu tas vēl ok! Pardzīvošu,bet man vajag jēdzīgu summu un dažiem mēnešiem! :)
05.12.2013 20:27 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Taylor. Orange ir lielākajai daļai, ko pazīstu (arī mums tagad), iet labi, ātri, BEEEET ik pa laikam viņš izdomā būt nereāli lēns kādas 2 dienas (apmēram reizi 2 nedēļās), un tad nu jūdzies nost. Drauga vecākiem ir freebox, arī ir ok. Cenas visiem +/- vienādas.
Gribētu pāriet uz numericable, bet tā kā dzīvokļa biedrs strādā orange un mums ir divreiz lētāk, tad vismaz izbaudām to reto bremzēšanu, bet vismaz ne pa pilnu cenu
05.12.2013 20:24 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Es lietoju Numericable ar rūteri, esmu apmierināta ar visu! Nebremzē un vienmēr iet.
05.12.2013 20:14 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Man ir jautājums tām kuras dzīvo Francijā!

Kā ir ar internetu datoram? Kurš ir laba ātruma un saprātīgā cenā? :) Vai ir labs wifi savienojums?
05.12.2013 20:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
miss grape-man pirmos gadus bija loti gruuti tiesi taapeec iedziivoties.Likaas ,ka visi kaimini taadi "uzspeleeti".Es pilniigi skaidri zinu,ka nevienam no maniem kaiminiem neinteresee tas,kas man uz sirds,arii koleegiem neinteresee.Parasti visi grib daliities tikai pozitiivaas lietaas.Es nekad neesmu dzirdeejusi,ka kaiminiene staastiitu par savu slikto veseliibu...Tikai nesen uzzinaaju ,ka bijusi smaga operaacija.Cilveeki noteikti atskiras ar taadu kaa "uzliktu etiketi" arii darbaa.Nevienam nevar pateikt,vai beerns slims,nesaskanas maajaas.
Atceros ,ka es laikam biju vieniigaa,kura vismaz vienu reizi meenesii atnaaca uz darbu ar asaraam aciis...tad saneemos un saaku straadaat.Zinaaju,ka to noteikti nevar izraadiit rezidentiem-taa var pazaudeet darbu...
21.10.2013 17:04 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Twiddy, man tas pats ar tēvu, arī diez vai gribēs kur braukt, pat izteicies tā.
ehh.. un tad puse sirds Latvijā vecāku dēļ.
Afiyah, izklausās super, cerēsim, ka arī es līdz tam izaugšu, ka var tā mierīgi un vēsi :)

nez, lai kā patiktu Rietumnieku attieksme pret dzīvi, pozitīvisms, utt., ik pa brīdim ļoti pietrūkst tās krievu vienkāršības, kas ir te.. ne jau tur lamāšanās un visa 'kultūra', ko lv te redzam, bet vienkāršība un godīgums, kad nejautā "how are you" tikai jautāšanas pēc, kaut patiesībā vispār neinteresē, kā tev iet..

nē, nu pietiek. šovakar esmu atpakaļ ārzemēs.. tad jau.. tad jau.
21.10.2013 11:05 |
 
Reitings 463
Reģ: 18.10.2013
Paslaik dzivoju viena neliela pilseta Hertfordshiras novada, aptuveni 40 minusu brauciena attaluma no Londonas. Ieprieks dzivoju ari dazas citas Anglijas pilsetas. Brivaja laika dodos dazadas ekskursijas, apskatu dazadas pilsetas un vietas un domaju, uz kuru pilsetu varetu parvakties un atkal iekarot. :D Ir doma parvakties uz kadu lielaku pilsetu. Uz doto momentu stradaju ar agenturas starpniecibu, ireju 3 bedroom maju ar paris meitenem un macos koledza. :D Vispar jutos loti apmierinata, esmu iejutusies. Iemesli manai prombrauksanai-ka jau vairakumam. Velejos mainit vidi, klut neatkariga, izrauties no stresa, liela krize, kura sakas pec traknajiem gadiem un nenoliegsu, finansialie apsverumi. Saubos, vai tuvako gadu laika atgriezisos Latvija, un Latvijas zinu portalos tik daudz negativisms sarakstits. Dazreiz ir ta, ka esot seit ilgojos pec Latvijas, bet, kad aizbraucu holideja uz Latviju, tad jau pec 2 nedelam sak gribeties atpakal. Skiet, ka mana sirds pieder gan Latvijai, gan Apvienotajai Karalistei. Pagajuso reizi, kad iebraucu Latvija sajutos ka turiste-viss vecais likas tik interesants, izstaigaju katru savas dzimtas puses tacinu, parku, veikalus, restoranus un Rigu krustu skersu. Paris radinieki jau teica, ka man ir paradijies mazliet akcentins, kaut man pasai ta neliekas. :D Parasti apciemoju Latviju reizi gada, apmeram, uz kadam 2-4 nedelam. Gribas tomer apcelot ari citas valstis. Dazreiz uznak tadi momenti, kad jutos vientuli, bet pa so laiku esmu iemacijusies but paspietiekama "pati pa sevi".
21.10.2013 05:57 |
 
Reitings 463
Reģ: 18.10.2013
Dzivoju UK (Anglija) jau vairak ka 3 gadus!
21.10.2013 04:59 |
 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
Esmu UK jau 3 1/2 gadus. Nē,Latvijas kā valsts man nepietrūkst nemaz. Man pietrūkst gimenes,mammas,omītes,opīša šad tad. Man te ir draugs,varbūt tāpēc vieglāk,neesmu uz savu galvu viena pati. Ciemos braucu 2x gadā.
Ja godīgi,šo gadu laikā ir bijušas emmmm...laikam reizes 2-3,kad ir gribējies mājās tā līdz asarām. Pirmo reizi "nojūdzos" pēc pusgada,kad runāju ar mammu pa telefonu,kad aizlūza balss un viss, asaras birst,parunāt nevar,mamma arī knapi valdās,prasa,kas man kaiš,vai viss kārtībā...
Bet ar laiku pierod.
Ja godīgi,paceloties no RIX man ir tāda....pat nezinu,kā lai nosauc,sajūta. It kā nostalgija,it kā viegls satraukums,ka tūlīt, tūlīt bùšu atpakal mājās,pie drauga. Jā,mājās. Te ir manas mājas.
21.10.2013 02:43 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
No 1. novembra būšu atpakaļ Londonā!
P.S. meklēju kompāniju, ar kuru ballēties 5dienās un 6dienās, šopingot utt. :)
meitenes, ko jūs darāt, kad, ārzemēs esot, ļoti sagribas mājās?

Piezvanu uz mājām, es ar mammu skypoju katru dienu, sačatojam, kad brīvs brīdis utt. Sazvanos ar draudzenēm, kuras ar nav Latvijā, tā parunājot, kurām līdzīgi, paliek vieglāk. Skatos daudz smieklīgu seriālu. Bet man reti kad tiešām ļoti sagribas uz Latviju.
21.10.2013 01:03 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
5,gadi Vaacijaa!!
atbraucu ar savu draugu,,
nopirkam zemes gabalu,tagad tik jaizremontee maju,,Un jaa mes te paliekam pa visam!!
Par Lv nedomaaju..
21.10.2013 00:51 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Esmu atpakal UK.
20.10.2013 23:19 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
miss_grape
Zini, jo vecāks cilvēks paliek, jo mazāk gribās traukties svešumā. Stipri apšaubu, ka mana mamma gribēs doties uz otru pasaules malu, kur nemāk ne valodu, nezina kultūru.. Pamest savu puisi, māsu. Tā jau arī nenotiks.
Bet, protams, piekrītu, ka galu galā daru viņai labu. Viņa pati arī to saprot, saka "ja tev ir labi, man ir labi". Ja pasapņojam- plāns ir viņai nopirkt nekustamo īpašumu pierīgā, un katru gadu apciemot.
20.10.2013 22:46 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Twiddy, saprotu Tevi līdz kaulam.
atceries tikai - pat, ja šķiet, ka mammu esi pametusi - Tu aizbrauci, jo Tev tā bija labāk. un, ja iekārtosies tur, varēsi paņemt mammu līdzi un nodrošināt cilvēka cienīgas vecumdienas. un beigās Tava aizbraukšana būs darījusi tikai labu, tici man.
PLAYPAUSE, saprotu arī Tevi.. neraudu tik bieži ārzemēs, taču tā sajūta jau visu laiku kaut kur iekšā..
20.10.2013 22:36 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Twiddy, arprats, domaju, kada gan maita esmu, jo neee! Kad biju Latvija, sanaca daudz argumentet ar mammu par sho, es biezhi teicu, cik ljoti gribu prom, jo dzivoju tikai divata ar vinju. Man ir maza gjimene, kas vel pietam nav ipashi saliedeta.
Laikam emocionala saite ar mammu tikai ir parak stipra.
Jutos ka maza meitene. Bet nu tik neizturami tas ir!
20.10.2013 22:28 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.04.2013
Esmu Dānijā jau 3 mēnešus. Kopumā man šeit patīk, bet vai esmu gatava palikt pa visam, nezinu - tas atkarīgs no ļoti daudziem faktoriem. Galu galā vienai pa pasauli vandīties apkārt nav nemaz forši.
Man,protams, pietrūkst ģimenes un draugu, bet tagad pieturos pie tā, ko man viens draugs teica - "Kaut kas ir jāziedo, ja gribi būt tur, kur esi tagad!"Un es tiešām gribu te būt - mācīties, iepazīt jaunus cilvēkus, iegūt jaunu pieredzi. Liels + no šīs pārcelšanās ir tas,ka iemācīšos būt patstāvīga, nekad nav bijušas problēmas palikt vienai, taisīt ēst vai kārtot māju, bet te viss ir citādi, tik ilgu laiku esi bez ģimenes un ilggadējiem draugiem,ka nākas visādas lietas iemācīties.

No LV man ļoti pietrūkst Kāruma sieriņu :D
20.10.2013 22:23 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
PLAYPAUSE,
Es domāju, ka tu vienkārši esi tāds cilvēks. Tev ļoti svarīgi ir tuvie, ģimenes klātbūtne. Droši vien tava ģimene ir saliedēta, kopā svinat skaistus Ziemassvētkus.
Mana ģimene tāda nav, varbūt tāpēc arī neilgojos līdz asarām. Bet pavīd cita problēma, kā jau teicu- jūtos kā nodevēja, kas viņus pameta.
Kas līdzēs? vecais labais laiks.
20.10.2013 22:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits