Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sabiedrotā laimes meklējumiem Londonā

 
Reitings 1
Reģ: 24.09.2012
Es te tā atskārtu, ka Latvija kļuvusi daudz par šauru, un gribas doties strādāt,baudīt dzīvi un dzīvot Londonā. Ir gadījies tur būt, un šī pilsēta man tiešām iepatikās. Un tagad sadomāju, ka dzīvē jāizmēģina kaut kas jauns un spontāns, un tāpēc man ir doma braukt uz Londonu, bet vienai kaut kā negribas, un negribas arī traucēt savas paziņas Londonā ar palīdzību atrast darbu, pirmā laika dzīvesvietu utt. Beidzot gribas pašai kaut ko dzīvē sākt sasniegt no pilnīgas nulles. :)

Varbūt te ir kāda/kāds/kādi/kādas, kas vēlas kaut ko tamlīdzīgu izmēģināt kopā ?! ;)
24.09.2012 19:52 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Te izskatās pēc jaunības maksimālisma. Tu 20 gados grasies braukt uz Londonu, uzsākt no nulles un šobrīd domā, ka viss būstik vienkārši un skaisti kā izklausās. Būs grūti, ļoti grūti. Neiesaku spert tik pārdrošu soli. Bet vēlu veiksmi un izturību!
24.09.2012 19:59 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Mācos netālu no Londonas,tad viss ir vienkāršāk.Iebraucējiem nekad tā dzīve nav salda,bet ja esi students,tad uz tevi skatās citādāk.
Neiesaku uz dullo braukt,ja tev nav neviena,tas sākumā būs ļooooti grūti.Ja,nav anglijā iegūta izglītība,tad arī pieklājīgu darbu gandrīz nav iespējams iegūt.Diemžēl LV diplomi viņiem neko neizsaka.
24.09.2012 20:12 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
varu piedavat istabinju irei,sakuma likas,ka neizires manu istabu,bet tomer meitenes izdomaja,ka izires gan,ja nu gadijuma mekle dzives vietu.
24.09.2012 20:56 |
 
Reitings 64
Reģ: 28.07.2012
Kad tu domā doties uz turieni? Es gribu pēc skolas beigšanas, t.i uz nākošo gadu. Tu gan jau ka ātrāk, daudz ātrāk gribi vne?
24.09.2012 21:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits