Gaidīšana beigusies H&M ATVĒRTS!

 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
sveikas!
Kam notikums, ka ne, bet nu par H&M atvēršanu runāja visi , beidzot tas ir atvēries:)

Kādi iespaidi, tām, kas bija jau šodien?
Daudz pirkumi?
Varbūt kāda strādā tur, kādas emocijas?

Par mani - biju uz kādiem plkst. 2, rinda, lai tiktu iekšā stāvēju kādas 5 min, pie kasēm ar kādas 5 minūtes, labi organizēts darbs kasē, jo rindas ļoti ātri gāja uz priekšu, lai gan cilvēku bija daudz, bet neteikšu, ka baigie pūļi, katrā ziņā pa zemi nekas nemētājās, viss bija labi!Protams gērbtuvēs bija lielas rindas, bet tas ta, jo daudzi mērījas tāpat zālē.

Manuprāt, lai nemuld pārējie veikali, ka H&M ''nebūs jau nu viņiem konkurents'', būs un kāds vēl!
15.09.2012 18:18 |
 
Reitings 55
Reģ: 01.12.2009
tirgū cenas NAV zemas, tas ir pirmkārt.
otrkārt, cik netā bija info, tāpat H&M cenas iekš LV būs dārgākas, nekā Eiropā..ceļu izdevumi,nodokļi,utt.

nu NEBŪS mums tādi paši veikali ar tādām pašām cenām (kas mums latos, Eiropā eiro), kā Rietumos.
16.09.2012 18:28 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nu nezinu, es šodien biju. Un iepirku žaketīti un topiņu, gribējās vēl mētelīti ziemai, bet nenopirku beigās. Man likās baigi ok viss. Manuprāt, kvalitāte atbilst cenai. Nevaru sagaidit, kad būs atlaides šajā veikalā. Un nopirku žaketīti, ko pirms mazāk kā mēneša gandrīz jau iegādājos Berlīnes populārajā iepirkšanās ielā šajā veikalā, un par tieši tādu pašu cenu, līdz ar to muļķības, ka te ir augstākas cenas, kaut kādi brāķi vai kolekciju atlikumi. Viss tas pats , kas "āttīstītajās" valstīs ;)
Iepricināja arī 5ls atlaide pirkumam no 30ls un arī 4ls atlaide, uzrādot čeku nākošajam pirkumam būs. Esmu apmierināta.
Ak jā, uz ģērbtuvēm bija gan rinda, kādas 20 min nācās pastāvēt.
16.09.2012 19:11 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Šodien aizbraucu līdz H&M. Man vajadzēja džinsus un es tādus dabūju par dikti demokrātisku cenu, pie reizes atradu cepuri, džemperīti un jaciņu. Un kopā ar atlaidi sanāca, ka cepure man bija bez maksas. Manuprāt izdevīgi. Nākamo nedēļ vēl izmantošu čeka 4ls atlaidi, lai nopirktu vēl vienu jaciņu.
Man ir vienalga, kur es iepērkos, ka tik man tās drēbes ir pa kabatai.
Varu pastāstīt par salīdzinājumu jaciņu cenās. Aptuveni vienāda kvalitāte, bet atšķirība cenā oj oj oj. H&M parastā cena 9,95, bet visur citur kur meklēju, lai nopirktu bija padsmit lati, uz atlaidēm House dabūju par 7ls. Neuzskatu, ka par tādu auduma gabalu ar podziņām būtu jāmaksā vairāk par 10ls un tas, ka H&M piedāvā šādu cenu kategoriju man bija patīkami.
16.09.2012 19:47 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Varu pastāstīt par salīdzinājumu jaciņu cenās. Aptuveni vienāda kvalitāte, bet atšķirība cenā oj oj oj. H&M parastā cena 9,95, bet visur citur kur meklēju, lai nopirktu bija padsmit lati, uz atlaidēm House dabūju par 7ls. Neuzskatu, ka par tādu auduma gabalu ar podziņām būtu jāmaksā vairāk par 10ls un tas, ka H&M piedāvā šādu cenu kategoriju man bija patīkami.

Ja tu domā tās parastās jakas ar pogām, tad es visur (parasti pērku Pull&Bear un Zara) esmu pirkusi tikai par tiem 9 latiem ar kaut ko bez atlaidēm.

Domāju rīt arī aiziet apskatīties, kas ir iekš H&M. Ja kāda zina, tad kas tās par 4ls atlaidēm nākamajām reizēm - par kaut kādu noteiktu summu dod? Un cik ilgi vēl tādas dos? :)
16.09.2012 19:52 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Nju veikalos, kurus apmeklēju es, tās jaciņas ir krietni dārgākas. Zara man īpaši nepatīk un lai aizbrauktu līdz veikalam, kur ir Pull&Bear, ar ceļa tēriņiem, tā pati cena vien sanāk :D Tāpēc tagad man ir izdevīgi, ka centrā kas tāds ir.
4ls atlaide nāk uz čekiņa, kurš ir jāsaglabā un to var izmantot nākamajam pirkumam no 20. līdz 30. sept.
16.09.2012 19:58 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Skaidrs. :)
16.09.2012 20:03 |
 
Reitings 222
Reģ: 29.01.2009
Man viens pazīstamais īsu brīdi strādāja a/s "Rita", kuri ražo preces priekš H&M veikaliem un varu pateikt tikai to, ka labāk tur neko nepirkt, jo kvalitāte ir zem katras kritikas. Nemaz neizteikšos, cik ļoti "centīgi" un "apzinīgi" tur viss tiek darīts. Pēc pirmās mazgāšanas reizes no mana krekliņa gāja nost krāsa milzīgiem pleķiem.
varbūt dabūji brāķētos... :) Esmu redzējusi kā tur nes atpakaļ šuvējām apģērbu, ja kaut kas nav tā sašūts, vai ir šķībi, nepareizi utt. Nav nepieciešams apgalvot, ka slikta kvalitāte. Un cilvēki, kas dara šo darbu, to dara centīgi un apzinīgi, jo no tā ir atkarīga viņu alga!
16.09.2012 20:18 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
gan jau es ar somenes aizesu uz h&m...prieks, ka cenas tur ir normals, nevis ka citas vietas pardod lupatas dargi.
16.09.2012 20:23 |
 
Reitings 265
Reģ: 03.08.2012
Biju.
Vērtējums: manai gaumei it nekā. Iespējams uz pavasari būs kaut kas labāks, kas patiks arī man. Rotiņas un aksesuāri gan ņemami.

Apsargi gan uz katra stūra. Noskatījos uz meitenēm, kas sagrabušās drēbes staigaja pa H&M un dažu dāmu gaume izraisīja smieklu :D un gan jau arī kādai citai smieklu izraisīja mana gaume man mugurā, tapēc diena izdevusies.
16.09.2012 20:31 |
 
Reitings 319
Reģ: 29.01.2009
Šodien iegriezos veikalā, cilvēku tiešām daudz. Lai pielaikotu drēbes, bija jāstāv rindā gandrīz stunda. Tagad ir piemetusies migrēna, bet tā jau mana problēma:)
16.09.2012 21:07 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
esmu kompetenta h&m cenu jautājumā un varu nomierināt meitenes un teikt, ka cenas ir un būs tādā pašā līmenī, kā pārējos tīkla veikalos.
tas, ka atlaides prece pēc kāda laika vairs nav ar atlaidi un tad atkal varbūt ir - cits jautājums, mārketings, kuru neapspriedīšu.
16.09.2012 21:24 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Tā kā mamma bija Rīgā un gājām šopingā, protams, piekāpām arī H&M. Drēbes kā drēbes, daudzas manā gaumē, daudzas ne manā gaumē(kā jau katrā veikalā). Beigās nopirku sev biezās auduma bikses un matu virtuli. Esmu sajūsmā par biksēm, jo man derēja un bija pat nedaudz par garu(uz manu 1,80 perfekti), ļoti patika aksesuāri. Rindā dabūjām stāvēt kādas 30 min, bet mēs ar mammu uz maiņām stāvējām, kamēr viena stāv, tikmēr otra staigā pa veikalu. Neredzēju nevienu aptrakušu pircēju, visi ļoti pieklājīgi, godīgi stāv rindās, un no rokām ārā neko nerauj. :D Personāls atsaucīgs. Rezumē - prieks, ka šis zīmols ir Latvijā.

Un tā kvalitātes apspriešana ir galīgi ne pa ķeksi. Cena atbilstoša kvalitātei. Jāsaprot, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju tomēr nevar atļauties pirkt itāļu vai jebkādas citas kvalitatīvas drēbes. Un ko tad viņiem plikiem staigāt, jo redz ne tik kvalitatīvu pirkt ir nožēlojami un briesmīgi?
16.09.2012 21:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Burve bet kā ta ar valu kursu? Tas kas citur pasaule teiksim 10 eiro, pie mums 10 ls. Un ta ir liela starība pēc būtības. Cilvēki to zin tač:D
16.09.2012 21:55 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
valūtu kursu :D :D :D
16.09.2012 21:56 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Neaizmirstiet to, ka nodokļi valstīs arī ir dažādi. :)
Un vispār smieklīgā šitā jūsu cepšanās par kaut kādu lupatu veikalu.
16.09.2012 22:05 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
kubiete

pamēģini parēķināt tās cenas pati kādreiz, ņemot vērā valūtas kursu, LV PVN likmi etc.
cenas var nedaudz atšķirties, bet tās atrodas līdzvērtīgos līmeņos.

tas tā, bet no pašas pieredzes skatoties, Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Vācijā, Anglijā, Īrijā nekad neesmu manījusi lielu cenu starpību veikalos, kā,piemēram, Mango, Zara, Bershka, Promod, Pull&Bear, Oasis, Stradivarius, Douglas, LaSenza etc lielo tīklu veikali. ir bijis citur nedaudz dārgāk, citur - lētāk. konkrēti atceros,ka VeroModa-only Igaunijā bija dārgāks, tā pat kā Accesorize.

noteikti vairumā vietu cenas nedaudz atšķiras, ņemot vērā dažādus apstākļus, likumus, bet nu nav taču tā, ka - TĀ TAČU IR LATVIJA!

kā tā vispār var teikt par savu valsti.. paliek nudien skumji tādas lietas lasot, šķiet, ka kāds domā, ka tās cenas SPECIĀLI priekš LV kāds dubultā liek. nu tā taču nav, mīļie cilvēki..

cieniet vairāk savu valsti un padomājiet dziļāk :)
17.09.2012 07:43 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Tik naudpilni un naidpilni komentāri :D Normālas drēbes par normālām cenām. Veikals kā tāds riktīgi foršs, domāju, ka būs vairāk tūristu no Iguanijas un Lietuvas :D Noteikti aiziešu apciemot. Man patīk H&M. Patīk, kā viņi nespēj sevi ietilpināt veikalā bez vismaz 2 stāviem, patīk, ka apģērbiem ir svaigs dizains. Nu, tak forši, man jau no tā ierūsējušā lielveikalu piedāvājuma skumji palika. Šis liks visiem drusku sapurināties :)
17.09.2012 07:46 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Burve, man arī nepatīk tas drausmīgais kriticisms latviešiem pašiem par sevi. Ja tu sāc kaut ko pelt zem Latvijas vārda, tad neaizmirsti, ka pati es tā visa daļa.
17.09.2012 07:48 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
switched on

uh, man prieks, ka kāds ir tādās pašās domās :) mēs jau paši esam sava valsts, sabiedrība ir tāda, kādu paši būvējam..
17.09.2012 08:22 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Nebiju, man tas liekas reāli debīli- nakšņot rindās un gaidīt stundām, lai tiktu veikalā. Varbūt kādreiz aiziešu, ja gadīsies iet garām, bet ne jau speciāli. Man labāk patīk ārzemju H&M, spriežot pēc tā, ko meitenes saka, uz LV nav vērts iet.
17.09.2012 08:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits