Gaidīšana beigusies H&M ATVĒRTS!

 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
sveikas!
Kam notikums, ka ne, bet nu par H&M atvēršanu runāja visi , beidzot tas ir atvēries:)

Kādi iespaidi, tām, kas bija jau šodien?
Daudz pirkumi?
Varbūt kāda strādā tur, kādas emocijas?

Par mani - biju uz kādiem plkst. 2, rinda, lai tiktu iekšā stāvēju kādas 5 min, pie kasēm ar kādas 5 minūtes, labi organizēts darbs kasē, jo rindas ļoti ātri gāja uz priekšu, lai gan cilvēku bija daudz, bet neteikšu, ka baigie pūļi, katrā ziņā pa zemi nekas nemētājās, viss bija labi!Protams gērbtuvēs bija lielas rindas, bet tas ta, jo daudzi mērījas tāpat zālē.

Manuprāt, lai nemuld pārējie veikali, ka H&M ''nebūs jau nu viņiem konkurents'', būs un kāds vēl!
15.09.2012 18:18 |
 
Reitings 659
Reģ: 15.04.2009
Ieva, vai zirgs bildē esi Tu?
16.09.2012 11:22 |
 
Reitings 352
Reģ: 10.10.2009
Man arī jautājums tām, kurām apģērbs atirst un sabojājas. Kā jūs to mazgājat?
Man nekad mūžā neviens apģērba gabals nav iziris pēc mazgāšanas. Ir gadījies, ka krāsa pamazām nomazgājas, bet nekas nav iziris.
Nu varbūt ja nevīžīgi samet, neizgriež uz kreiso pusi un 2,5 stundas drēbes drillē veļas mašīnā augstā temperatūrā, tās atirst un sabojājas.
16.09.2012 11:28 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Daudz kas atkarīgs no zināšanām par audumiem un prasmes iepirkties. Man, piemēram, saprašana nav liela par audumiem, tāpēc paļaujos tikai uz savu pieredzi. No pieredzes man ir visvisvissliktākās atsauksmes par Zara džinsiem (izstaipās nereti jau pirmajā dienā pēc mazgāšanas) un NY krekliņiem (arī palikuši par maisiem ļoti ātri).
H&M topiņi gan joprojām izskatās tādi, kādus es nopirku, tāpat ļoti patīk Mango auduma bikses, kas perfekti pieguļ arī pēc ntajām vilkšanas un mazgāšanas reizēm.
16.09.2012 11:34 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Nu, tajā bildē jau daži izskatījās kā pēc 5dienas ballītes vienk...ja ir padsmit gadi, darīt nav ko..kas tur tāds? :D Un tiem, kas te uz tās zemes sēž, nav nekas apakšā, bet es arī domāju, ka viņi tur ilgi nesēž. 5dien pa dienu biju pie GC, kad jau bija dažas meitenes, nu, viņām jau bija krēsliņi vai kaut kas tāds..īpaši nepētīju :D

Es arī esmu no tām, kam drēbes labi ja no desmitās mazgāšanas reizes sāk bojāties :D Bet no H&M man bija tikai soma, nevaru spiest par kvalitāti, diez vai arī tgd iešu tur k ko pirkt, jo man pēdējā laikā izdodas ļoooooti lētas drēbes atrast (nē, humpalās neiepērkos :D), tā kā nav vajadzības vēl k ko tur meklēt.. :D
16.09.2012 11:48 |
 
Reitings 352
Reģ: 10.10.2009
Jā, laikam arī pieredze ir svarīga. Jo ja man vienreiz ir bijis topiņš, kurš saveļās, tad es veikalā tāda auduma izstrādājumus nepirkšu- un pilnīgi vienalga, kādā veikalā. Jo es zinu, ka tas audums veļās. Piemēram, gan NY, gan Terranovā, gan Zarā u.c. veikalos ir tādi plāni apģērbi, kuri ātri saveļās. Tādus nekad nepirkšu.
Bet ja visu laiku tiek kāpts uz viena un tā paša grābekļa un tiek pirktas drēbes, kuras ne īpaši labi valkājas, kā arī pats valkātājs ne īpaši labi par tām rūpējas un tās kopj, tad arī viņam var rasties priekšstats, ka lūk tajā veikalā ir tikai mēsli. Un šis domas tiek rakstītas pa labi, pa kreisi.
Tā vienkārši nevar būt, ka no viena veikala pilnīgi visām drēbēm irst vīles, tās pēc mazgāšanas nav velkamas un vispār galīgi garām.
Jo mēs jau arī lasām, ka ne jau visiem ir tādas problēmas.
Tad jau pirms pirkšanas ir jāizvērtē audums, vīļu apstrāde, krāsa- vai tā varētu nomazgāties u.c. un papildus par apģērbu jārūpējas- jāizvēlās atbilstošs pulveris vai mazgājamais līdzeklis, jāizvelās atbilstoša mazgāšanas temperatūra, ilgums, centrifūgas apgriezieni, drēbes jāmazgā no kreisās puses.
16.09.2012 11:49 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
marimba, es arī visiem tiem superplānajiem audumiem (parasti no tiem ir krekliņi,bet ir arī dažādas ļoti plānas jaciņas un džemperīši) eju pa gabalu. Es pat neteiktu, ka man tie ir savēlušies, bet gan, kamēr uzvelku, dienas laikā jau izstaipās. Vienkārši šausmas - ja no rīta liekas krekliņš uz auguma, tad pa dienu jau ļoti brīvs palicis. Brrr.
16.09.2012 11:53 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Bet ja visu laiku tiek kāpts uz viena un tā paša grābekļa un tiek pirktas drēbes, kuras ne īpaši labi valkājas, kā arī pats valkātājs ne īpaši labi par tām rūpējas un tās kopj, tad arī viņam var rasties priekšstats, ka lūk tajā veikalā ir tikai mēsli. Un šis domas tiek rakstītas pa labi, pa kreisi.

Nu un kā paskaidrot to, ka vienam cilvēkam viena veikala piedāvājums liekas nekvalitatīvs, taču citi veikali liekas kvalitatīvi? Viņš nerūpējas tieši par drēbēm no tā konkrētā veikala, bet par citām rūpējas?
16.09.2012 11:59 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Atšķirība ir tāda, ka Cubus, NewYorker un Seppala ir vispār drēbes izskata ziņā zem katras kritikas. Zara izskatās labi, bet kvalitāte patiešām ir max 5 reizēm, ko arī paredz viņu koncepcija. Labi par NY es vēl saprotu - tas veikals vairāk domāts ~15gadīgām meitenēm, bet kā var iepirkties Cubus, kur drēbes nav baigi lētas, bet veikals izskatās pēc miskastes (netīrs, drēbes samētātas), laikam nekad nesapratīšu.
H&M galvenais sortiments man nepatīk, bet internetā noskatīju dažas ofisa drēbes par cenām, kas ir salīdzinoši lētas. Šodien mēģināšu otro reizi tur aiziet, varbūt sanāks kaut ko uzmērīt.

Jā, par gaumi nestrīdās. :D Manuprāt, H&M piedāvājums (ne drēbju ziņā, ne cenu) neatšķiras ne ar ko no jau Latvijā esošajiem jauniešu veikaliem. Bet tas nav tā, ka es tagad nolieku H&M - citreiz esmu atradusi tur sev kaut ko, pēc augstas kvalitātes nemaz tik ļoti nedzenos, ja tā ir saskaņā ar cenu, taču vienkārši nesaprotu to H&M pārākumu pār citiem veikaliem, cilvēku sajūsmu.

Taču par 100 latiem es arī varētu pasēdēt, pastāvēt rindā - vienkārši tāpēc, ka tik viegla nauda. Un nejau viņas tur sēdēja mocīdamās un zobus sakodušas - tiešām foršs tusiņš sanāca, droši vien iepazinās ar apsargiem un citām meitenēm un nakti pavadīja jautri. :)
16.09.2012 12:04 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Jollya
Es lasu un brīnos cik dažas mums te ir izsmalcinātas. Kāda vaina H&M drēbēm, cik man ir, tad nav nekāda vaina kvalitātei. Arī Cubus, Sepālas, New Jorker un pat Terranovas apģērbi daudzi ir labi. Kvalitātes ziņā neatšķiras ne no Zaras, Mango, Bershkas utt.
Goda vārds, laikam jau te tikai sabiedrības krējums apgrozās, un puse te staigā tikai Guess, Gucci, Vesache, utt


Jā, piekrītu tev, ka visi tie tevis pieminētie lētie tīņu veikali kvalitātes ziņā ir vienādi- viens pīpis vai tas ir Zara, Terranova, Zapping, New Jorker, vai Mango un pārējie. Jā, man arī no šo veikalu drēbēm nekad nekas pa vīlēm nav saplīsi, sarāvies vai izstaipījies (laikam jāizvēlas savs izmērs nevis jāstūķē miesas divus izmērus mazākās drēbēs). Bet tas, ka man skapī ir daži apģērbi no šiem veikaliem, nenozīmē, ka es melošu un teikšu, ka apģērbi ir super, lieliska kvalitāte. Sūds ir un paliek sūds :D Kāpēc? Audumu un piegriezuma (apģērba kritums) dēļ. Ja ir nēsātas kvalitatīvas drēbes, tad tā atšķirība duras acīs un sajūtās nēsājot.
Guess, Gucci, u.c.- nu tā ir lēkšana otrā grāvī- tur kvalitāte neatbilst cenai, jo cenu pamatā veido zīmols nevis reālā pašizmaksa. Starp tīņu sūdu veikaliem un snobiskajiem zīmoliem ir ļoti daudz kvalitatīvu, skaistu apģērbu veikali par saprātīgām cenām. Ok, varbūt maksā 5-10Ls dārgāk kā tīņu veikalos, bet nu kvalitāte ir kā diena pret nakti. Latvijā šīs kategorijas veikalu praktiski nav. Bet citur Eiropā var forši iepirkties.
16.09.2012 12:45 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.09.2012
Hm ir viens no letakajiem veikaliem kur var jebkurs cilveks iepirkties gan arzemes gan LV. Nesaprotu par ko te visi sajusminajaties par to ka atkal visi staigas vienadas letas lupatas apmeram tapat ka ar tiem pretigajiem garajiem svakiem kuri ir spilgti oranzaa lasha krasa un visam vienadi pa 5 ls nopirkti. Es tam veikalam parasti garam eju letas lupatas un nekas vairak...

Labas drebes ir italu un francu!!!! Nevis zviedru :D:D
16.09.2012 12:55 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Ko jūs ņematies. Ja nepmierina kvalitāte, neviens nespiež iet tai veikalā mērīt, ne pirkt un valkāt tās drēbes. Kam patiks, tas ies. Un nav tak tā, ka katru dienu staigājat vienās drēbēs, paiet laiks un tā lupatiņa, kas bija aktuāla pirms mēneša, sen jau ir aizmirsta, kkur skapja tālākajā stūrī. Un ir piecas līdzīgas vietā. Tā, ka nepaspēj novalkāties tās sliktās kvalitātes drēbes par ko jūs te ņaudat. Varbūt Rīgā būs trakāk, ka pa ielām staigās kloni, bet tie kas dzīvo tālāk no Rīgas varēs atslābt....varbūt :D
16.09.2012 13:00 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Aiij, meitenes, es nezinu, kā un ko jūs darāt ar tām drēbēm, lai kaut kas pēc 5 (??) mazgāšanas reizēm izstaipītos, sarautos, izirtu un tā tālāk... Un neatkarīgi, vai tās drēbes ir no high-end dizainera vai tajā pašā H&M pirktas, tās ir jāmazgā pareizā režīmā (vai ar rokām, ja to prasa!) un vienkārši jāizturas labi. Man no tā paša H&M ir diezgan daudz kas, tāpat kā esmu iepirkusies gan Vera Modā un New Yorker - jāprot izvēlēties apģērbs, jāizvērtē audums, jāskatās vīles (nu tiešām nevar pamanīt, ja tās ir šķības??) un, attiecīgi, tas apģērba gabals ir jākopj. Man ir blūzītes, kurām ir kādi 5 gadi, tāpat arī kardigani, kuriem ir 3 un vairāk, un, lai gan regulāri nēsāju, nekas neliecinātu par šķietamo vecumu un nonēsātību. Jā, protams, Zaras žaketei nebūs tik ideāls piegriezums kā Boss, un arī audums TIK labs nebūs, taču apgalvot, ka tās drēbes ir dažiem mēnešiem, manuprāt, ir nudien muļķīgi. Jāprot iepirkties un rūpēties par to, kas nopirkts! ;)
16.09.2012 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
Man pārsteidz kā latvieši pašu savu valsti noliek. It kā tikai Latvijā kāds pie veikala durvīm sēdētu. Vācijā, štatos utt. ir tādas akcijas, ka cilvēki pliki skrien veikalā un visu, ko uzģērb uz sevis, var dabūt bez maksas. Un neviens nesaka, re tie bomži skrien. Tas ir prikols,mārketings,izklaide utt, un nejau skrien,lai nahaļavu kko dabūtu,cilvēkiem ir humora izjūta. Pati tā nedarītu,bet nu comonn,kas tur tik traģisks. Kāpēc uzreiz bomžu valsts. Daudz ko mēs te nenovērtējam, cik daudz paziņas atbraucot no citām valstīm, spēj novērtēt gan mūsu dabu,gan arhitektūru, apaklpošanas kultūru utt. Viens zviedrs izdomāja filmu par lv meitenēm un pašas sāk to visu propogandēt. Paskatoties kā angļi vai vācieši uzvedas lidostās, mums vēl augt līdz tik zemam līmenim.
16.09.2012 15:50 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Skatos, ka daudzas aizskāra tas, ka pateicu, ka Zaras drēbes ir 5x paredzētas, bet neviena nepamanīja to, ka nevis es tā uzskatu, bet gan paši Zaras pārstāvji tā skaļi ir teikuši. Ja palasītu biznesa laikrakstus, tad šādu lietu būtu pamanījušas ;)
16.09.2012 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
Par Zaru piekrītu, nav laba kvalitāte,bet cenas lv neatbilstošas. Spānijā pirku kurpes pa 20eiro,kas šeit maksāja 65 Ls, nokalpoja sezonu,ir ok,bet nu pa 65 Ls var nopirkt kko labāku.
16.09.2012 16:00 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Tam var piekrist, ka cenas neatbilst kvaliātei. Kad ir atlaides, tad gan var iepirkties. Nu vismaz NY var redzēt, ka nenormāli uzskrūvētas. Atlaižu laikā jaku vai džinsas, kas maksāja 27,99 var dabūt par cenu, kas atbilst to kvalitātei. :D
16.09.2012 16:37 |
 
Reitings 2660
Reģ: 31.03.2012
a ko jūs te visas tik ļoti čīkstat, ka cena neatbilst kvalitātei un bā blā blā :D nu tad ejat viaas uz tirgu un pērkat sev šmotkas tur!
16.09.2012 16:48 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.07.2012
Šodien aizgāju ar cerību atrast kaut ko, kas tiešām patiktu un liktos - jā, šo es gribu! Cenai jau nebūtu ne vainas, bet redzēju tikai pāris apģērba gabalus, kurus kaut kad varētu arī uzvilkt... Nezinu, esmu pārāk izvēlīga vai tur tiešām nekā laba nav, bet jebkurā gadījumā esmu vīlusies!
16.09.2012 17:56 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Tā ka mani ienākumi pagaidam nav tik lieli, lai es spētu iepirkties Zara, Ver Moda, Monton u.c, tad pagaidām sanāk iepirkties tur, kur sanāk. Jā, un dažreiz arī tirgū. Piemēram, pagājušajā nedēļā nopirku sev skaistu somu tirgū, un izskatās ļoti labi, tapat arī apavus. Uzskatu, ka gan lētu veikalu drēbes, gan dārgāku veikalu drēbes var ilgāk saglabāt koptas, ja par tām attiecīgi rūpējas(Te pilnīgi piekrītu Salomes rakstītajam). Bieži sanāk iegriezties arī lietotajos apģērbos. Man nav svarīgi no kāda veikala nāk apģērbs, galvenais, lai tas ir gaumīgs un labi izskatās, labi sakombinēts.

Ja par tēmu, tad man šī H&M veikala atklāšana neko neizteica!!!
16.09.2012 18:10 |
 
Reitings 25
Reģ: 30.07.2012
nu tad ejat viaas uz tirgu un pērkat sev šmotkas tur!


Vispār jau cenas tirgū nemaz nav tik zemas. Pēdējos gados cenas uzkāpušas oi, oi kādas. Tāpat vien ir, kā vidējās (vai laikam tomēr skaitās, ka zemākās) klases veikalos kā Terranova u.tml.
16.09.2012 18:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits