Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kurš vainīgs?

 
Reitings 306
Reģ: 17.01.2012
Vakar sākās "grūtās dienas", saku draugam- man sāp vēders un gaidīju, ka mani samīļos, bet nekā, sadusmojās un teica, ka lai beidzu uzvesties kā mazs bērns un pieaugu beidzot. es sāku raudāt. nu kā tā var? nekādas līdzjūtības pret mani.
vai tiešām es esmu vainīga šajā situācijā un uzvedos kā nebūtu jāuzvedās?
09.09.2012 18:11 |
 
Reitings 306
Reģ: 17.01.2012
Roxy ir pacentusies nomelnot:D
10.09.2012 20:11 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Prieks Dope, ka esi no azbesta un tev nav nekādu sāpju un emociju. :)
Cilvēki ir dažādi, es esmu emocionāla un man vajag, lai mani apčubina, samīļo un pasaka kādu labu vārdu, tas dod enerģiju un "mazina sāpes", ja kaut kas sāp, un man nav 15. Es nesaprotu , kāpēc nevarētu savu reizi pačīkstēt un pažēloties, sanāk, ka visu laiku jādzīvo ar akmens seju un iestudētām darbībām? Emocijas ir attiecību sastāvdaļa un ir nepieciešamas, lai saprastu kā otras jūtas.
Sviests kaut kāds.
10.09.2012 12:36 |
 
Reitings 258
Reģ: 30.05.2012
Tavs vīrietis viss ticamāk ir reālists. Es arī esmu reālists un es uzskatu, ka vēdera sāpes utt... ar mīļošanu neizārstēt. Tas tik tiešām ir bērnišķīgi, gribi lai Tevi samīļo? Beidz kunkstēt! Saki kā ir! Jūtos slikti, gribu lai samīļo! VISS! Pasniedz pareizi savu vēlmi.
10.09.2012 12:34 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tad jau viss skaidrs par šo meiteni. viņa vnk grib, lai viņas puisis viņu nepārtraukti aptekalē utt. bet ir vīrieši, kuri nav tik ļoti romantiski. es nezinu pat vai gribētu tādu, kurš nepārtraukti ir pielipis man, saldi vārdi būtu vienīgais mūsu temats. ar laiku arī ziedi šādai meitenei būtu par maz (runājot par viņas iepriekšējām tēmām). varbūt arī viņai ir bijuši tikai tādi vīrieši, kas apber viņu ar ziediem un komplimentiem. bet kādēļ tad viņi ir bijušie, nevis esošie?
es nevarētu teikt, ka es darītu visu. es arī vīrietim lieku kādu darbiņu padarīt, kas man būtu pa spēkam, bet, kāpēc, lai to nedarītu viņš? kā arī teikt vīriešu darbi vnm ir izdarītu, un mums nav jāstrīdas par gadu gadiem pilošu krānu. ja es pieprasītu ziedus katru dienu un izbraucienus ar jahtu, tad es domāju, ka viņš to ilgi nepaciestu. nu ir vīrieši, kuriem vajag praktisku sievieti un ir vīrieši, kuriem vnk vajag lelli, kuras galvenais uzdevums ir skaisti smaidīt.
10.09.2012 12:28 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Bet ļoti daudz, lai neteiktu vairāk, ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem, viņu attiecībām. Ja meitene katru mēnesi saka viņai sāp, tad puisis to uztver kā fakta konstatēšanu, ka viņai atkal sāp un viss, ja vien viņa nav pateikusi, ka grib, lai viņu samīļo.
10.09.2012 12:24 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Tās,kas šeit saka,ka sievietes tikai čīkst mr laikā un,ka vīrietis ir nabadziņš ,laikam,izdabā visam,ko viņu vīrieši dara. Man pašai mr ir tik sāpīgas,ka es ģībstu un pat trīs tabletes ibumetīma ne vienmēr palīdz. Tādās dienās vajag,lai vīrietis ir saprotošāks. Mēs esam sievietes un mums nav jābūt stiprākām par saviem vīriešiem. Sievietei ir jājūtas vājai un pasargātai,nevis pašai būt Herkulesa lomās. Un pēc tam brīnas kāpēc čāļi viņas pamet.
10.09.2012 12:05 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Citāti no dora_

Šodien pārbaudot datora vēsturi atklāju, ka kamēr vakar nebiju mājās draugs izmantoja brīdi un paskatījās draugos vienu no ideālā randiņa meitenēm. jūtos nodota, ka tiek izmantots laiks, kad es neesmu , lai skatītos internetā uz citām meitenēm.vai man šodien kaut ko teikt par to viņam?
- tas bija viņas izveidots temats...

Sēžu darbā un sprāgstu no dusmām!
Vakar skatos Ideālo randiņu un domāju, kāda uzmanība tiek meitenēm, ziedi, komplimenti, vizināšana ar jahtu!
kad pēdējo reizi mans vīrietis atnesa ziedus tāpat vien? un uznāca tādas dusmas!!!!!!!šodien gribas vakarā uzrīkot scēnu, pateikt visu.. cik nelaimīga esmu dēļ visa tā.

palika laikam viegālāk uzrakstot šo uz lapas!

veiksmīgu Jums dienu
- vēl viens slimais...

Un vēl ja palasa, ko viņa citu meiteņu izveidotajos topikos raksta.... Nu kur citas sūdzās par saviem čaļiem... šī vienmēr pieraksta cik viņas arī ir briesmīgi izturējies :D

NABAGA ČALIS :D
10.09.2012 11:56 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Vai nu dora_ ir pilnīgi jukusi vai fake... bāc nu cik var cept aukšā diskusijas par to cik tavs draugs slikts, jo nedāvina ziedus reizi nedēļā, cik slikts jo nepapaijā kad MR uc debīlas diskusijas... pēc kuru izlasīšanas, vienīgā doma ir nabaga čalis.... :D
10.09.2012 11:51 |
 
Reitings 97
Reģ: 29.01.2009
Ko brīnās par tādiem vīriešiem? Es savējam vairs nesūtu mājienus, bet saku tieši, ko vēlos, bet vienalga man "romantisku pastaigu gar jūru" nesagaidīt. Labākajā gadījumā apsola, ka būs, bet aizmirst. Kur nu vēl, lai samīļo, patur un nomierina, kad ir slikti?
Pašas esam izlutinājušas viņus, un viņi atļaujas uzvesties nevis kā vīrieši, bet kā cūkas.

Un galu galā šķiet, ka vienīgais veids ir tagad viņu izdresēt. Bet tad jau arī sieviete būs slikta.
10.09.2012 11:48 |
 
Reitings 134
Reģ: 13.08.2012
nū, es būtu ļoti aizvainota, ja man draugs šitā pateiktu, neko daudz jau neprasa, tikai vienu apskāvienu, man manējais pat nakts vidū ir gājis meklēt ibumetīnu, jo man vnk bija tādas spazmātiskas sāpes, ka kājas sāka krampjos raut...draugs arī zina, cik man sāpīgas šīs dienas, tāpēc ciena un saprot mani...
nezinu, man gan ļoti nepatīk šāda attieksme no puiša puses...bet tas tik mans viedoklis....
10.09.2012 11:41 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.06.2012
Rīcība šajā situācijā atkarīga no tā, kas ģimenē ieaudzināts un pieredzēts. Manā ģimenē pieņemts atbalstīt un paželot to, kurš slims - katram taču patīk īpaša attieksme, brīžos, kad nav tik labi kā gribētos. Līdz ar to - sniedzu savam vīrietim un saņemu no viņa iejūtīgu attieksmi un sapratni. Es neesmu attiecībās sevi pozicionējusi kā pārcilvēku.
10.09.2012 11:30 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man arī ir ļoti sāpīgas MR. nevarētu teikt, ka es šausmīgi čīkstētu vai ka mani dikti mīļotu. bet jebkurā gadījumā apjautājas utt. jā domāju, ka ja tiešām tik traki sāpētu, tad nekāda mīļošana nebūtu prātā. un stulbi likt vīrietim tevi samīļot, jo tev sāp. tam ir jānāk no viņa paša. iespējams, ka viņam jau līdz kaklam, ka tu katru mēnesi ar savām vaimanām. BET vīrietis arī nevar pilnīgi nelikties ne zinis un uztvert šīs dienas tādas pašas kā pārējās. es kādu reizi saņemu vairāk uzmanības, kādu mazāk, bet nekad nav ienācis prātā par to strīdēties, jo katru dienu es saņemu tiešām daudz uzmanības no sava vīrieša
10.09.2012 08:16 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Citām īpašajās dienās ir tādas sāpes, it kā pēdējā stundiņa ir klāt, tā ka tām ,kurām nesāp riktīgi nesaprast tās,kurām sāp. ir arī tādas,kuras katru mēnesi jāapmeklē ārsts,lai iešpricēju speciālas zāles, jo nevar to visu panest.
vīriešiem nesaprast to,ko nav piedzīvojuši. pasaki viņam- iedomājies,ja Tev iespertu pa olām. tik ļoti man tagad sāp
10.09.2012 08:00 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
Tik tiešām pēc kāzām viss mainās ,visa attieksme ....vinja atieksme mainijas diezgan stipri uz slikto pusi...LAi gan cenšos attieicbas uzlabot ,jo negribas šķirties....
10.09.2012 07:45 |
 
Reitings 1352
Reģ: 10.08.2012
Mārdža

Man ar tas pats, ka esmu iemācījusies teikt visu ko domāju, džeks neaizdomājas par mūsu slēptajām vēlmēm.
Un izrunājām, ka vienmēr pateiks ko gribam, kas un kā...
09.09.2012 22:21 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Manējais pats to ir teicis,ka nekādus mājienus nesaprot, tāpēc tagad zinu,ka jāsaka,ko gribu tiešā tekstā. Pamēģini arī tu pateikt, lai samīļo :)
09.09.2012 22:15 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Puisis jau nezin, ka tu gribi, lai viņš tevi samīļo. Varbūt viņš domā, ka tev tad tieši vēl vairāk sāks sāpēt.. kā tad viņš var saprast, ko tu gribi no viņa? :-D
Un es domāju, ka viņš tā reaģēja, jo nezināja kā tev palīdzēt, un vīriešiem nepatīk būt bezspēcīgiem, sevišķi jau attiecībā pret savu sievieti un viņas labsajūtas pasargāšanu. Esi iecietīga, iejūties arī vīrieša ādā, viņš taču arī ir tikai cilvēks :-)
09.09.2012 22:10 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Proties valdīt savas mēnešreižu emocijas.

Un tāpat arī PMS emocijas.
Pie tā es jau kādu laiku strādāju.

Cilvēki, attiecībās esot, liela daļa paliek nīkuļi. To nevaru, tad pažēlo, ai, to izdarīs otrs, pačubini, samīļo mani, bla bla bla. Ja nenovelk robežu, tas jau paliek kaitinoši un sākas strīdi.

Tu gribi, lai Tevi mīļo ik dienu, lai atnes puķes biežāk, lai mīļo, kad slimo, kad kaut kas sāp, kad nolūst nags utt.
09.09.2012 22:09 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Man tas izklausās pēc sava veida "izmantošanas" (nepārprotiet :D ) komplektā ar čīkstēšanu. Ja jau tik ļoti sāpētu, liktos gan jau gultā, neba no samīļošanas kļūtu vieglāk. Bet redz, man taču sāp, un vīrietim šķiet, ka viņš vainīgs pie tā.
09.09.2012 22:08 |
 
Reitings 1352
Reģ: 10.08.2012
Ļoti daudzām meitenēm sāp vēders, bet ar čīkstēšanu diez ko panākt nav iespējams. Vīriešiem patīk stipras meichas :D
09.09.2012 22:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits