Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīdziet rast mieru

 
Reitings 10
Reģ: 19.04.2012
Sveikas :)

Gribēju dzirdēt jūsu viedokli, par domu kas mājo galvā jau kadu laiciņu.
+/- satraukums ir , laikam, par novecošanu, kas manā vecumā izklausās pēc neveselīgas apsēstības, drošvien.Tomēr, ne par fizisko novecošanu es raizējos, krunciņām, ādas tvirtuma zudumu vai citām novecošanas īpatnībām. :D
Es tiešām to domāju nopietni, un man patiesi šķiet, ka esmu pieredzējusi princīpā jau lielāko daļu no tā ko var pieredzēt. Jā, precības, bērns, mazbērni u.t.t Tas viss ir priekšā, bet - pirms pāris gadiem, es vēl tik ļoti naivi priecājos par visiem sīkumiem ko dzīve rādīja, tik daudz neatklātā un neredzēta sagādāja grandiozas sajūtas. Bet tagaat, es sēžu un man šķiet, ka mani šajā dzīvē vairāk nekas neizbrīnīs. Nu kas ir, nu?
Ne jau 18 gados var neatgriezeniski pazustn jaunības maksimālisms. Un depresija ta nav, skaaidri zinu :D
Varbūt kaādai ir dzila doma, par šo?
08.09.2012 13:03 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
akdievs,kā es tevi saprotu :D man pašai 20, bet dēļ visa,kas dzīvē ir noticis,es nemāku vairs uzvesties kā lielākā daļa jauniešu. Intereses nav tādas kā lielākajai daļai. Citas vērtības ir un līdz ar to arī draugi vecāki parādījušies.
08.09.2012 13:18 |
 
Reitings 64
Reģ: 28.07.2012
Man arī liekas tieši tāpat, ka nekas apkārt interesants nenotiek. Apmēram kā rutīna. Kad man bija 15 es naktī raudāju par to ka būs kādreiz jāmirst un jāguļ vienai pašai zem zemes, es aizdomājos, ka šausmas, ārprāts, es nodzīvoju maz, bet gulēšu gadsimtus. Hahha :D Bet tagad vienalga par to.. Un par to ka nekas neinteresē, reāli ir tā, ka tev nav pagaidām tas jāpiedzīvo, ģimenes dzīve un tā, bet kad būs, tici man, nemaz galvā nenāks domas, ka ir garlaicīgi vai kā, jo dienas paies ātri, darīsi visvisādas lietas, nu vismaz man tā šķiet. Un pat nemanīsim ka būs jau 50 :D. Bet par fizisko, ir tāds teiciens "the key is to prevent", tāpēc jārūpējas par sejas ādu, protams, ne jau pārspīlēti, bet gan jākopj ar dabīgām maskām. Neuzskatu ka nepieciešams ir dārgus produktus ar ķimikālijām lietot, ja ir tie paši svaigie gurķi acīm, citrona sulas paštaisīts toniks un eļļiņas sejai. Tas par to, bet arī izskats galvenokārt ir atkarīgs no dzīvesveida, attiecībām ar pretējo pusi, man vienmēr vecmamma saka: "sievas seja ir vīra spogulis, to atceries uz visiem laikiem!" Nju jā....
08.09.2012 13:18 |
 
Reitings 64
Reģ: 28.07.2012
Piedod, neiebraucu, ka tevi neuztrauc ārējais, fiziskais izskats... Nu nekas.. :D
08.09.2012 13:21 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
kad (ja) sāksies ātomkarš varēsi izbaudīt dažas minūtes kas tiešām sagādās grandiozas sajūtas. varbūt.
08.09.2012 13:25 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Pēdējie divi gadi man bija briesmīgi, daudz negaidītu pavērsienu un ļoti ilgu laiku bija depresīvisms.Es aizdomājos līdz tam, ka man pietrūkst emociju.Citi sajūsminās par puķēm, saulrietu u.t.t bet man bija tāds iekšējs emociju izsīkums.Līdz šai vasarai.Nebiju ieplānojusi neko no tā, kas norisinājās.Uztaisīju sev, kā teikt, avantūras?Saņēmos un pārkārpu sev pāri.Viena devos uz citu pilsētu pasākumiem, ieguvu fantastiskas paziņas, šovasar arī ieguvu labu draudzeni, un tad kādā mirklī arī atgriezās tās emocijas,pozitīvisms.Un tagad es pat varu teikt, ka esmu ar savu dzīvi apmierināta.Sapratu arī to, ka to kāda es esmu, ļoti ietekmē apkārtējie cilvēki,jo to ļoti ietekmē, cik esmu pozitīvi/negatīvi noskaņota.
08.09.2012 13:36 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Manuprāt, tev ir iestājusies kaut kāda rutīna, tavā dzīvē nenotiek nekas interesants vai arī trūkst jaunu lietu, piedzīvojumu, cilvēku utt. Kāds tev vecums - par to gan nedomā, jo 18 gadi ir tikai īstās dzīves sākums. :)
08.09.2012 13:44 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Es aizdomājos līdz tam, ka man pietrūkst emociju.

Man līdzīgi.

Saņēmos un pārkārpu sev pāri.

Risinājums.
08.09.2012 13:55 |
 
Reitings 13
Reģ: 29.01.2009
Pilniba tadas pashas sajutas, man gan ir jau 25, bet ta sajuta, ka viss kas notiek, notiek kaut kur paraleli man, un es tikai veroju un pienjem visu... Saprotu, ka ta ir mana vaina, ka nenjemu visu savas rokas, bet nav nekadas motivacijas... Ka Tu teici- nekas nesajusmina un nerada prieku...
08.09.2012 14:38 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
Man liekas, ka risinājums ir vienkārši nedomāt. nedomāt tik ļoti par lietām, par visu, kas notiek un nenotiek, bet dzīvot un tik daudz neplānot, tad arī viss liksies interesantāks, parādīsies it kā izkūpējušās emocijas. bet arī - domāju, ka nepieciešama ir jauna vide un jauni cilvēki tev apkārt, bet to atrisināt var kaut kādi pasākumi un neej uz pierastiem, aizej uz kaut ko tādu, uz ko domā, ka nekad neietu, bet intereses pēc pamēģini ;)
braukšana uz citu pilsētu negaidīti, jā, tas arī varētu būt interesanti :)
08.09.2012 14:42 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Man tā bija Rīgā, šķita, visu esmu redzējusi, draugi, paziņas, paziņu paziņas, ikdiena, vajag ko jaunu. Un tagad ir, cita valts, cita mentalitāte, valoda, esmu atvērusies, palikusi drošāka un komunikablāka. Ik uz stūra kas jauns un cenšos visu tvert viegli. :) Galvu augšā, būs labi!
08.09.2012 22:58 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
man 2011. gads bija ļoti emocionāls. Pirmā puse bija kā emociju kalna virsotne, kur zāle viszaļākā un putni visskaistāk dzied, un tad tik pat ātri nāca pilnīgs pagrimums, iekritu dziļvagā, sabruku emocionāli un psiholoģiski. Nekas tāds baigi ļauns pat nenotika, vnk kkas, kas mani emocionāli tik ļoti iedragāja, ka tur nu būtu jautri kādam psihoanalītiķim papētīt. Bet tad es saņēmos, sāku sevi būvēt no jauna un šobrīd esmu tādā jaukā, mierīgā morālajā stāvoklī. Bet jāsaka, tas emocionālais periods man arī kko ir nodarījis, notrulinājis manas sajūtas, emocijas. Vai varbūt uzaudzējis tām apkārt vēl lielāku sienu un tagad es tās izjūtu daļēji. Bet ar laiku viss būs labi. Es zinu, kas man spēs dzīvesprieku atgūt, tas vnk prasīs laiku.
Tev, manuprāt, ir iestājusies kkāda rutīna. Izdari kaut ko, ko nekad neesi darījusi. Vai arī pagaidi, vrb tiešām jaunības maksimālisms ir prom un tagad tev emocijas radīs citas lietas.
Vrb izlec ar gumiju, nu tā, lai ierūsējušās sajūtas dabūt spērienu pa pakaļu :D
08.09.2012 23:14 |
 
Reitings 218
Reģ: 20.08.2012
Bieži domāju, ka man šausmīgi nepatīk šī pasaule. Man nepatīk lietas, kuras ikdienā redzu sev apkārt savā mazajā, šaurajā dzīvītē, kā arī nepatīk globālās pasaules tendences, par kurām skatos ziņās, lasu žurnālos, uz savas ādas gan to nesajūtu, bet vienalga man ir šausmīgs diskomforts, ka tas notiek. Nevaru izturēt, bet nevaru izmainīt. Un arī nevaru izslēgt to no savas apziņas un domāt par puķītēm, kamēr ik uz stūra redzu kaut ko, kas nav saskaņā ar manu uzskatu, kā tam būtu jābūt. Reizēm par kaut kādu kārtējo konkrēto lietu pārvāros sevī un eju tālāk, reizēm sākās ar to un beidzās ar visu pasaules problēmu uzskaitīšanu stundām ilgā histērijā, kas ietver arī domas par to, kāpēc man uz to ārprātu katru dienu ir jāskatās, novāciet to visu, novāciet nost, atņemiet man acis, ausis, atņemiet man veselo saprātu un apziņu, lai tikai es nesaprastu, kas notiek, jo to visu negribu laist caur sevi. Un ar katru dienu mans prāts tiek arvien vairāk izdrāzts, jo ar katru dienu kaut kāds lielāks vai mazāks ļaunums nāk klāt, par ko lādēties. Es nezinu, kas būs piecdesmit, septiņdesmit gadu vecumā, man bail par to domāt, es nezinu, vai vispār visam pietiks vietas, un, ja pietiks, tad ko tas ar mani nodarīs. Oj, izklausās traki.
08.09.2012 23:22 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Vulfa - INFp? :D
08.09.2012 23:32 |
 
Reitings 218
Reģ: 20.08.2012
 
Reitings 218
Reģ: 20.08.2012
Shpindzele, apskaidrosi? :)
08.09.2012 23:34 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Vulfa - es te nesen uzsāku diskusiju par socionikas un junga personības testu rezultātiem, jo biju abus izpildījusi un tie uzrādīja, ka esmu INFp personības tips. Atradās diskusijā arī citas INFp un es vnk neatceros, kuras no cosmo tās bija + tagad esmu apslimusi un prātiņš tik raiti nestrādā. Domāju, vrb tu biji viena no tām meitenēm, jo tas, ko šeit uzrakstīji, šķita kā kkas no mana prāta nolasīts. Mani arī sociālās, globālās un ikdienišķās problēmas un negatīisms šausmīgi ietekmē un liek ļoti aizdomāties, iesēdina pamatigā melanholijā. Bet tai pat laikā arī tādi mazi, pozitīvi, jauki ikdienišķi sīkumi kā kāds palīdzam večukam pāriet pār ielu vai sus spējoties ar bērniem uzliek smaidu uz lūpām visas dienas garumā.
08.09.2012 23:41 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
kur tādu testu var aizpildīt, un ir pieejams latviski?
08.09.2012 23:44 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
jā. latviski var socionikas testu iekš yourideal.lv
08.09.2012 23:52 |
 
Reitings 218
Reģ: 20.08.2012
tādi mazi, pozitīvi, jauki ikdienišķi sīkumi kā kāds palīdzam večukam pāriet pār ielu vai sus spējoties ar bērniem uzliek smaidu uz lūpām

Jā, man arī tā ir. :) Vienīgi tas labais ātri aizmirstas, ļaunais gan iesējas smadzenēs, lai par sevi atgādinātu visu turpmāko mūžu.
08.09.2012 23:54 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Mani globālas problēmas īpaši neinteresē...bet pirms kāda pusgada uznāca kaut kāds nesaprotams depresīvisms..viss ko darīju šķita pilnīgi bezjēdzīgs, visu laiku domāju, ka reāli nekam nav nekādas jēgas. Dīvaini, jo esmu diezgan optimistisks cilvēks un nekad agrāk mani tādas sajūtas nebija pārņēmušas.
Bet tikpat pēkšņi kā tas uznāca..tā arī pārgāja..
09.09.2012 00:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits