Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Klapata saistīta ar pastu un ebay/iherb

 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Čau meitenes, šodien saņēmu pastkastītē ziņojumu, ka jāiet pakaļ paciņai, nezinu tikai vai tā ir no ebay vai no iherb, jo esmu sūtījusi pēdējā laikā no abiem, bet tas jau problēmu nemaina. Un uz ielūguma ir rakstīts pareizs uzvārds, bet vārds pilnīgi cits, nezinu kā tā var sajaukt, jo visur esmu norādījusi pareizi, nav pirmā reize, kad sūta un neko neesmu informācijā mainījusi. Man to paciņu iedos? Jo dzīvoju vietā, kur pasta stacijā strādā mazliet kaitinoši cilvēki, vienmēr vajag dokumentus, der tikai pase/tiesības un nevar iet izņemt neviens cits cilvēks (vienreiz mēģināja mamma, iedevu savu pasi un viņai nedeva)

Kā jums šķiet, viss būs ok? :)
20.08.2012 21:40 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Jo dzīvoju vietā, kur pasta stacijā strādā mazliet kaitinoši cilvēki, vienmēr vajag dokumentus, der tikai pase/tiesības un nevar iet izņemt neviens cits cilvēks (vienreiz mēģināja mamma, iedevu savu pasi un viņai nedeva)


Vai tad tas nav tikai normāli??? Nezinu, manā pasta nodaļā noteikti nekas tāds neietu cauri, bet es arī nedotu nevienam citam, kā arī neuzrādītu neko citu kā vien pasi. Bez dokumentiem arī neietu.
Lai nu kā, man reiz bija uzrakstīts nepareizs vārds (ar uzvārdu viss ok) uz tā aicinājuma, tiesa gan, bija attāli līdzīgs, no 8 burtiem kādi 5 bija pareizi. :D Un jā, iedeva, jo uz paciņas bija tāds, kuram jābūt. Bet par to tu pārliecinātos vienkārši aizejot uz pastu.
20.08.2012 21:49 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Jā, tieši gribēju rakstīt, kas tas jau laikam ir viņu darbs/pienākums, tādēļ nezinu, ko lai min kā labu argumentu, bet nu rīt iešu uz pastu, varbūt viņi paši tajā uzzaicinājumā nepareizu vārdu uzrakstījuši, grr
20.08.2012 21:51 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nu, man arī toreiz bija nelielas šaubas, bet iedeva. Es pat tagad neesmu pārliecināta, ka uz pašas paciņas mans vārds vienmēr ir pareizi, jo vārds man ir tāds, kuru gandrīz vienmēr visi pārlasās un izlasa kā divus pavisam citus, līdzīgus, vai sajauc pēdējos burtus. :D Bet nu nav bijis nekādu problēmu, pie tam paši sūtītāji man šķiet, parasti izdrukā, nevis ar roku raksta, tādēļ lielāka iespējamība, ka pastā kļūdījās rakstot uzaicinājumu.
20.08.2012 21:54 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
man vienreiz negribēja dot, jo paraksts atšķīrās no pases paraksta :D nācās blakus parakstījies pa jaunam. pilnīgi izlamāja mani kā valsts noziedznieci :D
20.08.2012 21:54 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Pakaln, man vispār paraskti ir kā kuru reizi, bet zinu, ka tas nav labi, centos pirms laika izdomāt vienu un lietot to vienmēr, bet kaut kā aizmirstas :D :)

Nu ja, mans vārds ārzemēs man šķiet, ka nav īsti izplatīts un Latvijā arī ir diezgan rets un pat šeit, ja stādos priekšā, citreiz ir cilvēki, kuri pārjautā :D Un uzrakstītais vārds ir tāds, kā sauc sievieti, kas izsniedz pakas, moš kko sajaukusi un savu uzdrukājusi. Cerams :D :)
20.08.2012 21:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits