Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Slimosana

 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
Labrit meitenes. Man ir tads jautajums.... Darba stradaju 4menesus un tagad bus slimibas lapa vismaz uz 2-3 menesiem. Bet kad paies tas laiks vairak nevaresu stradat tAja darba jo nevaresu apvienot ar augstskolu, bet liguma man rakstits ka pec atluguma uzrakstisanas man ir janostrada vel menesis, vai es varu to apiet un vai mani var piespiest nostradat? P. S negribu atrak iet no darba projam jo gribu sanemt ari slimibas naudu. Ir kadi varianti un ieteikumi? Paldies
16.08.2012 11:32 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Nu tā kā tev ir slimībaslapa tad es tavā vietā saņemtu to naudiņu par lapu zīmogus utt un pateiktu visu labu...

Nu varbūt te likumu meitenes zinās ko gudrāku, taču man šķiet, ka ja vienkārši nenāksi un visss to mēnesi, tev nevar neko izdarīt, jo pēdējo algu tev nevar neizmaksāt, jo to tāpat maksās valsts par slimībaslapām... un atnest tevi no mājām uz darbu vai piespriest sodanaudu domāju arī nevar...

vienīgi rekomendāciju nākošajai darbavietai tev nespīd dabūt :D
16.08.2012 11:37 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
Nu man arii taa liekas, un tas gan-rekomendacijas labas negaidu no shiis vietas :D die gan abpuseji mums tas....:/
16.08.2012 11:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits