Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvana raudzībās

 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!;)
Manai draudzenei pavisam drīz piedzims bērns, kā arī viņa ar vīru pārvāksies uz jaunu dzīvesvietu. Būs jāiet ciemos apraudzīt mazo un arī ievērtēt jauno dzīvesvietu. Gribas viņiem uzdāvināt kādu dāvanu šo abu notikumu sakarā. Viņa ir man pirmais tuvais cilvēks, kam būs bērns, tādēļ galīgi nav ne jausmas, ko varētu dāvināt šim notikumam par godu. Man tā arī būs jauna pieredze. :D Varbūt kādai ir kāda ideja par dāvanu? Ko jūs esat dāvinājušas šādos notikumos?
23.07.2012 14:12 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Bāc, aizmirsu pievienot pareizajai tēmai. :D
23.07.2012 14:14 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Uz sālsmaizi ejot, mēs parasti pavaicājam, vai ir kās tāds, ko patiešām vēlas. ( kaut ko no mājas lietām, traukiem utt)

Bet ja šeit ir 2 vienā.. nu nez, dāvinātu noteikti ko praktisku ... pašai ar tik ļoti mazu bērnu apraudzīšanu nav nācies sastapties. Ja viniem vēl nav tad iespējams dāvinātu to sētu (?) vai kā viņu sauca, kur ieliek mazu bērnu .. lai viņš ņemās savā nodabā. Atceros, man tāds bija, bet tas bija tik ļoti sen, ka domāju, ka mūsdienu bērnam nekā tāda nav! :D Bet arī, to varēs izmantot tad, kad jau būs mazliet paaudzies, kad rāpos, sēdēs...
23.07.2012 14:19 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Par dāvanu mazajam labāk pajautāt pašiem jaunajiem vecākiem - kāds priecāsies par mīksto plīša zvēru vai grabuli, citiem tie būtu papildus krāmi bez pielietojuma. Pajautā draudzenei, ko mazajam vajadzētu un to arī uzdāvini.
23.07.2012 14:19 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
uz sālsmaizi cik zinu tad arī dāvina rupjmaizi un sāli :D vismāz tā ir bijis man cik esmu vnm pārvākusies.

bet uz raudzībām uzdāvini kko priekš sīkā
23.07.2012 14:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)