Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hipodroms Rīgā

 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Sveikas, jautājums zinātājām par zirgiem! :)
Sen jau ļoti gribās izmēģināt pajāt ar zirgu un uztaisīt turpat fotosesiju. Tā kā esmu rīdziniece, tad pavisam nav iespējas kaut kur laukos aizlienēt kādam zirgu, tāpēc nāk prātā tikai viena doma - Hipodroms Rīgā vai vismaz kaut kur netālu no Rīgas! Esmu dzirdējusi, ka Kleistos kaut kas tāds ir! Tad nu gribētos dzirdēt informāciju vai kādus ieteikumus, kur lai Rīgas apkārtnē realizē šo domu??
Ļoti nepieciešama hipodromu atrašanās vietas, kāda informācija kā var tur tikt (pieraksts vai jebkurā dienā un laikā) utt. :)
20.07.2012 11:48 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
http://www.gids.lv/default.php?grupaid=18
Te ir visas iespējamās vietas
Kuponu portālos arī ļoti bieži ir izjādes.
20.07.2012 11:53 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Oj, liels paldies, redz kā, neiedomājos pameklēt info uz "zirgu izjādes" atslēgvārdiem :)

Info vēl aktuāls būs mēneša laikā, kam ir kas sakāms, droši rakstiet! :)
20.07.2012 11:55 |
 
Reitings 138
Reģ: 11.09.2011
Manuprāt, labāk ir jāmeklē tur, kur Queen ieteica. Kleistos ir lieli zirgu staļļi un tā itkā skaitās Latvijas centrālā jāšanas bāze, bet tur viss ir diezgan nolaists - gan staļļi, gan laukumi, gan pakalpojumu kvalitāte. Kleisti, cik zinu, arī nenodarbojas ar tādām izjāžu lietām.
Tāpēc pameklē pa tiem akciju sludinājumiem, kas tagad tik populāri. Tur tevi ar prieku uzņems un ļaus fotogrāfēties cik tik uziet. Kā arī šādos staļļos būs skaistāka daba apkārt nekā Kleistos.
20.07.2012 18:16 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Isana, liels paldies :)
Vēl jautājums, a kādi ir tie kuponu vai akciju sludinājumi, kur var sekot līdzi visādām tādām aktivitātēm?
20.07.2012 18:19 |
 
Reitings 138
Reģ: 11.09.2011
Es dažreiz ieeju šajā adresē http://www.refresh.lv Tur ir apkopoti gandrīz visu to akciju portālu piedāvājumi, kas uz doto brīdi ir pieejami. Viegli, jo nav jāstaiga pa visām tam adresēm(zizu, kopaletak utt.) Un cik te esmu skatījusies, tad vienmēr ir kkādi pāris piedāvājumi ar izjādēm.
20.07.2012 18:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits