labās vai sliktās meitenes?

 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Sveikas! Gribēju padalīties ar savām pārdomām, un uzklausīt jūsējās ;)
Es visu mūžu (pareizāk sakot- jebkurās savās attiecībās ) esmu bijusi labā, godīgā, atklātā un gādīgā, kura rūpējas par savu vīrieti un cenšas nedarīt neko tādu, lai otrs justos apbižots.

BET- mana draudzene ir, kā lai saka, mīļā maita, kura ir laba un jauka, bet teiksim tā- ar aprēķinu. Un viņai ar viņas pohujismu ir vienkārši... laba, viegla dzīve, kamēr es, lai kā censtos būt laba un dzīvot vieglprātīgi- vienlaicīgi- to nespēju! Viņai puiši dāvina puķes, dāvanas, un viņa neko TĀDU nedara, tikai māk īstajā brīdi pakacināt puisi un būt atkal jauka...

Kā jums šķiet, kādai būt labāk- labai, bet pašsaprotamai, tā, ka puisis zina- viņa jau nekur nepaliks, vai tomēr ar maitas instinktu un parādīt, ka tādi vīrieši ir pilna pasaule un nav grūti dabūt citu?
18.07.2012 17:00 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
O jaa, un velviens spilgts piemers - Agrak kad draugs gaja uz darbu, vins pats sev pusdienu maizites taisija lidzi. Tad es vinam vairakas reizes uztaisiju, un tad jau vinam sakas "a kur maizites?" Vinam jau tas bija passaprotami, ka tas jadara man. un pat paldies neteica. Un tad es sadusmojos vienu dienu un pateicu, lai iet ieskrieties, ka neko netaisisu. Ta es veselu nedelu es neko netaisiju, taisija pats. Pec nedelas aiz gara laika uztaisiju vinam 3 maizites. Sis ieraudzija un "Mazaaa! tu uztaisiji maizites!:) paldies!:)" :D
18.07.2012 23:26 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Es esmu galigi preteja autorei. Dazreiz esmu tik liela maita, ka man kauns par savu ricibu, jo dzili sirdi es ta nebiju domajusi. Esmu loti karstas dabas, atri aizsvilos, bet tik pat atri ari piedodu. Domaju, ka manam draugam nav garlaicigi. Vins, protams, sapno par mierigu meiteni, bet zinu, ka vinam ari patik man temperaments.
Ka teica M. Monroe: It's better to be absolutely ridiculous, than absolutely boring. Tas par mani.


Man liekas, ka tam labajam un milajam biezhi vien cilveki kapj uz galvas. To nevar pielaut.
Manai draudzenei piemeram, virs katru dienu dzer, pipe zali, aizcina visadus draugus, kamer vins divus bernus vakte. Un si vinjam neko nesaka, jo ir loti maigas un klusas dabas. Pati ciesh, bet kluse. Es saku, draudzen, tev vins tulit nopipes smadzeniti, tev jadara kaut kas lietas laba, si tik galvu pakrata. Es jau sen butu izdzenajusi tos visus alkanus ar chuguna pannu, un pec tam man tas virelis butu visu muzu pateicigs, ka izvilku no bedres!
18.07.2012 23:35 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
a man vienalga ko dara citas, kamēr nešķērso manu ceļu. dzīvoju savu dzīvi un pati cenšos ko darīt sasniegt, izkopt attiecības utt.
18.07.2012 23:38 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Man šķiet, ka vajadzīgs vidusceļš! jābūt labajai - jāliek vīrietim justies iekārotam un mīlētam, jāaprūpe. Un reizē arī sliktajai: neuzkrītoši darīt zināmu - mani ievēro arī citi vīrieši :) Lai paliek savas intereses, laiks ko pavadi hobijos un ar saviem draugiem! Galvenais nepalikt par lupatu ''jā mīļais, tūlīt mīļais'', nedrīkst visu piedot un ļaut vīrietim izlaisties, padarīt par kalponi. Es uzskatu, ka tā ir lielākā māksla attiecībās, jo sievietei jāmāk būt labākajai, un īstajā laikā un vietā sapurināt savu čali! Neļaut kāpt sev uz galvas un likt saprast, ka joprojām esi pieprasīta un galvenais - NEATKARĪGA no viņa!
Uzskatu, ka pilnīgi labās aptekalētājas ir tās, kuras izmanto, jo būt ar viņām ir ērti, bet pietrūkst asumiņš, ko meklē citur. Un maitas - diezin vai vīrietis tādu izvēlētos pavisam nopietām attiecībām - ģimenei, bērniem, kopīgai mājai...
18.07.2012 23:45 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
tiger, es domāju pastāv atšķirība starp "slikta" un "sliktā" :D tā tevis aprakstītā ir vienkarši sūdīga draudzene, kamēr "slikto meiteni" es saprotu ar tādu, kurai ir tāds badass raksturiņš iekšā, kura varēs arī kaut ko trakulīgāku izdomāt, un ar to es nedomāju maukošanos pa klubiem pilnībā ignorējot savu čali, jo tā atkal tāda slikta īpašība :D
19.07.2012 00:06 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
''sliktā meitene'', ''mazliet maita''. viss ta forši, bet kāda var paskaidrot, ko ar šiem vārdiem domā? kāda tad ir ''mazliet maita''? :D
19.07.2012 00:40 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Mana izpratnee mazliet maita ir tada, kas tomer nelauj sev kapt uz galvas..
Vari aprupet veci cik gribi, bet ir japaspiteejas un japakunkst, kad gribas kaut ko :D
19.07.2012 00:46 |
 
Reitings 297
Reģ: 29.01.2009
manuprāt, tās "mazliet maitas" un "sliktās meitenes" vīriešiem ir aktuālas , kamēr jauni un sprigani. pēc tam, ko ta vecis grib? lai apčubina, ēst uztaisa, samīļo un ir ar ko parunāt pa dzīvi.. tad tās sliktās kaut pakaļ mestu... bet nu jā, tas apmēram tad, kad 2,5x gadu vairāk viņiem būs nekā tagad :)
un meitenes.. vīrieši tak labprātāk precē nost labās meitenes, ne tā? sliktās ir domātas kam citam.. :)
19.07.2012 01:10 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
sinless!es zinu vīriešus,kuri noprec taisni tās,kuras viņus atklāti krāpj attiecību laikā, kuras ir pametušas un atgriezušās atpakaļ pie vīriešiem..kādam no tiem vīriešiem ir 40 un ir nodrošināts, izsities dzīvē , diez gan ietekmīgs jeb tāds,kuram nebūtu problēmas arī sev dabūt normālu sievieti,kas ir uzticīga ,uzkopj māju, sagaida mājās ar siltām vakariņām. laikam tur lielā mīlestība, rozā brilles ir nez cik gadu garumā
19.07.2012 01:20 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Es atkal nezinu nvienu, kurš apprecētu sievieti, kas viņu krāpusi :D
19.07.2012 01:24 |
 
Reitings 297
Reģ: 29.01.2009
nu es laikam runāju par tādu vīrieti-parasto, kurš ir gados.. nedomāju, ka viņam kāda kaķene, kas pa spalvai jāglauda, ir tik ļoti nepieciešama.. tas ir sava veida slogs, jo vecumdienas taču katrs grib pavadīt ar to savējo , nevis spēlītes spēlējot "ja es tev šitā, tu man tā", un īpaši jau latviešu mentalitātes puišiem. :) bet nu tas ir mans subjektīvais viedoklis, protams
19.07.2012 01:24 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Meitenes, es arī zinu gadījumu, kad pāris vairāk kā 10 gadus ir kopā, BIJA precējušies , bet abi laida pa kreisi, tad nu pirms dažiem mēnešiem abi izšķīrās, pa īsto, ar visiem papīriem, vīrietis man labāks draugs, tad nu viņš stāstīja, ko tik tā viņa bijusī tur nedara, pats bija sagrauts ka ar tādu sievieti kopā dzīvojis tik ilgi (kaut gan es viņam tā arī teicu- pats jau tu neesi labāks)...
UN kas notiek- abi jau atkal dzīvo kopā, kopā izklaidējas, vēl nesen bija pie mums uz grila party.. :D
19.07.2012 10:05 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
*Un es ar to "sliktā meitene" nebiju domājusi tās, kuras laiž pa kreisi, uzliek ignoru savam draugam, visu laiku nosēž mājās , bet nevīžo pat galdu noslaucīt no putekļiem utt.
BET- tādu, kura māk savam draugam parādīt, ka viņa nav kaut kas pašsaprotams

Kaut gan, kad es tā padomāju- es vienmēr esmu mācējusi pateikt, ka man kaut kas nepatīk, ka nav labi tā darīt, bet nekas nemainās, lai būtu scēna, nebūtu, lai būtu mierīga, sirsnīga saruna, kurā atklāju savu sirdi dvēseli, tā teikt- esmu rādījusi savu raksturu, ka neesmu tā, kura visu pacieš

Taču man sāk likties, ka viņš vienkārši ir... neaptēsts :D ar pirkstu taisīts :D ķipa tā- esmu Tevi dabūjis, vairs jau nekas nav jādara, tu tāpat man esi


Vakar vakarā uzrakstīju sms- esmu viena un man ir auksti...

Viņš atbildēja- nu es nezinu, tad uzsedz kādu segu vēl

romantiķis :D
19.07.2012 10:10 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Gadījumā es neesmu tā Tava draudzene? :D
19.07.2012 10:13 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Dellicious- es nezinu, tas atkarīgs no tā, kā tevi sauc :D
19.07.2012 10:15 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Vakar vakarā uzrakstīju sms- esmu viena un man ir auksti...

Viņš atbildēja- nu es nezinu, tad uzsedz kādu segu vēl


:D :D :D

ļoti praktisks
19.07.2012 10:17 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
kā teica mana radiniece- ir meitenes kuras apprec un ir tādas ar kurām tikai kādu laiku ir kopā..uz dažiem gadiem varbūt arī der tās , kuras negatavo ēst, dara ko grib utt..bet laulībai tomēr ir vajadzīgs kas cits..
19.07.2012 10:17 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Sesilla,
man ir ko līdzīgu teikuši vīrieši, un ne viens vien.. ir sievietes izklaidei, ir sievietes , kas der viņu bērnu mātes lomai un ir sievietes, kuras grib precēt. Un jāsaka, visai intelegenti cilvēki to ir teikuši....ir ko padomāt...
19.07.2012 10:20 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Sesilla- tas ir fakts, ka normāli domājošs vīrietis, kuram vajag sakarīgu sievieti, gribēs tādu, kura arī mazliet pratīs parūpēties par viņu, bet es tagad būšu sliktāka un domāšu vairāk par sevi, tā lai viņam sākas trauksme un viņš sāk saprast, ka es varu arī nebūt blakus...

DIO- es atkal sasmējos, gan par savām esemes, gan par to praktiskumu :D
19.07.2012 10:21 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
DIO, jā man to teica, radiniece , kura jau 20 gadus ir laimīgi precējusies, taisnība ir šajos vārdos
19.07.2012 10:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits