Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

brāļi un māsas

 
Reitings 68
Reģ: 14.04.2012
vai tām meitenēm kurām ir brāļi un māsas ,ir vieglāk atrast kontaktu ar pretējo dzimumu un sabiedrību ? iespējams ka tapēc neesmu atradis neko jo esmu vienīgais bērns ģimenē. un ja iepazīstos ar kādu kurai ir brāļi un māsas ,tad esam totāli atšķirīgi .tad sanāk ka man jāmeklē tikpat vientuļa cik es ?
02.07.2012 22:12 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
komentus nelasīju, tu esi losis:D Kāds tur sakars? Vsp es priecājos ka manēja ir tikai brāļi:D
03.07.2012 09:54 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
nedaudz mīksto atsit. tas arī čīkst visu laiku un par visu, tikai daudz stulbākā izteiksmē.
edmund, cilvēki tā dara- mēģina izsisties! reti kuram dzīve visu pasniedz uz paplātes. tāpat ir jāsāk ar mazumiņu, jāmācās, jāpilnveidojas un tikai tad var kaut ko sasniegt un panākt. arī reti kuram pakaļ skrien bars ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Viss jādara pašam! Tagad Tu tikai čīksti! Tā Tu tiešām neatradīsi to, ko meklē. Vajag celties un rakt tālāk.
Atrodi to, kas pašam patīk un ej uz to. Uzturies sabiedrībā, apmeklē pasākumus, kursus, da jebko, ja tik ļoti alksti sieviešu uzmanību. Pats sevi visu laiku nopel, bet skatos, ka izvēlīgs gan esi. Kurai normālai, simpātiskais un veiksmīgai sievietei vajag tādu vīrieti, kas čīkst un neko nevar? Nu nebūs tā. Kad pats sev ticēsi, tad arī piesaistīsi sievietes.
03.07.2012 09:48 |
 
Reitings 146
Reģ: 28.06.2012
Ak,Dievs, kas tās par muļķībām!
03.07.2012 09:20 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
ok. tātad tikko palasīju komentārus :D
Strādā pie savas attieksmes, pie humora izjūtas, pie sava ego izkopšanas, pie stingra mugurkaula un vīrišķības. Neaizmirsti, ka puse sieviešu vēl ar vien ir vecmodīgas, un pirmais "nē" vēl nenozīmē īstu "nē".
Un vispār, Nu, un kas, ka riebjas dejot? Nu tad mīli sēdēt mašīnas sēdeklī! Galvenais, lai tev ir lietas, ko mīli, kas tevi aizrauj un ar ko vari aizraut kādu sev līdzi. Pats svarīgākais tavā dzīvē esi tu pats. Kad tu to sapratīsi, momentā iegūsi 100 pievilcības bonuspunktus, un tas būs tuvu jackpotam jeb tai tavai otrai ābola pusītei. Vienkārši mīli dzīvi, vecīt! :D :)
03.07.2012 01:51 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Edmund,
tur tā lieta ka dejot nemāku.riebjas deju mūzika .draugu ,paziņu lokā visas pa pāriem.reiz sensenos laikos mēģināju ar māsīcas draudzeni iepazīties ,bet kopš tās reizes pat nav labas attiecības ar māsīcām arī.
100 tām reižu esmu sevi pārprogrammējis ,nekāda tolka

Neredzu jēgu turpināt šeit atbildēt, jo citēšu pati sevi:
Apmēram kā - pasaki, ko man darīt un es pateikšu, kāpēc to nevaru.

Lai veicas turpmākajā dzīvē! :)
03.07.2012 01:48 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Man ir i brālis, i māsa, bet tas nu neko nav atvieglojis. Tieši pretēji - uzlicis mazākā bērna sindromu un sajūtu, ka nekad nebūsi gana laba, vienmēr kāds par tevi būs gudrāks utt.. :D
Bet nu, ja nopietni, tad katrai maizītei sava garoziņa, un nav jācenšas problēmas risināt, pieturoties pie trausliem salmiņiem. Problēma tātad ir tevī pašā, ne vidē kā tādā, jo lieliskas sociālās prasmes var būt gan vienīgajam bērnam, gan daudzbērnu ģimenes bērnam.
Vide var būt katalizators, bet ne iemesls kā tāds.
03.07.2012 01:44 |
 
Reitings 68
Reģ: 14.04.2012
tur tā lieta ka dejot nemāku.riebjas deju mūzika .draugu ,paziņu lokā visas pa pāriem.reiz sensenos laikos mēģināju ar māsīcas draudzeni iepazīties ,bet kopš tās reizes pat nav labas attiecības ar māsīcām arī.
100 tām reižu esmu sevi pārprogrammējis ,nekāda tolka
03.07.2012 01:30 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
tā apziņa ka pēc darba nāc mājās un zini ka tikai sagaida kompis un 4 sienas -tā nomāc .

Iesaisties kādos kursos vai nodarbībās, kur varētu būt arī sievietes. Piemēram, dejošanā. Iesaki draugiem vai paziņām kopīgi atpūsties, sarīkot kādu pasākumu, iepazīsties tur ar sievietēm. Sākot kontaktēties ar pretējo dzimumu, maini savu domāšanu un nevajag būt upura lomā. Sāc sevi realizēt, tad arī sievietes vairāk gribēs iepazīties.
03.07.2012 01:17 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Lieta ir tajā, ka tu runā muļķības. Psihologs nevar neko ieteikt tā, kā tu saki. Viņam ir jāuzvedina pacientu pašu uz risinājumu. Un psihologs nevar noteikt diagnozes, piemēram, šizofrēniju.
03.07.2012 01:11 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
arī esmu vienīgais berns ģimenē, un ja godīgi, tad man patīk dzīvoties vienai (varētu teikt, ka es pat to izbaudu tā kārtīgi)!
bet ar draugiem problēmas komunicēt nav, ja nu vienīgais, es esmu ļoti ļoti izvēlīga, kādus cilvēkus varu saukt par draugiem!
03.07.2012 01:00 |
 
Reitings 68
Reģ: 14.04.2012
bučai! lab,precizēšu-teica lai es izmetu ārā no galvas bijušās simpātijas par kurām daudz sapņoju .
03.07.2012 01:00 |
 
Reitings 68
Reģ: 14.04.2012
bet ko var sasniegt ar smagu trulu darbu ??? !! man nav dabas dotas smadzenes lai koncentrētos uz ko sarežģītu.
es neprasu lai man tas otrs palīdz ,man tikai vajag garīgo atbalstu -to apziņu,ka viņa ir ,ka viņa gaida mani , ka zinu dēļ kā es cīnos ! tā apziņa ka pēc darba nāc mājās un zini ka tikai sagaida kompis un 4 sienas -tā nomāc .
nez,pie psihologa esmu bijis diezgan pasen pēc mammas māsas pieraksta . rādīja visāda bildes un meklēja iemeslu šizofrēnijai . totāli sausa neinteresanta saruna tur bija .
bet kā tad man rakstīt ??? rakstu kā domāju kā jūtos ! 30 gadnieki lielākā daļa vispār raksta bez garumzīmēm un ļoti īsi . iespējams -jā ,esmu aizķēries pa 10 gadiem atpakaļ un tās pašas vērtība un vēlmes man joprojām aktuālas ! nu un !
03.07.2012 00:58 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
ja tev tik ljoti "vilktu " teaatris,tu buutu,kaut vai no pusaudzu gadiem piestraadaajis teaatrii kaut vai garderobee,lai tikai buutu tur tuvumaa. Lai kaut ko sasniegtu ir jaasaak no pasha mazaakaa,ne vienmeer taa patiikamaakaa, atspershanaas punkta.
03.07.2012 00:53 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.03.2009
teica tikai lai izmetot ārā no galvas visus sapņus un tad viss gan jau kaut kā nokārtosies .

Nu galīgi neizklausās pēc psihologa vārdiem.
03.07.2012 00:52 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
ja tev patiik teaatris,varbuut ir veerts sevi pameegjinaat rezhisoros,jo ,reaali,tieshaam ,par aktieri tev vareetu buut gruuti kljuut,bet teaatris jau nav tikai aktieri,tie ir rezhisori,vai kino,tie ir kaskadieri,skanju rezhisori utt ir tik daudz profesiju,kuraa galvenais ir smadzenes ,nevis tas,kaa tur runaa vai staigaa!
03.07.2012 00:50 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Es pat ļoti labi saprotu, cik grūti iet uz priekšu un ka pienāk tie lūzuma, atkāpšanas mirkļi, bet nu.. manuprāt, 32 gadīgajam cilvēkam ir vismaz kaut kam jābūt sasniegtam. Un nevar prasīt, lai otrs cilvēks palīdz tev realizēties, jo tev pašam tas ir jādara vai vismaz jābūt vēlmei kaut ko mainīt. Bet tu negribi un tas parādās visos attaisnojumos šajā diskusijā. Apmēram kā - pasaki, ko man darīt un es pateikšu, kāpēc to nevaru.

Vēl divas lietas, kāpēc maza ticība šai problēmai - pie psihologa tu neesi bijis un melo tagad. Vai arī tev gadījās kaut kāds ļoti draņķīgs ārsts. Un tavs rakstības stils ir ļoti neatbilstošs tavam vecumam.
03.07.2012 00:48 |
 
Reitings 68
Reģ: 14.04.2012
bet es nevaru ar sevi sadzīvot. nu nav nekādas nišas kas man interesētu un padotos. man patīk teātris ,vnm esmu gribējis par aktieri kļūt ! tā ir joma kur velk mana sirds . bet par tādu nekad nekļūšu .bet lai mācītos ,vajag strādāt 2 darbos . bet kāda vēl galva mācībām ja prāts ir galīgi pārguris pēc darbiem !!
03.07.2012 00:47 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Ok veel viens piemeers,tu zini krievu komponistu Konstantiinu Meladze? Esi dzirdeejis kaa vinsh runaa? Vinjam arii ir diezgan smagi runas defekti,bet tas vinjam netraucee buut slavenam komponistam. Es nesaku,ka tev tagad jaakljuust par komponistu,vnk atrodi savu nishu,atrodi pats sevi un tev viss izdosies.
03.07.2012 00:42 |
 
Reitings 68
Reģ: 14.04.2012
bučai,tapēc ka viss ko jūs sakat ir kaut kas standarta un nobružāts un sen pārbaudīts ! viegli pateikt -ej mācies ,sasparojies utt. bet lai sasparotos ir vajadzīgs iekšējais garīgais spēks ,kurš man ir izsmelts . jeb jūs man sakāt-meklē sev līdzīgo un tad vis būs labi . nu negribu to ko man dzīve atmet !! ej pie psihologa ? esmu bijis ! neko jaunu nepateica un arī neko tādu kas man dotu jaunas atklāsmes un pavedienus . teica tikai lai izmetot ārā no galvas visus sapņus un tad viss gan jau kaut kā nokārtosies . bet kur recepte ???!!! tolks no tādiem psihologiem !
03.07.2012 00:40 |
 
Reitings 68
Reģ: 14.04.2012
bet tad lai sievietes man vismaz morāli palīdz man realizēties ! man pietiktu ar apziņu vien ka neesmu viens lai sasparotos .tu vēl nezini cik sevi esmu trenkājis lai realizētos !!! uz sporta zāli gājis , gan mācījies vvakarskolā,un nākamajā rītā noliktavā pa 11 stundām lai tik varētu kaut cik kaut ko sasniegt .bet pienāk brīdis ja nejūt tos rezultātus un ka izmainas dzīve,un tad pienāk lūzuma brīdi . cik tad var sevi pārvarēt .
03.07.2012 00:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits