Diētas

 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
Man pašu personīgi nomoka nedaudz savi liekie kilo nav ne daudz ne maz bet nu 7kg.Izstudēju diētas visdažādākās un apstājos pie vienas,kura liekas tīri iespējami izpildāma .Bet jautājums man ir Jums vai Jums izdodas izdzert tos 2l ūdens dienā ,man jaupēc 2 glāzītem vēmiens nāk.Uzreiz piebildīšu ,ka pirmoreizi kā saka sēdēšu uz diētas.Sākšu ar pirmdienu jo priekšā Jāņi un diētas ilgums ir 7 dienas .
21.06.2012 15:23 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
no daudzām zivīm man ir alerģija tāpat kā no piena ,kustos es daudz.
Un nedēļu bez alko varu iztikt :0
21.06.2012 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
Fuj :D Gribēju ievērot šo diētu, bet tā zupa garšoja šausmīgi pretīgi! Apēdu pus bļodiņu, vairāk nespēju :D Kopš tās reizes neēdu vairs kāpostus. Nevajag ievērot nekādas ātrās diētas! Viss nāks atpakaļ dubultā. Es saku no pieredzes. Kādreiz mocīju sevi gan ar kefīra diētām, gan olu u.c., bet kā atsāku ēst ko citu uzreiz svars bija dubultā. Tagad ievēroju veselīgu dzīvesveidu un cīnos ar šo ātro diētu sekām!
22.06.2012 20:04 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
zilbuliite - nevajag visu to vispārināt! es esmu sēdējusi uz drastiskajām diētām un man nav nacis atpakaļ svars ar uzviju :) uzmanīgi ar šito! ar uzviju nāk tad, kad tu noraujies un pēctam vien kūkas ēd, bet, ja tu pēctam pakāpeniski sāc ēst normālāk, lielākas porcijas, hmm, veselīgas arī, tad, varbūt nāks kādi 2-3 kg, bet tāpat tie pāris kg pazudīs, ja pieturēsies pie veselīgā, viņi nekāps uz augšu. tas ir katram individuāli, tur ļoti uzmanīgi jāseko līdzi, visam, kas notiek ar tevi, tavu ķermeni, ko tu ēd un cik tu ēd! drastiskās vienīgi pēc skata tevi padarīs nevisai veselīgu, tāpēc paralēli jādzer vitamīni.
22.06.2012 20:13 |
 
Reitings 15
Reģ: 05.06.2009
Varbūt varu padalīties ar savu pieredzi... Es visu laiku regulāri sportoju un ēdu veselīgi. Nolēmu izmēģināt tievēšanas kapsulas. Parasti man tādas neinteresē, bet Alutte Slim gan kaut kā uzrunāja, un vienu mēnesi palietoju (nākamajā mēnesī bija baigi daudz darbu, tāpēc visu laiku aizmirsu iedzert, tā arī pārstāju) - 3 kg nometu, un kad pārtraucu lietot, atpakaļ nenāca. Protams, bez iepriekš pieminētās ūdens dzeršanas neiztikt.
25.06.2012 14:16 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
Nu tā ir pagājušas 11 dienas kopš dzeru ūdeni ,6dienu un 7dienu neieskaitīju jo tad nesanāca tik daudz dzert,un rezultātā gndrīz kilo nost ,precīzāk 700 grami ,diētu kuru biju izlēmusi pamēģināt nepamēģināju.
04.07.2012 15:37 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
visveselīgā diēta ir ēst atbilstoši gadalaikam un maksimāli svaigus produktus, kas atbilst gadalaikam....

es ūdeni daudz patērēju, jo dzeru tikai ūdeni, ja neskaita, kad vēl pa vakariem kādu vīna glāzi un no rīta kārtīgu melnu kafiju bez cukura (espresso) un vēl ļoti iesaku diētu nevis lietot kādu brīdi, bet attiecīgi to uztvert kā dzīves veidu un maksimāli pielāgot ikdienai kaut vai ūdens patēriņu... vai svaigus salātu ēšanu ikdienā u.t.t
04.07.2012 15:43 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
Svaigu ēdu ļoti daudz jo pašiem savs dārziņš ir.Ēdu es veselīgi sāli uzturā ļoti minimāli lietoju un miltu izstrādājumus ļoti reti.Nekad nav bijusi man problēma ar svaru ,drošivien vecums :))))))))))))))))
04.07.2012 15:47 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
reizēm gadās, kad svara pieaugums ir saistīts ar veselību... bet protams veselīga ēšana ir tikai apsveicama :) es ar par veselīgu dzīves veidu...
04.07.2012 15:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits