Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tuvība citu cilvēku priekšā

 
10 gadi
Reitings 251
Reģ: 17.04.2009
Sveikas!
Kopš vakardienas man ir sasāpējies jautājums par savām attiecībām... Un gribēju uzzināt citu sieviešu viedokli par šo tēmu. :(
Vakar vakarā ar draugu bijām ciemos pie viena cita pāra. Visu vakaru viņi sēdēja blakus rociņās sadevušies, mīļojās utt., bet mans draugs bija nolicis savu krēslu pāris metru attālumā no manis , vakara gaitā praktiski vispār nepievērsa man uzmanību un kad otrs pāris pajautāja par manu nodarbošanos, draugs sāka smieties un nosauca manu darbu par pilnīgu idiotismu. Varbūt no malas varētu šķist sīkumi, bet tajā mirklī visa tā attieksme ļoti sāpēja. Kad esam divatā, viņš ir mīļuma iemiesojums. Vēlāk ejot mājās uztaisīju scēnu un jautāju, vai viņam ir kauns no manis, viņš atbildēja, ka nē... Līdzīgi ir bijis vairākās reizēs, esot kopā ar citiem cilvēkiem.

Kā ir jums - cik lielu tuvību izrādāt, kad esat cilvēkos? Un kā jūs justos šajā situācijā, kāpēc viņš cilvēkos pēkšņi izturas pret mani kā pret kkādu pēdējo mēslu? :( Jo tieši tā es vakar sajutos...
17.06.2012 14:13 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Ne jau tas kāds viņš ir sabiedrībā parāda to kāds viņš ir īstenībā.Tu viņu pazīsti vislabāk! :)
Ja kas neapmierina,tad izrunājaties!
17.06.2012 14:15 |
 
Reitings 660
Reģ: 12.02.2012
jā, noteikti izrunājieties, man šāda izturēšanās neliktos pieņemama.. ;)
17.06.2012 14:16 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.06.2012
es personīgi arī nevaru cilvēku sabiedrībā izrādīt mīļumu, man vnk ir neērti. arī kāzas es zinu, ka negribēšu svinēt savas, tikai es un viņš. negribu, lai visi manu lielo lovi svin. man tās lietas ir šausmīgi intīmas un privātas. bet tas nebūt nenozīmē, ka man nav jūtu. cilvēki ir dažādi. par to darbu gan tev neriktīgi viņš pateica. pajautā, kāpēc viņš smejas.
17.06.2012 14:20 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
publiskās vietās mīļojamies tik, lai pārējiem nebūtu neērti. dažas bučas, apskāvieni vakara garumā ir ok, bet nu tā klēpī sēdēšana, rociņu turēšana un citas izpausmes man liekas pilnīgi nevajadzīgas. to var darīt jebkurā citā brīdī.

Foxes, varbūt vienkārši tavam vīrietim gribas paturēt kaut kādu 'skarbo' tēlu, negrib ucināties publiski.
17.06.2012 14:33 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man ir neerti citu cilveku klatbutne bez maz vai ar prieksspeli nodarboties.
un ja-tavs draugs slikti patieca.
p.s saubos, ka sie cilv visu dzivi sedes rocinas un milosies. tas ir tikai attiec sakuma un stipra jauniba!
17.06.2012 14:41 |
 
Reitings 441
Reģ: 01.06.2012
Skūpstamies, un mīļojam viens otru apskāvienos. Kādā tukšākā stūrī mēdzu viņu iečamdīt :D bet ne jau kādam redzot.
Nu bet tava vieta man arī būtu iekšēja sāpīte par tādu attieksmi :/ Diezgan muļķīga izturēšanās.
17.06.2012 14:44 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
es tavā vietā justos briesmīgi. paskaidro, viņam, ka tev tas ir svarīgi un ja viņš nav pilnīgs dunduks, tad jau sapratīs.
es ar draugu bieži mīļojamies.
17.06.2012 14:44 |
 
10 gadi
Reitings 251
Reģ: 17.04.2009
Marta - protams, publiska priekšspēle man arī nepatīk :D Bet ja viņš pilnīgā vienaldzībā noliek krēslu pāris metru attālumā no manis? Vakara gaitā pat īsti nepaskatās uz mani? Nu neliekas normāli...
17.06.2012 14:48 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
sabiedrībā cenšamies īpašu uzmanību viens otram neizrādīt; es pati jūtos neērti, ja citi tā dara, tādēļ nevēlos citiem likt sarkt :D loģiski, ka dažreiz sanāk kkāda spontānā buča uz vaiga, āksttoties uzšaut pa dibanu vai tā, bet romantika iet vaļa'tikai prom no citu acīm.

bet par to attieksmi par darbu - tur gan kkas nav riktīgi. pārim ir jāatbalsta un jālepojas vienam ar otru, lai arī kāda būtu darba vieta. esmu strādājusi fabrikās, bet draugs vnm lepojas ar mani, vienalga ko darītu .. jo ceļš uz zvaigznēm ved caur ērkšķiem :)
17.06.2012 15:16 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
Man nešķiet pieņemami, ka jūs kā pāris, ejot kautkur kopā, pie draugiem, visu vakaru pavadat atsevišķi, bet nešķiet arī pieņemami, ka otrs pāris visu vakaru citu priekšā mīlinās. Okei saprotu kāda bučiņa apskāviens vakara gaitā, bet nejau mīļošanās nepārtraukti, tam ir domāti brīži, kad ir divatā. Man ļoooooti nepatīk, ka citi tā dara.
Man ir situācija, ka mēs ar draugu ejam jau kuro vakaru te pie jauniegūtajiem draugiem (pāra) pasēdēt, pasmieties, parunāties utt., BET mums ar draugu tik ļoti besī, ka viņa vislaik laizās un ucinās... Tā vien gribas pajautāt : vai nav laika divatā to visu izbaudīt?. Tas vienk liek justies citiem neerti. Mēs ar draugu, protams, sēžam kopā, viņš uzliek roku man uz pleciem vai kautkā tā, bet nu neitrāli un nevienam tas netraucē...bet tā mīļošanās citu priekšā ir vienkārši kaitinoša.
17.06.2012 15:30 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
nu ir problēmas... Mēs arī, esot kkur kopā, ne vienmēr esam blakus. man besī tādi uķi-puķi pārīši, sevišķi, ja ir jau ap 30....

Par nodarbošanos - manējais savu darbu sauc par sviestu un manējo slavē, kaut arī pamatā esam vienas struktūras darbinieki. Moš tev tiešām briesmīgs darbs? Cilvēks vnk neaizdomājas, ka tev tas var sāpēt.

Es vispār jūtos par vecu, ļoti daudz par vecu, šim forumam :D lasu un domāju - vai man tiešām arī kādreiz tā bija? :D
17.06.2012 15:42 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Nemēdzu publiski mīļoties tieši tā iemesla dēļ, ka man tracina, ka citi tā dara. Man ir neērti to pāru vietā, kuri sabiedrībā laizās un maigojas. Vērtēju ļoti negatīvi un bērnišķīgi. Tuvāko radinieku sabiedrībā mēdzam pasēdēt apķērušies, bet draugu kompānijā vai uz ielas izturamies diezgan neitrāli.
17.06.2012 15:50 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
viens ir sabiedrībā visu laiku neturēties apskāvienos, kaut kas cits ir nolikt mīļotās darbu!!
17.06.2012 15:52 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Nedaudz vēl varu saprast tīņus, kas uz kāda soliņa parkā maigojas, jo viņiem vecāki droši vien mājās ir un neļauj otra dzimuma pārstāvjus uz mājām vest, bet pieaugušos es nekad nesapratīšu ar to publisko maigošanos.
17.06.2012 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Cilvēkos esot esam jauki, bet ieturēti, lai citiem viesiem nebūtu neērti, jo galu galā esam atnākuši ciemos, nevis uz guļamistabu. Nelienam pa stūriem spaidīties un nebučojamies katras piecas minūtes. Man vnk tāda uķināšanās visu laiku nešķiet vajadzīga, ja esam ciemos vai kāds ir ciemos pie mums. To mēs varam darīt divatā. Iedomājos sevi viesu vietā - man negribas visu vakaru skatīties uz pārīti, kas vairāk laika pavada maigojoties, nekā sarunājoties ar citiem cilvēkiem. Protams, sēžam blakus, draugs varbūt uzliek plaukstu uz muguras vai pleca, vai arī saskatoties pasmaidam utt. Rokās esam sadevušies tikai ejot pa ielu.
Tomēr šajā gadījumā man šķistu nepieņemama tā attieksme pret meitenes darbu utt. Viens ir tas, kas tiek runāts tikai divatā esot. Taču, publiski pateikt tā. Nu, mani tas aizskartu.
17.06.2012 16:01 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Ārpus mājas nekad nestaigājam rociņās, neuķinamies, nebučojamies, saplūstam ar tautu kā parasti cilvēki.
Es par to pašu, ko Burve -
viens ir sabiedrībā visu laiku neturēties apskāvienos, kaut kas cits ir nolikt mīļotās darbu!!
17.06.2012 16:06 |
 
Reitings 63
Reģ: 20.04.2012
Lai izrādītu vienam otra nozīmību, nav jāpārspīlē ar uzmanības apliecinājumiem. Taču, vismaz man, ir svarīgi, ja mans vīrietis neaizmirst par mani viesībās, nemaz nerunājot par aizvainošanu.
Parasti sēžam blakus, ja daudz cilvēku, tad sēžu klēpī, bet pieklājīgi un bez liekām aizdomīga rakstura kustībām.
Neskatoties uz to, ka jau sen vairs neesam tīņi, pa ielu ejam sadevušies rokās. Atvadamies ar apskāvienu un buču. Ko vairāk atļaujamies tikai mājās, jo attiecības veidojam sev, nevis citiem.

Tev iesaku no sirds izrunāties par to, kas Tevi aizvaino. Galvenais neklusē, jo, diemžēl, tā ir ļoti daudzu kļūda :(
Lai veicas un ceru, ka izdosies saruna ;)
17.06.2012 16:56 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Ok, mīļošanās publiskās vietās ir viens...Bet te jau nav runa par mīļošanos, bet attieksmi kā tādu. Sēdēt pa gabalu un vēl smieties par Tavu nodarbošanos. Manuprāt, tā ir necieņa. Es, personīgi, sev blakus vēlos vīrieti, kurš ar mani lepojas.
17.06.2012 17:01 |
 
10 gadi
Reitings 251
Reģ: 17.04.2009
Par darbu - nav nekas apkaunojošs, strādāju reklāmas nozarē. Draugs savukārt ir ļoti tehnisks, tāpēc viņam mana nodarbošanās acīmredzot šķiet muļķīga.
Bet ļoti piekrītu zhilii - nav svarīgi kur es strādāju, kaut par apkopēju vai trauku mazgātāju, jo mīļotajam cilvēkam būtu jāatbalsta mani jebkurā gadījumā.
Ir tomēr šaura robeža, kad izrādīt tuvību ir normāli un kad - pārspīlēti. Es nerunāju par to, ka būtu gribējusi visu vakaru maigoties ar savu vīrieti, tas arī man šķiet muļķīgi. Man liktos normāli sēdēt blakus, kādā brīdī piekļauties otram vai kkā tā, bet tā sēdēšana pa gabalu un visa attieksme bija vnk fenomenāls gājiens...
Laila - liels paldies par novēlējumu :)
17.06.2012 17:18 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Zināma situācijā . Mums bija līdzīgi,kādreiz. Kā divatā, tā viņš kā dadzis :D Kā cilvēkos, tā kruts un kādu ļaunu joku arī izspļāva.
Protams, VIENĪGAIS, kas līdzēja- mierīga izrunāšanās divatā, bez scēnām un klaigāšanas.

Tagad- viņš ir tas , kas mani visu laiku čubina, apskauj, bučas dod, arī cilvēkos. Veikalā , uz ielas. Dajebkur. :)
17.06.2012 17:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits