Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīves krustceles - brīdis kad nezini ko darīt dzīvē turpmāk.

 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, pāris mēnešus jau te nebūs būts. Bet man ir tik daudz sakrājies sevī, ka nezinu pat īsti ar ko lai es te sāku. Manā dzīvē ir ārkārtīgi liela izvēle šobrīd. No kā ir atkarīga mana nākotne un vispār visa mana turpmākā dzīve.
Lieta tāda, ka tieši pirms mēneša aizbrauca mans vīrietis prom uz Angliju. Protams, lai varbūt cik dīvaini un stulbi neliktos - par to es uzzināju pēdējā. Tas mani gan sadusmoja, un tā pamatīgi. Kad jautāju viņam, kāpēc viņš tā rīkojās, viņš atbildēja '' Es nevēlējos Tevi uztraukt, Tu tā jau pēdējā laikā esi pietiekami uztraukta'' . Bet anyway - lai vai kā, bet viņam BIJA jāpasaka man tāpat, ka dodas prom. Man jau bija zināms ka viņš kaut kad drīzumā dosies prom, bet tieši datumu es nezināju, arī vēl par to nezināja. Viss notika spontāni. Tagad ir tur, strādā un dzīvo.
Sauc mani dzīvot pie viņa. Gatavs visu, visu apmaksāt pat biļeti nopirkt. Saka, ka lai LV nemaz neko nemēģinu, jo te nav jēgas! Nē, nu protams ir viņam sava taisnība kaut kāda daļa. Man ir tikai 21 gads, esmu jauna .. iestājos augstskolā, protams tālmācībā, jo ar pašreizējo darbu savādāk nekādīgi nevaru apvienot - pat ne neklātieni. Strādāju šajā darbā arī tikai pirmo mēnesi, kā jau saprotams man ir tagad pārbaudes laiks. Alga, patiešām smieklīga, nav pat minimālā īsti. Vienīgais plus ir tāds, ka tuvu mājām un darbs man ''kaulus nelauž'', nav fiziski smags.
Draugam, es teicu lai pagaida. Lai pats iestrādājās tur uk, un tad es braukšu kad viss virzīsies stabilāk. Bet redz, viņam ''deg''. Vajagot tagad braukt, bet es tāpat tomēr palieku pie savas teorijas. Arī viņa ģimene (ar kuru man ir labi sakari) , saka lai es braucu pie viņa un ka man par naudas lietām nav jauztraucās.
Es pat īsti nezinu, ārzemes un es? - Vai šīs divas tik dažādās lietas ir savienojamas kopā? Manī iekšēji ir divas dažādas personības, kuras abas vienlīdz vienādi 50/50 ir par un pret. Es nevaru izšķirties par to, vai uzsākt jaunu dzīvi - prom no šejienes braukt, atkal mainīt darbu, kas jau tā man ir tagad atkal jauns. Ziniet, jā.. es atzīstu laikam jau esmu iekšēji zaķpastala. Man ir BAIL no visa jaunā. Īstenībā ir bijis pat tā, ka nē, nē.. visam jaunajam un beigās man tas iepatīkās. Kas to lai zin. Tas ko es daru te LV, par ļoti mazo naudiņu - vismaz ir tīrs darbs. Bet tur kur strādā mans darbs.. nu tur tīrais fiziskais. Man no tā ir bail. Protams, ar laiku jau varētu mēģināt piemeklēt kaut ko labāku. Draugu es ļoti mīlu, un gribu būt ar viņu neskatoties uz to kā ir gājis mums.
Esmu jauna un krustcelēs - man bail, bail no tā, kā būs.. kas mani sagaida. Kā lai pārstāj baidīties, un spert soli uz priekšu. Bet varbūt nespert?

Palīdziet lūdzu man morāli, lūdzu. Varbūt te ir kāda ar līdzīgu stāstu. Kas ir aizbraukusi un mainījusi savu dzīvi pa 180 grādiem un var pastāstīt savu pozitīvo/negatīvo pieredzi dzīvē, šajā jautājumā.
01.06.2012 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Man neizskatās, ka Tev šeit, Latvijā, būtu kaut kas, kas ļoti turētu šeit. Ja mīli savu draugu un esi pārliecināta par viņu - brauc tur. Tomēr jocīgi, ka viņš tādu vienpersonisku lēmumu izdarīja un Tev neko par to neteica... Tas dara bažīgu.
01.06.2012 22:16 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Es tavā vietā brauktu. Tieši tā tu esi jauna, kad vēl tav būs laiks avantūrām, ja ne tagad.
01.06.2012 22:17 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Tik tiešām, tevi šeit nekas netur, brauc tik prom. Ja man piedāvātu kāds braukt, es brauktu ;)
01.06.2012 22:19 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.02.2012
Es draugam uz uk aizbraucu lidzi pec 9.klases beigsanas(!!!),tad mēs tur pabijām gandrīz gadu un atgriežoties turpināju vidusskolu un NEKO nenožēloju.:)
01.06.2012 22:20 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Bet man ir ģimene, draugi un radi kurus es mīlu. Viņam - tikai brālis un mamma šeit par kuriem viņš īsti interesi neizrāda. Citu radinieku nav.
Cilvēki ir tie- kas mani notur šeit.

Ja jums būtu iespēja - Jūs sakravātu savus čemodānus un dotos prom pasaulē, meklēt savu laimi citur? :)
01.06.2012 22:21 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.02.2012
Tas,ka pietrūks gimenes-ta bus..viens no iemesliem kapec atgriezamies:/
01.06.2012 22:24 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
Vienmer jau bus Tev cels atpakal?
Tev jebkura gadijuma ir kur atgriesties,ja tur nebus labi.:)
01.06.2012 22:27 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Bet tu taču varēsi atgriezties, nedodies jau izsūtījumā. Tur iegūsi jaunus draugus, jaunus iespaidus un pieredzi. Izmēģini, nepatiks, brauksi mājās. Vismaz zināsi, kā tas ir.
01.06.2012 22:28 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Jā, jauni iespaidi nebūtu slikti. Mājas vienmēr man būs šeit Latvijā pie ģimenes lai arī kur es ellē ratā blandītos pa pasauli.
Runāt viens- darīt ir kas cits. Teicu draugam ka varētu uz vasaras beigām meģināt, bet viņš nu katrā ziņā - par to nav sajūsmā. Ja man vajadzētu lidot, tad man būtu uz turieni jālido vienai. Protams mani sagaidītu, bet lidostā viss jākārto pašai. Un pats interesantākais - es nekad neesmu lidojusi nekur. Man tā būs pirmā reize, jo es es tīri nezinu kā tur tās lietas visas kārtojās, tiklīdz ierodies lidostā. Kur doties, ko darīt, kā iekāpt pareizajā lidmašīnā.. kā ar bagāžu un visu pārējo. Man bail ka es kaut ko ne tā izdaru.. (tā lieta ar lidostām un ierašanos svešā valstī mani šausmīgi biedē)
01.06.2012 22:41 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
nu gan atradi problēmu - lidmašīna :D Man neizskatās, ka pietiekoši vēlies pie sava drauga tikt un meklē iemeslus, lai to nedarītu. :)
01.06.2012 22:44 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Nē nopietni, man bail. :D
Gribu.. :S
01.06.2012 22:46 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ja ar anglu valodu ir ok, kaapeec gan nepameegini? atradiisi darbu, kursh tev atljaus gan normaali dziivot, gan studeet uk, nevis mociities ar taalmaaciibu, buusi kopaa ar miiljoto.
01.06.2012 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Nav par ko baidīties. :) Visur ir cilvēki, kam paprasīt, kā jārīkojas lidostā. Tavā vietā jau būtu nopirkusi tuvākās, lētās biļetes un devusies pie drauga.
01.06.2012 22:51 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Angļu valodas zināšanas man ir ok.
Bet vai tur studēt - nē.. par smagu man būtu. Es palieku pie savas tālmācības, tas būs mans rezerves variants, ja nu gadījumā būšu uk un gribēšu atpakaļ.
01.06.2012 22:52 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
nebaidies no lidmashiinas. ja jau mana mamma bez valodas zinaashanaam un pieredzes atbrauca galaa vesela un laimiiga ar visu paarseeshanos frankfurtee, kuru uzskatu par vienu no visbriesmiigaakajaam eiropas lidostaam (fig kaut ko tur sapratiisi), tad tu mieriigi aizbrauksi ar tieshu uz uk. ja kaut ko nevari atrast, vienmeer ir darbinieki, kam pajautaat vai arii iekeries astee kaadam, kursh brauc ar to pashu reisu.
01.06.2012 22:55 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Es pat nedomādama kravātu čemodānus tajā pašā dienā, kad draugs brauktu prom, nekādu problēmu, nekas šeit netur..
02.06.2012 00:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits