Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atrast nepazīstamu cilvēku?

 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es esmu konkrēti ku-kū! Samīlējusies svešiniekā! :D
Tātad mans stāsts ir šāds, regulāri braukāju ar vilcienu uz skolu. Un te pēkšņi, vienurīt man acīs iekrīt VIŅŠ. Kājas saļima, sirds apmeta kūleni un rokas sāka trīcēt. Saskatījāmies, sasmaidījāmies un es gandrīz noģību. Un viss. Taču es viņu pēc tam vēl esmu vairākkārt redzējusi. Un scenārijs vienmēr - viens un tas pats. Pēc kādas 5. neveiklās reizes nosolījos sev, ka nākošreiz, kad viņu redzēšu, iešu klāt un uzsākšu sarunu. Un šorīt bija tā liktenīgā "nākošā" reize. Un ko es? Es kā duračka, pāris kautrus skatus uzmetu un uzreiz novērsos. Un pat tad, kad viņš nostājās man blakus, neviļus muguru pagriezu, lai viņš manu pārmulsušo seju neredz. Un stulbi. Tā arī aizgājām katrs savā virzienā.
Un ir sajūta, ka vairs neredzēsiemies, jo pat nezinot viņa vārdu, zinu, ka mums abiem šis studiju gads ir beidzies. Un tas man liek panikot, jo es ļoti velētos pazīt šo cilvēku.
Kā jums šķiet - vai kaut kas tāds strādātu un vai tas nebūtu muļķīgi? :D
http://www.nygirlofmydreams.com/

Vai pašas kādreiz esat uzrunājušas kādu sab. transportā/ uz ielas vai kur citur?
31.05.2012 20:17 |
 
Reitings 856
Reģ: 12.03.2011
Nekas nenotiek? :(
07.07.2012 21:48 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
šis viss man atmiņā atsauc manas "tauriņu sajūtas".
skolā, kurā mācijos, pienāca jauniņais, bet es tieši tad pārgāju uz citu skolu, reāli tajā dienā, kad viņam bija pirmā diena, man bija pēdejā. bet toreiz abi tik cītīgi saskatījāmies...vakarā ieejot draudzīgajos no viņa bija vēstule. viņš ilgi centās ar mani sarunāt randiņus, bet kautkā vienmēr kautkas nesanāca. tā nu viņš uzsāka citas attiecības, šād tad dr.lv parunājām un viņš man teica : mums abiem ir attiecības, bet varbūt kautkad, kādreiz mēs būsim, kas vairāk. jo man ir tādas siltas jūtas pret tevi, ko es nevaru paskaidrot"
nepagāja ne 4 gadi, kad, viņš mani uzmeklēja un mūsos radās tik siltas jūtas, ka esam kopā jau divus gadus:)
28.06.2012 02:24 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
ar kādu vilcienu braukā? un kāds apmēram izskatās? atrodi kādu līdzīgu čali netā un iekopē adresi. kas zin....iespējams pazīstu
28.06.2012 00:41 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
drīkst būt..,taču paziņai aplauziens..sasapņojusies bija. ar šo es gribu teikt,ka mēs par svešiniekiem neko nezinām...un var atklāties,ka fantastiskais puisis jau ir aizņemts. man vispār svešinieku meklēšana nav saprotama. man arī ir gadījies,ka iepatīkas fizuāli ļoti puisis,kuru redzu uz ielas, transportā, tomēr lielākoties es jau par viņiem aizmirstu pēc pāris stundām, dienas. ļoti reti ir tādi,kurus es atceros ilgāk..vēl retāk tādi,kurus atceros līdz šai dienai.
es vienīgi esmu 1x mēģinājusi iepazīties uz ielas...vispār tāds interesants stāstiņš, tomēr publiski negribās atklāt. nekā nosodāma ,slikta manā stāstā nav:D ja kāda ļoti interesē varu privāti uzrakstīt, tomēr diez vai interesēs:D
28.06.2012 00:32 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
kāpēc nedrīkst būt viegls flirts, esot attiecībās?
28.06.2012 00:20 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
sabiedriskajā neesmu uzrunājusi.
paziņai bija līdzīga situācija...sasmaidījās, sasmaidījās...un beigās atklājās ,ka puisim ir meitene..viņiem iznāca braukt regulāri ar vienu transportu. viņa pat speciāli sāka braukt tajā laikā ,kad viņš parasti brauca:D tas nekas ,ka viņš šo flirtu pirmais sāka. protams, pēc šī atklājuma vairs neskatās uz tā puiša pusi
28.06.2012 00:18 |
 
Reitings 856
Reģ: 12.03.2011
Nu, nav nekādu ziņu?
27.06.2012 23:58 |
 
Reitings 112
Reģ: 27.06.2012
mani vienreiz maķīti viens čalis piesēdās klāt, draudzene gāja pasūtit es gaidīju, neko pienāca, neveikli paprasīja nr, bet tad kaut kā atraisījas sākam runāt izrādas kopīgas intereses, neko samainījnamies nummuriem, pēc tam drusku parakstījamies, neko :D
kkur pēc 2 nedēļam ar draudzeni akal uz maķīti ejam, apsēžamies, dzeram kolu, skatos garām iet tas pats čalis ar savu draugu, neko atkal piesēdas klāt runājam, beigās līdz trolejbusam pavadīja, bet tas arī viss, vairak nav kontakta sanācis :D bet nu tomēr forši :D
27.06.2012 21:08 |
 
Reitings 401
Reģ: 01.11.2011
Kā ir veicies? ;)
23.06.2012 20:51 |
 
10 gadi
Reitings 191
Reģ: 23.02.2011
Fresh - ne jau visi foršie, izskatīgie un sexsīgie puiši lieto tos "Čomus" ;)
12.06.2012 11:38 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Cik ātri viss uzplauka, tik ātri izdzisa, čušš.
Vajadzēja tomēr saņemties un palaist ziņu pa dr.lv, vajadzēja, Samaar.
11.06.2012 22:24 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
nē, nē, man pa šo laiku tik 2x sanācis vilcienā braukt un nebija viņa :)
11.06.2012 22:15 |
 
Reitings 315
Reģ: 11.01.2012
Nu vai kaut kas tev virzās uz priekšu? :)
11.06.2012 22:02 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Šitā lasot atcerējos vienu notikumu vilcienā. Klausījos divu veču sarunu, viens bij tiešām vecis otrs bij tāds pajaunāks. Saruna bija ļoti interesanta viņiem, varēja norēkties, un vēl kā tas puisis pa telefonu runāja, tas arī bija uzjautrinoši. Bet tajā pašā brīdī šausminājos kas tās pa sarunām. Bet kad šis apsēdās man pretī ar pudeli, uzsāka sarunu ar manīm, tās bija šausmas, vienīgais ko biju spējīga atbildēt, tas ir pamāt ar galvu un tupi pasmaidīt. Un kad šis izkāpa ārā no vilciena, šis vēl pieklauvēja pie vilciena durvīm.
Takā pirms gribat sākt ar kādu runāt, padomājiet vai tas ir to vērts.
Viņu vairs neesmu satikusi, jo vēlo lekciju vairs man nav :)
03.06.2012 18:03 |
 
Reitings 732
Reģ: 23.04.2012
lai izdodas atrast Sammara !

kad studēju Dānijā, dodoties mājās no ballītes stacijā pamanīju puisi, no kura nevarēju novērsties. tā kā man drosme bija ribās, apsēdos viņam blakus un sāku ar viņu runāt.
āā, bomba. izrādās, ka viņš arī bija apmaiņas students no štatiem. pavaicāju viņa vārdu, vēlāk sarakstījāmies facebook un norunājām tikties vēlreiz. man tās bija pēdējās trīs dienas Dānijā, katru vakaru pavadīju kopā ar viņu. tik forši laikam nebiju jutusies nekad dzīvē, jutos kā kaut kāda romantiskajā filmā. viss bija perfekti, kā nenormālie skraidījām pa Kopenhāgenu, smējāmies un bučojāmies. ha.
pēc 3dienām šī jaukā pasaciņa beidzās, bet solījāmies, ka tā nav pēdējā reize kad tiekamies.
tagad viņam dzīve turpinās štatos, bet man te.
viņš pēc universitātes beigšanas plāno tripot pa Eiropu, ceru, ka būs iespēja satikties.

(aaha, sensimiliai taureņi vēderā)
03.06.2012 13:56 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
mani šitā viens bija atradis un draugos vajāja ar savām vēstulēm, man pat vienbrīd bail palika..vienubrīdi bija neomulīgi uzturēties tajā vietā, kur viņs mani ieraudzīja:D izvairījos tur doties:D bet tās jau ir tikai manas nelāgās atmiņas saistībā ar šo! bet ja viņs man būtu paticis , tad jau tas nekas nepatikams nebutu..bet nu vins nebija mana gaumē, vel tagad vina profils stāv pie bloķētajiem
03.06.2012 13:43 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Kika! Ja bērnu namā bija zināms tavas mammas īstais vārds un dzimšanas laiks, tad tālāk var meklēt caur dzimtsarakstu nodaļām.
03.06.2012 13:26 |
 
Reitings 153
Reģ: 29.07.2010
runajot par nepazistamo cilveku atrasanu-man ir ta,ka mamma ir no bernu nama,bet ir zinams tas ,ka vinai ir brali un masas! lidz ar to pielauju iespeju,ka man ir masicas vai braleni! Pedeja laika sevi biezi piekeru pie domas,ka labprat uzzinatu par tiem cilvekiem ko vairak,protams biede tas,ka mazums vini ir kadi dzeraji vai kas tml,beeeet varbut varat ieteikt man kadus veidus,ka uzzinat kaut vai vardus,uzvardus..tad jau varetu sakumam izmantot to pasu draugiem.lv mekletaju :D ! Varbut ir jagriezas kadas iestades vai ka!? Man nav ne jausmas no kura gala jasak!
03.06.2012 01:10 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
... taču man situācija ir daudz sarežģītāka, zinu, ka nākamreiz, kad satikšu viņu, noteikti uzsākšu sarunu, taču nezinu, ko teikšu, jo, manuprāt, man tas ir daudz grūtāk, jo nezinu kāda ir viņas orientācija ( iespējams viņa pati to nezina, jo ir tikai aptuveni 16 gadus veca)
02.06.2012 23:42 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Man ir līdzīga situācija, taču runa ir par meiteni ar kuru esmu satikusies dažādās vietās un tikai sasveicinājusies...
02.06.2012 23:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits