Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā izskatāties kopā bildēs?

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Droši vien jebkura no mums visādos cosmo un citur lasījusi ķermeņa valodas ekspertu atzinumus par pāriem, kā nu kuri izskatās kopā bildēs, sader vai nesader :D

Papētot manas un puiša kopbildes, var redzēt, ka šiem ekspertiem būtu ko teikt... ka nesaderam, jo puisis kaut kā vienmēr mazliet atvirzījies no manis. Es to pati pamanīju bildēs un arī daža laba draudzene ir pateikusi.
Mums ar puisi viss it kā ir kārtībā, ja nu vienīgi viņš pēc pēc šķiršanās no pirmās sievas nebūtu "sačakarējies", grūti ticēt sievietēm, pielaist sev klāt. Bet nu kopā esam 6 gadus tā kā viņš mani ir pieņēmis un atzinis par savas dzīves galveno sievieti.

Kāds teiks protams, ka vispirms jāsakārto attiecības dzīvē, tad arī bildes uzlabosies.
Bet gribu pamēģināt no otras puses :) Iemācīties kopā ar draugu nopozēt bildēs ļoti labi. Un tad to bildi ņemt par pamatu un tad viss piepildīsies arī dzīve. Tipa apgrieztā filozofija :) Ietekmējos no The Secret :)

Cik jūs saderīgi izskatāties bildēs?
07.05.2012 22:06 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Mums nav daudz kopbilžu. Tomēr tajās nedaudzajās kopbildēs vienmēr izskatāmies jauki un mīļi. Draugs mani pārsvarā ir apskāvis un es esmu ieķērusies viņa rokas mazajā pirkstiņā :D
Draugiem.lv veidoju albumus tik pēc kāda jauka izbrauciena, notikuma (nu tā 1x mēnesī). Tā kā dzīvojos pa ārzemēm, tad vismaz mana ģimene un tuvākie draugi var redzēt, ka ar mani viss ir kārtībā, uztraukumam nekāda pamata. :)
Mans dators ir pilns ar drauga bildēm, jo mācos fotogrāfēt. Pati gan neprotu uzvesties brīvi kameras priekšā.
08.05.2012 11:32 |
 
Reitings 436
Reģ: 06.03.2012
Mums ir ļoti daudz kopīgo bilžu un visās esam mīļi kopā,viens otru apskāvuši, vai viņš mani pievilcis sev klāt. Ir arī pāris bučbildes,kā jūs te viņas saucat, bet visas mūsu bildes ir tikai mūsu. Neviena no viņām nav ne soc. tīklos, ne interneta vispār, visas ir mūsu pašu acīm datorā.
Kritiski vērtējot,man jau liekas,ka esmu nefotogēniska,aizdomas,ka 90% gadījumu es bildēs izskatos tizli,kamer puisis apgalvo pretējo.
Ja ir bilde es + viņš + vēl kādi cilvēki tad esam ļoti atturīgi,noteikti nav nekādas apskaušanās.
08.05.2012 11:17 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mums it kā galīgi maz bilžu arī nav, bet nav arī daudz, jo manējam fotogrāfēties nepatīk, tāpē arī šogad kalendāram bildes nesanāca. :D Iepriekšējos gadus bija kā tradīcija taisīt kopīgo kalendāru, tagad rallija kalendārs pie sienas. :)

Man jau liekas, ka bildēs izskatamies labi kopā, arī tās pozas tādas mīļas, bet ir jau arī kāda pa starpu ar bučošanos, kā arī vēsās bildes, kur blakus kā svešinieki stāvam. :D
08.05.2012 10:55 |
 
Reitings 180
Reģ: 14.07.2009
Mums arī ir salīdzinoši maz kopīgu bilžu. Un tās, kas ir- es pozēju, viņš ākstās. viņš pozē, es škobos. Un tā tālāk :D
Visas tādas neveiklas sanāk, tāpēc arī laikam cenšamies izvairīties no kamerām.
08.05.2012 10:52 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Mums ir viena klasiskā poza, kas figurē ļoti daudzās bildēs. Izskatās ļoti labi, jauki, mīļi, bet garlaicīgi. :) Bučošanās bildes mums ir tikai no kāzām un brīvdienās uz vienīgajās bildes, kurai vajadzēja sanākt kā bučošanās bildei, saviebām sejas tizlās grimasēs-rezultāts vēl foršāks nekā salkanās bučbildēs. :D
08.05.2012 09:56 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
mums ar puisi atiecībās ir viss kārtībā un bildēs vienmēr esam mīlīgi...viņš apķer mani, vai sadodamies rokās..
tā,kā mums nepatīk pozēt, tad ir n-tās bildes,kas ir "noķerttas mums nezinot" un arī tās ir ellīgi mīļas..
08.05.2012 09:40 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Par tiem soc.tīkliem - agrāk likās stilīgi jo vairāk albūmu jo labāk, jo vairāk draugu, jo lielāka statistika...Arī es laikam esmu izaugusi no tā vecuma....ja agrāk bildes bija redzamas visiem, tad tagad tās redz tikai draugi. Jo tā ir tukša izrādīšanās, bet reizēm gribās ielikt kādu mīļbildi, lai mamma ārzemēs redzētu, kur esam bijuši un kā vispār izskatamies (giggle)
08.05.2012 09:31 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Mēs jau vienmēr cenšamies pa smuko, man jau gribas, lai manējais arī bildēs izrāda to mīlestību, kas paliek aiz kadra. Kā jau parasti no 10 sanāk labi ja 2 bildes :D
Bet vispar jau saderīgi izskatamies, ja nu vienīgi tas vecuma starpība..
08.05.2012 09:27 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Piekrītu ewwwi. Es ar vairs nelieku bildes soc.tīklos. Vienīgi ir doma, ka var ielikt kādas bildes, kuras redzamas tikai ģimenei.
Bet par kopā bildēšanos - manējais ar nav bildēšanās fanāts un ja ir kādas kopbildes, tad tādas tizlas, stīvas.
08.05.2012 09:11 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Aly, ak šausmas, kā es Tevi saprotu!!!
man arī vienmēr jāstāv un "jāizskatās smuki", bet tad sākas pretējs efekts, kad es sāku šķobīties, smieties un izbojāt visu bildi :D

kopbildes tādas normālas mums nevienas nav :D
08.05.2012 01:58 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vienmēr iepozējam.:D labi izskatamies.
07.05.2012 23:47 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Mums nav praktiski nevienas normālas kopbildes, visās kko šķobāmies :D
Bet nu tā kopumā, pārsvarā sanāk stiprs apskāviens no viņa puses un es tā piekļaujos.

Par to Miss_Tiinas komentāru, ka sāk izskatīties līdzīgi - es ar to esmu ievērojusi :D Kaut kur lasīju, ka tas ir, piemēram, tāpēc, ja viens daudz smejas, tad otrs arī sāk vairāk smieties un līdz ar to līdzīgi veidojas smieklu krunciņas..
Mēs ar draugu līdzīgi vē neesam bet viņa joki gan man parādās :D Un vēl esmu sākusi runāt ar plato e, sevišķi vārds ēst. Un tad es saku, ka runāju kā lauķis :D
07.05.2012 23:32 |
 
Reitings 140
Reģ: 29.01.2009
Fashiona - pēc maniem novērojumiem, tie, kuri draugos un tamlīdzīgās vietās pieliek pilnas galerijas ar bučošanās bildēm, arī pārāk ilgi kopā parasti nav. un jā, manā skatījumā tā ir izrādīšanās. es neesmu ielikusi nevienu bildi sociālajos tīklos kopīgo, es vispār tur bildes reti lieku, neuzskatu par nepieciešamību visiem ar bildēm atskaitīties vai izrādīties. mūsu kopīgās bildes ir mūsu lietošanai, datorā un albumā ko paskatīties, atmiņās pakavēties. ā, jā, stulbi varbūt izklausās, bet es ticu sliktajai enerģijai, arī tas ir iemesls, kāpēc neaizraujos ar bilžu publicēšanu.
07.05.2012 23:27 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Esmu novērojusi to, ka pāri kuri ir ilgus gadus kopā kļūst vaibstos līdzīgi - radniecīgi :)
arī es esmu augumā maziņa, toties mans Herkules ir augumā padevies.... tās bildes kur visā augumā tadas dikti smieklīgas izskatās....tpc cenšamies bildeties tā, lai sanakam abi kopā smuki.
07.05.2012 23:26 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
MISS nu nezinu, man tā pozēšana kkā nepadodas vienmēr nežēļīgi sasmejos un bildes nu ir tadas kadas ir....pēc tam ņirdzam, bet mēs vispār esam abi tādi īpaši smieklīgi :D
07.05.2012 22:57 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Bildes, kuras speciali pozejam - nu,normali,bet vins nav ipasi fotogenisks. :D
Tacu nejausajas bildes, kur nezinam, ka mus fotografe - vienmer milji vai ari, ja iedzerusi, tad pat parak erotiski, jo nespejam rokas novaldit utt. :D
Bet ja, izskatamies saskanigi - piemeroti viens otram.
Pilnigi preteji ka ar manu bijuso. :D
07.05.2012 22:48 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Sly laimiigaa!!!:D Man driz laikam jasak izmantot buus misters Taimeris,lai sev pie jaunas bildes tiktu!
07.05.2012 22:45 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.02.2012
nja, manam draugam tieši patīk fotogrāfēt, un ja aizbraucam kkur, tad visp ir vāks, man jāstāv un jāsmaida, visur :D smieklīgi bet man nu kkā nesanāk vienmēr tādas muļķošanās...un ja godīgi kopbilžu mums nemaz nav, tik viena, kad pirmo reizi gājām kopā picu ēst :D
07.05.2012 22:39 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Mums pagaidām ir tikai visādas padumjās bildes, kur ņurcām kaķi vai vēl ko līdzvērtīgu darām, tāpēc nevaru īsti spriest, cik saskanīgi esam, taču daaudz labāk viņam blakus jūtos, uzvelkot kurpes, jo citādi tā starpība (vizuāli) arī par lielu šķiet.
07.05.2012 22:31 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Draugam nepatiik bildeties,nav fotogenisks un neprot iepozet.
Draugu kompanijas nav neviena-fotografet milosa cilveka,tapec nekad nejautaju -ludzu nobildejiet muus. Tadel ari bildes ir maz. Lielaka dala kopbilzu ir focetas no manas izstieptaas rokas skata punkta. Nav nevienas "bucbildes".:D nu vinu nesaista fotografesanas... ari pats vins nekad nenem rokas fotokameru lai mani iemuzinatu kada skaista vieta,ja pati to neludzu. Tadel apskauzu sievietes,kuram viriesi ir fotografi.
07.05.2012 22:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits