Mīļotā attieksme

 
Reitings 252
Reģ: 07.04.2012
Nu jau kādu laiciņu esmu stāvoklī. Viss ir lieliski, tikai mani nedaudz satrauc drauga attieksme. Nesen bija vecāku nodarbības, uz tām es devos viena, jo draugs itkā nevarēja tikt (pēc attieksmes jutu, ka īpaši arī nevēlas izbrīvēties). Nākamajā nedēļā man būs USG, izskatās, ka arī tur man būs jādodas vienai.

Esmu teikusi, cik daudz tas man nozīmē un bērniņu taču radījām kopā, bet viņu tas šausmīgi nesaistot, viņam vairāk interesējot "gala rezultāts".

Kad aicināju viņu uz vecāku nodarbībām teica - "Pieraksti, ja kas svarīgs, pēc tam atstāstīsi."
Par USG - "Ko es tur darīšu? Vai tad man to punci baudīs?"

Varbūt daudzas šeit nekādu problēmu nesaskatīs, bet vai tiešām vīrietim šādas lietas šķiet tik nenozīmīgas un neinteresantas? Kā ir/ bija Jūsu vīriešu attieksme?
06.05.2012 22:41 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
DIO, jā, tieši tā pat kā ir 1, 2, 4, 7, 10, 15, 20 un vēl nez kādas gadu krīzes! Vai citiem vārdiem sakot, vieni ar visām ģimenes dzemdībām būs kopā līdz mūža galam, bet citi pat bez visiem bērniem izšķirsies pēc 1 vai pāris gadiem.


lauvens, jā tā ir.

Taču savā komentārā biju uzsvērusi par psihologu slēdzieniem, kāpēc jaunajās ģimenēs rodas krīzes situācijas. Šajā gadījumā tika atrādīta vīrieša vājā un iespaidojamā nervu sistēma..un šeit es izsaku viedokli tikai par tiem, kas ir piedalījušies ģimenes dzemdībās. Bet protams ir arī tādi, kuriem nevajag, lai pat izveidojas ģimene, ja būs gājējs , tad būs...
09.05.2012 16:31 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
DIO, tici man, es esmu ljoooti daudz lasiijusi literatuuru par kriizeem attieciibaas, par dzemdiibaam, gjimenes dziivi, par to, kaa izmainaas paara ikdiena, kad gimenee ienaak beerns. Jaunajaas gimenees notiek kriizes situaacijas, jo tagad ir nevis 2 cilveeki, bet 3!!! Ir jaamaak sadaliit laiks starp visiem vienliidziigi, ir jaamaak daliit miilestiiba, lai neviens netiktu apdaliits, taapat arii ar uzmaniibu. Visas gimenes iet cauri shim posmam neatkariigi no taa, vai ir bijushas gimenes dzemdiibas, vai ne. Ljoti biezhi sievietes taa aizraujas ar savu beerninju, ka aizmirst par to viirieti sev blakus, kursh bija veel pirms beerna.
Un saku veelreiz, neesmu pagaidaam ne no viena apkaarteejaa viiriesha dzirdeejusi nepatiku par to, ka vinji ir piedaliijushies dzemdiibaas, taapat arii no sievieteem. Varbuut tieshaam pareizaak ir no sakuma izveerteet, vai viirs ir pietiekami emocionaali speeciigs, lai buutu shaadaa briidii klaat.
09.05.2012 18:59 |
 
Reitings 157
Reģ: 19.03.2012
varbūt viņš ir satraucies, baidās - es tavā vietā neuzspiestu. piedāvātu nākt līdzi, bet ja nevēlas, tad nevēlas. vīrieši taču tādi ir, ka viņiem svarīgāks gala rezultāts, ne process
09.05.2012 20:06 |
 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Atbildot autorei -uzskatu ,ka tev būtu jasatraucās ,ja bērns būs piedzimis un ja tad viņam būtu nospļauties !

Bet par ģimenes dzemdībām vienmēr būs par un pret pret viedokļi ! Esmu izlēmusi stingri ,ka vīrs blakus nebūs un punkts ! Sievietei vajag par sevi saglabāt noslēpumu un šarmu ! Kaut kā nespēju iedomāties cik ļoti dzemdības saglabā kaut kādu skaistumu vīrieša acīs pat ja vīrs it kā neredz kā tas bērns nāk laukā ,tomēr jūs nosvīdušas ,nokliegušās ,daža laba apvēmusies un apkakājusies ,nu nez vai tas ir vajadzīgs tikai tāpēc ,lai redzētu kā bērns dzimst .
11.05.2012 06:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
nez, es paziistu divus kadrus, kuri bija sievaam klaat dzemdiibaas. viens, kursh pat sveetku dienaas vispaar glaazei neskaraas klaat, peec tam aiz soka nedeelju noplostoja un visiem skandeeja, ka nav neko tik traumatisku dziivee nav piedziivojis, jo redzeeja to asinju peljkji un dzirdeeja, kaa slimniicas personaals apsprieda to, ka sievai ir peecpuse ar vagiinu kljuvushas par vienu, kopiigu caurumu un otrs vairaak kaa gadu nespeeja ar sievu miileeties, jo kaa redzeeja sievas kleepi vai pieskaaraas tam, taa uzreiz atminjaa naaca aina, ka pa to lien aaraa asinjaina, mataina galva.
es personiigi atbalstu plaanotos keizargriezienus un operaacijas zaalee viiru neviens nelaidiis.
11.05.2012 07:03 |
 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Krista +

vīrieši brīžiem pārvērtē savu varenību ,ka ne kas traks jau tur nebūs ,bet lielākā daļa morāli tam nav gatavi .

Esmu ar par ķeizariem un vīriešim aiz durvīm hahaha :D
11.05.2012 07:33 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Pat es, sieviete, redzot dzemdību video (bez nekādām komplikācijām), uzreiz padomāju, cik tas ir drausmīgi. Nespēju iedomāties, ko tad vīrietis par to domātu...Tāpēc kristas komentārs mani tikai vēl vairāk pārliecina. Bet katram savs - citi pāri jau visu darba kopā 24/7
11.05.2012 07:55 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Nu ko lai saka.. tām, kas te kladzina, ka vīrietim tas nav jādara vai nu mājās sēž bezjūtīgi tēviņi, vai arī pašas esat aukstas kā zivis :D
Varu paziņot sensacionālu informāciju - vīieši mēdz gaidīt bēbīšus tikpat nepacietīgi/ļoti, cik topošās māmiņas un viņiem liekas normāli apmeklēt šādus pasākumus un sekot līdzi savas sievietes izmaiņām, kas saistītas ar grūtniecību...
11.05.2012 08:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
curly - ne visi viirieshi ir ar medikja cieniigaam iekshaam un ne visas sievietes. nav daudzi, kuri var mieriigi skatiities uz izskaidiitaam iekshaam, asinjainiem skatiem un peec tam neredzeet murgus miegaa. pat dalja toposhie aarsti un medmaasas peec dazaam ainaam saakumaa piedziivo pamatiigu soku un moraalo traumu.
un es neuzskatu sevi par aukstu zivi tikai taapeec, ka noteikti beebim uzvemtu uz galvas samiiljoshanas vietaa peec redzeetaa asins daudzuma un mans viirs kaut kur zem galda vaaljaatos nogiibis.
11.05.2012 08:11 |
 
Reitings 143
Reģ: 15.06.2010
curious.

kas tad tur,ja dzemdībās blakus..tur jau nemaz neko TĀDU nevar redzēt,ja nu vien nesēž tieši pretī:D tas taču ir viens no sievietes visgrutākajiem un tai pašā laikā skaistākajiem mirkļiem.un tikai normāli,ka vīrietis sagaida bēbuku ar tevi kopā.Vai arī negribi dalīties ar tik jauko brīdi?:D
te jau vairāk izklausās,ka tavs vīrietis ir tev zem tupeles.. un tu tik ļoti ar to lielies.Tā slavini sevi,ka tev taču ir kas pienes visu,pamasē pēdiņas.un ja redz kaut ko neizdara,tad tu taču niķojies,mazā meitene:))mums katrai ir SAVS ideāls kādam ir jābūt vīrietim.nevis tu tagad noteiksi,ka normālie ir tikai tie,kas TEV visur skraida līdz un visu pienes.ja man patīk būt patstāvīgai un daudz ko darīt pašai,tad tas jau nozīmē,ka es esmu robots,pusvīrietis?!sievišķīgi ir taču būt tik nevarīgai.
11.05.2012 10:57 |
 
Reitings 221
Reģ: 13.08.2009
Ir interesanti palasīt, uzreiz var saprast, kuras bērniem gatavas, a kurām ir ljoooooti tālu.
Autorei varu novēlēt būt stiprai un iespējams ar laiku draugs sāks izrādīt interesi par mazo.
Uzskatu, ka sievietei ir jārespektē vīrieša lēmums, nevis jāvelk ar varu uz dzemdībàm. Ja vīrietis ir tam gatavs, tad arī attieksme ir savādāka. Manējais ir ļoti priecīgs, piedāvāja pats nākt pie ārsta līdz ( man gan vēl laiks mazs, nāks uz 16.-18. ned.dzimumu noteikšanu), es redzu to interesi un rūpes, kas ir vissvarīgākais.
Kā jau rakstīju, var redzēt, ka daudzām šis ir svešs temats. Dzemdības kā tādas var ilgt padsmit stundas, izspiešana krietni mazāk. Viens ir būt kopā sākumā, kas cits - būt klāt pēdējā posmā. Ja vīrietis nav memmesdēliņš, tad bez šaubām ir gana noderīgs, jo vecmāte nesēž tās visas stundas klāt, bet vīrietis var gan padzerties padot, parunāt, pamasēt, palīdzēt pieceltie, kas kontrakcijām esot nav tas vieglākais. Tāpēc jau arī kursus parasti apmeklē pāros (uzmetiet aci māmiņu kluba sērijai, redzēsiet ne vienu vien topošo tēti). Nedomāju, ka izbrīvēt to 1-2h ir tik grūti, bērna dēļ krietni vairāk nāksies darīt, un pa to laiku dumāki nepaliks. Cik tālu vīrietim būt klāt, tas ir tikai viņa un topošās mātes komforta zona. Un tās, kas piemin padomju laikus, tad tā bija tā laika kārtība, nevis sieviešu vēlmju un vajadzību prioritizācija. Pajautājiet mātēm vai viņām diži patika tās ntās dienas vienītī pavadīt?!
11.05.2012 15:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits