Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājumi

 
Reitings 38
Reģ: 29.01.2009
1)Man pirmo reizi mūžā bija piesūkusies ērce. Piesūcās 5dien, bet šodien tikai pamanīju. Biju viņu pie ārsta izņemt uz tuvāko vietu, kas 7dienās strādā-traumataloģijas centru. Tur viņi neveic pārbaudes ērcēm, iedeva man līdz vēl dzīvo ērci, lai aiznesu uz infektaloģijas centru pārbaudīt vai nav inficēta. Nekur internetā nevaru atrast, cik tā pārbaude maksā. Kaut kādā formumā bija minēts, ka 12ls! Vai tiešām varētu būt tik daudz??? Vai ir jēga vispār nest? Ir uztraukums par Laima slimību, jo uz enficelītu esmu potējusies.
2) Vai kāda zin, kur centra rajonā pēc iespējas lētāk var pārbaudīt dzimumzīmi, kas pēdējā laikā ir ļoti strauji izaugusi?
06.05.2012 22:21 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Jēga ir nest, man paziņai no vienas tupas ērces ir abi divi briesmoņi, cīnās kā vien var lai veselību savestu kārtībā. Par cenu gan nezinu.
06.05.2012 22:23 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Cik zinu, tā arō aptuveni maksā.
Nezinu, man arī pagājušajā gadā bija ērce peisūkusies. Nekur nenesu, izdzēru remantadīnu un lūdzu Dieviņu. Pret encifalītu emsu potēta, bet Laims... Es tavā vietā vienkārši veiktu novērojumus koduma vietai, ja tur palielinas sarkanums, mazliet piepamst vai kā, tad ietu pie ārsta.
06.05.2012 22:27 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Neuzskatu, ka 12 Ls ir kas tāds, ko būtu jāžēlo veselības labad, lai gan es pati to ērci pārbaudīt nenestu, jo mežos, kur es mēdzu būt, ir gaužām maz ērču, no kurām varētu dabūt vienu vai otru+protu tās noņemr+triecienkurss Remantadīna noteikti palīdz, vismaz to man mācījusi kāda ārste. Ja piesūcas ērce, tad vienkārši to pareizi noņemu un miers, aizmirstu.
Par to otro...kaut kur nesen lasīju, ka maija sākumā to varēšot darīt nemaksājot, vai tikai nav Melanomas dienas vai kaut kas tāds, pameklē internetā, jo pavisam nesen manīju reklāmu
06.05.2012 22:33 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits