Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā izšķīrāties?

 
Reitings 70
Reģ: 30.11.2009
Sveikas, meitenes!

Jau kādu laiku saprotu, ka tā īsti vairs savu puisi nemīlu. Esam kopā tikai pieraduma pēc. Vismaz no manas puses. Esmu nolēmusi pielikt attiecībām punktu jau tuvākajās dienās, bet nevaru saņemties. Nesaprotu, kur to labāk darīt- mājās vai ārpus mājas. Ko teikt, kā izturēties.. Dzīvojam kopā un es būšu tā, kura izvāksies no mājām un negribu, lai viņš tajā brīdī ir klāt, kad pakošu savas mantas.. Lūdzu padalaties savā šķiršanās pieredzē- ko viņam teicāt, kur tajā brīdī bijāt utt.. Paldies!
20.04.2012 16:31 |
 
Reitings 19
Reģ: 21.04.2012
Būs jegadijumā ļoti nesmuki,ka tu tā vienpusīgi pēkšņi esi viena visu izdomājusi,var traumēt cilvēkam visu dzīvi... par to ir jārunā pašā sākumā,vēl tad kad rodas mazākās aizdomas,ja kārtīgi izrunā tad iespējams abi saprot,ka nav jēgas un šķiras kā cilvēki,bet šitas būs smagi izskatās,novēlu puisim izturību..
Ja gribi nesāpīgāk - nedari to vienā dienā un pēkšņi kā zibens no skaidrām debesīm - iesāc nopietnas runas,izrunājat,paskaidro kā jūties.. neaizmirsti par viņu arī,lai cilvēcīgi un nav tā,ka tev nav labi un tu ej prom - pa lielam vienlaga kas notiks tālāk,jo tas var atstāt ļoti smagas sekas.
21.04.2012 00:25 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
taa kaa mans bijushais negribeeja neko dzirdeet par skirsanos un kategoriski atsaciijaas klausiities manii, kad meeginaaju uzsaakt sarunu par to, tad nu vienkaarshi panjeemu un aizgaaju ar mazu koferiiti un paareejam atgriezos pakalj tikai peec 5 meeneshiem. negribeeju izskirties ar pleeshanos un draamu.
20.04.2012 23:24 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Ja dzīvojat kopā, tad tas ir grūtāk. Bet es domāju, ka tādas lietas vajag risināt divatā, mājās, lai pēc tam abiem klusējot nav jāčāpo uz mājām atpakaļ.
Ja viņš ir sakarīgs un saprātīgs cilvēks, tad abi pasēdiet, izrunājiet visu un galvenais nevajag svārstīties. Ja tiešām stingri esi to izlēmusi, tad paliec pie sava. Bet ja šaubies, tad tu tikai otram visu šo procesu padarīsi vel smagāku.
Un par tām mantām... Ja viss būs izrunāts un izlemts, tad es domāju, ka viņš vai nu pats aizies no mājas kamēr kravāsies vai arī palīdzēs tev tīri pieraduma pēc!
To es tā iedomājos, ja reiz bija tāds jautājums.
Un galvenais nepadarīt visu par tādu kā teātri, lai otram neiemītu dvēseli vel dziļāk bedrē!
20.04.2012 19:50 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Jap :D tas tika veltits tev Zupinja1. Lasīju vecus rakstus un komentārus un aizdomājos. Man pašai arī ir līdzīgi. Gribās gan vienu gan otru, nespēju saprast. Bet es arī savu variantu izdarīju un izšķīros bez sāpēm un ātri.
20.04.2012 19:41 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
egijasaprot
man skiet, ka so komentaru veltiji man, nevis Tiekumileta, vina saja diskusija nav nemaz komentejusi...nav svarigi, kura valsti, bet tiesam uzskatu,ka tiku "sabojata", nesaku, ka slikta nozime, vnk sava bijusa acis sabojata..ja butu palikusi Latvija, tad drosi vien jau butu preceti un ar mazajiem, jo es nezinatu, ka varbut ari savadaka dzive, nezinatu, ka pasaule nesabruks, ja aiziesu, jo par to domaju ari vel Latvija esot, bet nekad nebutu uzdrosinajusies to izdarit, jo biju parak bailiga...kaut ka ta...
zinat ka ir pazaudet sevi attiecibas? nu tiesi tas ar mani notika, un Latvija nekad nebutu uzdrosinajusies sevi atkal meklet, bet svesa valsts man iedvesa drosmi un parliecibu pa sevi..
20.04.2012 19:24 |
 
Reitings 313
Reģ: 29.01.2009
Magnolija

jaa, piekritu, bezatbildiba...bet maksligi nu neko nevar nevienam uzspiest :( ta nu tas ir!
20.04.2012 18:47 |
 
Reitings 313
Reģ: 29.01.2009
citi grib šķirties, citi (mana gadijuma) grib salabt jau esosajas attiecibas, lai nebutu jaskiras...
taa taa dzive kunkulojas no vienam velmem uz otram utt

principa vnk izkiries! pasaki ka nevelies, un aizej, pasaki,ka jadzivo katram sava dzive jo vairs kopiga ar vinju neka neredzi un lieta darita....

uzskatu ka sadus " pasakumus" nav ko ipasi sarezgit, ja ir jaskiras, tad tas vnk jaizdara pec iespejas tik saudzigak :)
20.04.2012 18:45 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Tiekumileta , kā tas ir, tiki sabojāta? Un kurā valstī?
20.04.2012 18:28 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Piekrītu Šarlotes teiktajam. Tas, kurš aiziet taču saprot, ka tajos gados ir bijs arī daudz kā laba, skaistas atmiņas, kuru laikā ir bijusi mīlestība. Tas,ka vairs nemīl kā otru pusi, nenozīmē,ka nemīl vai neciena kā cilvēku. Ir taču gan vainas azpiņa (ja vel pārējie piepalīdz tad reizēm liekas,ka esi sliktākais cilvēks pasaulē), sāpes, ir visss. Jo gribētu taču atpakaļ jūtas un mīlēt šo pašu cilvēku. Bet,ja nevar..
20.04.2012 18:20 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Nesaap tad, ja neredz kaa otram saap... es neredzeju ka sapeja manam ex, jo es vnk nebiju ar vinu... man gan pie vina vel junijaa jaabrauc un jarunaa, gribu, lai viss butu pa iistam...
20.04.2012 18:20 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
piekritu Sarlotei...sapeja loti...
20.04.2012 18:17 |
 
Reitings 222
Reģ: 06.02.2012
Ja jau esi izlēmusi un tev viņš vairs nesaista, tad tev pielikt punktu nebūs īpaši sāpīgi, jo to esi izlēmusi tu ...


Tās ir vislielākās muļķības, ka tam, kurš izlemj šķirties, nesāp. Kā var nesāpēt, ja tu pilnībā salauz otru cilvēku? Cilvēku, pret kuru tev bija jūtas.
20.04.2012 18:17 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
Gemini...pilnigi piekritu, visi tadi gudrie padomu deveji, bet otra galva un dvesele tacu neielidisi, otra attiecibas nekad perfekti neparzinasi, un cilveki neklausas, kad saku, ka nebiju laimiga, nesaprot...
20.04.2012 18:16 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Es laikam biju parak gleeva, lai pateiktu aciis, es vnk aizlaidos prom... un citu valsti... no sakuma bija skumji, bet tad sapratu, ka tas tiesaam bija tikai pieradums...
Tagad man ir jaunas attieciibas ar pilniigi savadaku cilveeku... it kaa prasaas dazas iipasiibas no ex, bet nevar visu gribeet....
20.04.2012 18:15 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
likas jau, ka mileju..bet biju loti jauna..man bija 14, kad sakam satikties..tur bija vel visadi faktori, ka lika zust tam jutam, vins parak lidzinajas savam tevam, kas mani loti biedeja, un vina mammai ir bijusi loti gruta dzive ar viru..
varetu ari teikt,ka tiku sabojata, parcelamies dzivot uz citu valsti un tur mainijos, kluvu drosaka, gribejas ballites, jo kopa ar vinu nekur negajam, vins bija tads majas sedetajs, tejas dzerajs..a man gribejas trakot, vins mani centas kontrolet, daudz stridi bija par alkoholu, nopirku viina pudeli vienreiz, divas stundas vins man lasija par to morali..
bet tadu riktigi konkretu iemeslu nespeju pat pateikt, zinu tikai to, ka nakot majas no darba biju laimiga, ja zinaju, ka vins tur nebus, ja zinaju, ka vins bus majas, domaju, ka lai pardzivo so dienu...
20.04.2012 18:14 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Es šitos tekstus tik ļoti esmu atklausījusies (un no entajiem cilvēkiem vel), ka laikam varētu pat iekaustīt jebkuru,kas kaut ko tādu vel pamēģina teikt. Kaitina, tiešām.
20.04.2012 18:11 |
 
10 gadi
Reitings 850
Reģ: 17.12.2010
zupinja, intereses pēc - sākumā taču mīlēji? Kas lika tieši pazust jūtām?
20.04.2012 18:10 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.02.2011
man ir teikts, ka vins tacu tik labs, mil tevi, nu ka tu vari vinu ta sapinat? bet ka tad ar mani? vai man nav jabut laimigai? vai man japaliek tikai tapec, ka vins mani mil? man ari skiet, ka tas nav pareizi..ar to, ka mil mani man nepietiek, ari es gribu miileet...
20.04.2012 18:06 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
No pieredzes varu teikt,ka ir daudz labāk,ja cilvēks sper soli un aiziet, bet šitie teksti - viņš taču tik labs, gādīgs, Tevi mīl- nu kur Tu iesi, manuprāt, ir vnk sitieni ar pātagu. It kā neapzinātos kas un kā, bet nevar pieraduma dēļ palikt, tas nav labāk..
20.04.2012 18:04 |
 
10 gadi
Reitings 850
Reģ: 17.12.2010
Kas tas ir, ka vsi šķiras. Nu taču nevar šitā, tik vieglprātīgi pret to attiekties. Agrāk apprecējās un tad tik viegli tās lietiņas nenotika..Tagad nodzīvo 6 gadu un vienā dienā vienkārši aiziet. Bezatbildība.
20.04.2012 18:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits