Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

KĀ pārtraukt attiecības?

 
Reitings 6
Reģ: 11.04.2012
Vēlos dzirdēt Jūsu padomus un ieteikumus, kā rīkoties. Satiekos ar superīgu vīrieti jau kādu gadu, BET zinām ka kopā nevaram palikt..(nav mums cits vai cita, ne tur tā lieta). Mums ir dažādi dzīves mērķi un negribam viens otram izbojāt nākotni.. Esam par visu runājuši un pieņēmuši lēmumu, ka jāpārtrauc satikties romantiskā gaisotnē, bet paiet viena diena un mēs savu apņemšanos neievērojam, tāpēc ka mūs abus velk vienam pie otra (tā tas notiek jau kādu piekto reizi). Mēs kopā strādājam, tāpēc galīgi nesatikties nav iespējams.

Tātad KĀ pārtraukt attiecības, kuras abiem ļoti patīk? Varētu pat teikt, ka esam dvēseļu radinieki.
11.04.2012 09:26 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu te ir jautājums par gribēšanu un rakstura stingrību. Ja ļoti gribi pārtraukt attiecības, nekādas saiešanas kopā nenotiks.

Iespējams kādam no jums jāsāk ar kāda cita satikšanu.
11.04.2012 09:41 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Dvēseļu radinieki, kas sabojās viens otram nākotni? Nezinu gan, vai tā mēdz būt!
Bet šajā gadījumā nekas daudz nav jāgudro - nesatiecies un viss! Darbā ir darba attiecības, bet ārpus darba laika necel telefonu, kad viņš zvana un nelasi viņa rakstītās ziņas. Neredzu problēmu, ja tik ļoti vēlies šīs attiecības pārtraukt!
11.04.2012 09:42 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Ja jau esat tādi dvēseļu radinieki, un viss ir supper! Var būt ir vērts būt elastīgam savos plānos, un palikt kopā! Visās attiecības kaut kas ir jāupurē, lai viss izdotos!

Kā jau saka sirdij nepavēlēsi, un neredze jēgu šķirties, ja kopā ir labi!
11.04.2012 09:48 |
 
Reitings 6
Reģ: 11.04.2012
Womankind līdz šim jau man likās, ka tas raksturs ir stingrāks par stingru..bet nekā ;)
11.04.2012 09:49 |
 
Reitings 6
Reģ: 11.04.2012
skaya, varbūt Tev taisnība, bet to, ko neizrunāsim vakarā, kad viņš zvanīs (jo necelšu tel), būs jārunā nākamajā dienā aci pret aci un tad būs vēl grūtāk.

Acīmredzot viņa raksturs ir vājāks par manu, jo es pa vakariem viņam nezvanos. (bet tāds jau vīrietim uzdevums).

Cubiana - viņš laikam nevēlas būt elastīgs.šī attiecību pārtraukšana un saprašana, ka viss var būt zaudēts, varētu viņam atvērt acis. Un tas jau mani biedē divtik, jo vēlāk viņš varētu nožēlot
11.04.2012 10:00 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
citreiz man liekas, ka cilvēkiem uznāk "škiramies bums" šķiršanās pēc.
Vai Tu pati redzi/saproti kāpēc jūs izlēmāt šķirties?? tikai plānu dēļ nākotnei?tās man liekas, lai arī ir ļoti svarīgas lietas dzīvē, bet ne vienmēr iet pa Tevis iedomātajām sliedēm. Te uzsvaru lieku uz "iedomātajām"sliedēm...jo vai Tu zini, ka pēc gadiem 5- 10 būsi tieši tur, kur iedomājies??

Vai esi pārliecināta, ka, ja nesasniegsi nākotnē tagad iecerēto, tad esi pārliecināta, ka nenožēlosi, ka 'kaķis maisā" dēļ pameti radniecīgu dvēseli?

Tev ir jāapsver sev svarīgas lietas un to, kas Tev ir būtisks.

ja esi totāla karjeriste- tad tik pat totāli pārtrauc attiecības un esi prasīga, citādi ar tādu raksturu arī karjerā neko nesasniegsi.


ja tomēr domā par ģimeni- apdomā vai šī radnoecīgā dvēsele nav tava otra pusīte ;)
11.04.2012 10:03 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
ja abiem velkt vienam pie otra, tad nesaprotu kāpēc attiecības ir jāpārtrauc? izklausās pēc kaut kāda sižeta filmās.. "es tevi mīlu,bet ar tevi nevaru...es palaidīšu tevi, lai tu būtu laimīgs/-ga."
varbūt ir vērts atrast iespējas un palikt kopā,ja jūtaties viens otram tik saistoši?
vai jums ir izdevīgi tagad dienām izlikties,ka cenšaties izšķirties? šo laiku varējāt tērēt,lai izdomātu,kā abi varētu palikt kopā... nevis šķirties šķiršanās pēc...
11.04.2012 10:08 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu, kāpēc cilvēki apzināti čakarē sev dzīvi? Jūs gadījumā neesiet pārskatījušies romantiskās filmas, kurās vienmēr atrodas kāda problēma vai pāris pats to atrod, kādu laiku cieš un pamocās viens bez otra, bet rezultātā tikuntā ir Happy end. Izklausās, ka jums ir sagribējies tādu filmu dzīvē. Bet dzīvē neviens pie bēdīgajiem brīžiem nepieliks klāt atbilstošu mūziku un nerādīs to uz lielā ekrāna, lai miljoniem skatītāju varētu līdzpārdzīvot, tāpēc absolūti neredzu iemelsu, kāpēc jāšķirās, ja viss ir labi.
11.04.2012 10:09 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Jūs gadījumā neesiet pārskatījušies romantiskās filmas,

tas bija pirmais,kas man ienāca prātā...
11.04.2012 10:11 |
 
Reitings 6
Reģ: 11.04.2012
mistika_22873 Tavā komentārā ir tik daudz taisnības, bet par "karjeristu" varētu nosaukt viņu, es domāju par ģimeni

pēc 5-10 gadiem mēs tiešām nebūsim tur, kur iedomājamies, pavisam noteikti, bet viņa sliktā pieredze pagātnē viņu attur. Viņš ir bijis neveiksmīgi precējies un saka, ka otrreiz to negribot, bet man to liegt arī nevar. Tāpēc arī tāda situācija (protams, ne tik sausa)
11.04.2012 10:13 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
mistikas vārdi riktīgi kā āmurs uz naglas!
11.04.2012 10:15 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Zipter, tādā gadījumā man liekas, ka šis vīrietis vnk vēlas turpināt ar tevi attiecības, jo jūs noteikti uzturat arī seksuālu kontaktu, un tas viņam ir vajadzīgs. Taču tikko kā atradīs citu sievieti- tādu ar kuru, viņaprāt, viņš vēlēsies dbināt attiecības- tad uzreiz 'atšūs' Tevi, aizbildinoties, ka jūs tak tik un tā jau bijāt pašķīrušies!

Vai Tavs lepnums Tev to ļauj?
11.04.2012 10:23 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Tie kas baigi bļauj, ka vairs precēties negrib utt. parasti paši pirmie apprecās, un ātri ir aizmirsies kā pirms tam bļaustījās un teica, ka nekad vairs, nekad!
11.04.2012 10:35 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Jā un runājor par tēmu izskatās ka džekam vajag tikai fuck buddy, bet aizbildinās ar kaut kādu nākotni un citiem šķēršļiem.
11.04.2012 10:37 |
 
Reitings 6
Reģ: 11.04.2012
Meitenes, par to izmantošanu arī esmu domājusi un tāpēc arī tāds lēmums vairs nesatikties, jo ja visu pa nopietnam gribētu, tad ietu līdz galam. Bet šaubos vai to citu gribēs precēt (to viņš diezgan skaidri ir pateicis, ka negribēs gan)

Lieta tāda, ka tiešām viss saskan, tāpēc jau ir tik grūti pieņemt realitāti.

Paldies par viedokļiem, viss būs ok
11.04.2012 10:44 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Cilvēki precās arī otri, trešo un par ceturto reizi pēc kārtas. Nu un, ka viena laulība bija neizdevusies? Cilvēki kļūdas. Tad jau pēc vienu attiecību beigām nevarētu uzsākt nākamās, jo bail takš ir, nākamās attiecības arī var beigties! Manuprāt, muļķīgas atrunas...
11.04.2012 12:51 |
 
Reitings 6
Reģ: 11.04.2012
Jāpiemin, ka viņam ir bērns no pirmās laulības, kurš pie tam dzīvo pie viņa. Tā ka viņš zina, ko nozīmē audzināt un skolot bērnu. (man ar viņa bērnu attiecības lieliskas). Viņš it kā svarīgos dzīves mērķus jau ir sasniedzis.

Vai tad tas nav tālredzīgi, ka viņš man par to saka jau tagad, nevis izmanto piecus gadus un tad pasaka, ka negrib vairs precēties? Jo viņš jau it kā piekrīt pārtraukt attiecības (tikai mums tas neizdodas), lai mani neizmantotu.
11.04.2012 17:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)