Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bakalaura slinkums

 
Reitings 576
Reģ: 29.01.2009
Cau!

Zinu, ka daudzas šejienietes raksta BD. Varu padalīties man dikti lēni rakstās- atrodu desmitiem iemelsu, lai atliktu rakstīšanu uz vēlāku laiku. Kaut deadline strauji tuvojas.
Citreiz brīnos kāpēc tik grūti sevi saņemt rokās...

Kā ir Jums? Kā Jūs saņematies nepatīkamiem darbiem un paveicat visu, kas jādara?
10.04.2012 16:44 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
Es ar rakstu.. vienīgi es jau rakstīju pagājušogad un mani izgāza. Šogad jāturpina tas pats darbs, bet neesmu ķērusies klāt. Ir jau vieglāk, jo nav jāsāk viss no nulles, bet vienalga..
Arī, līdzīgi kā tu, nesaprotu, kāpēc nespēju saņemties, bet visu laiku atrodas kas svarīgāks ko padarīt :D Varbūt trūkst motivācija, jo tā skola jau sēž aknās.
10.04.2012 16:49 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
lote26, kur tu mācies? Kāpēc izgāza?
Es arī cīnos. Smagi, lai neteiktu vairāk.
10.04.2012 16:51 |
 
Reitings 9
Reģ: 27.03.2012
Es arī rakstu. Dikti lēnām iet. Bet es sevi motivēju,ka nekas cits neatliek,jo vajag un viss. naudu tak samaksāju.
Lote26-izgaza?kada veida?! zurijas?
10.04.2012 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Ai, nu man jau arī traki lēni iet. It kā struktūra darbam zināma, materiāli atrasti, tikai daudz jātulko un tā smuki viss jāliek kopā lasāmā tekstā + vēl vadītāja šajās dienās mani ignorē, aizsūtīju ideju par to, kāda varētu būt aptaujas anketa, bet nu kamēr viņa man neatbildēs izplatīt to nevarēšu. Man vispār būtu kauns sūdzēties, jo 2 dienas ned. neskaitot nedēļas nogali man ir brīvas, bet tās nobumbulēju pa māju, darot ikdienas darbus, laiskojoties un sēžot i-netā:D Trakums ar mani:D
10.04.2012 16:52 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
LU mācos. Viss bija labi līdz darba nodošanai, labas atzīmes semināros un priekšaizstāvēšanā, viss baigi ok, bet redziet programma atklāja dažu citātu dubultošanos ar citu darbiem un esot plaģiāts un nepielaida pie aizstāvēšanas :D
10.04.2012 16:55 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Pff, sviests kkāds. A LU ir kkāda sava iekšējā datu bāze ar visiem LU darbiem, kur pārbauda uz plaģiātismu? Jūtu līdzi, lote26.. es šāusmīgi negribētu, lai tas murgs ievelkas uz vēl vienu gadu. Tādēļ tagad jāsaņemas.
10.04.2012 16:58 |
 
Reitings 576
Reģ: 29.01.2009
aaa, jā pēdējā laikā visi traki palikuši ar to plaģiātisma būšanu! :@
10.04.2012 17:01 |
 
Reitings 140
Reģ: 29.01.2009
es sevi motivēju diezgan brutālā veidā, zinu, ka citi apbrīno mani tādā ziņā - iepriekšējā vakarā nolemju, cik daudz obligāti nākamajā dienā jāizdara (piemēram, jāuzraksta 10 lpp, jāizlasa tik un tik materiāli utt.) un tad no rīta piespiežu sevi piesēsties pie datora un pa taisno (nelienot pirms tam nekādos tvnet,draugos utt.) ķeros pie darba.
un pēc tam tikpat brutāli motivēju sevi. Citreiz saku sev, ka neiešu taisīt pusdienas, kamēr nodaļa nebūs gatava vai kaut kā tamlīdzīgi un pie tā pieturos. Gandrīz vienmēr arī izdaru to, ko paredzēts, jo zinu, ka pēc tam varēšu darīt ko patīkamu bez sirdsapziņas pārmetumiem. Un vakarā, protams, apbalvoju sevi ar kādu sen gaidītu filmu vai ko citu, ko sirsniņa vēlas. Citādāk man neiznāk savākties, bet rezultāti šitam visam ir tiešām ļoti labi, vienīgais vajag labu gribasspēku un paškontroli, bet man ar to nav problēmas, to esmu sev ieaudzinājusi bērnībā.
Un dieva dēļ, nekādas ieiešanas uz "minūtīti"draugos vai jebkur citur. Citās dienās pat internetu neslēdzu iekšā, ja tas nav nepieciešams priekš darba (man ir tas LMT, kas spraužas iekšā kā fleška)
ā, un vēl es plānoju, ļoti. Man ir entās tabulas ar plānu tieši bakalaura darbam, ko man kurā dienā jāizdara, tas palīdz nenovirzīties un apzināties, kāds apjoms vēl priekšā un kas jau izdarīts, kā arī vienmērīgi sadalīt slodzi, lai nav jāsēž pēdējo nedēļu tik pie datora ar kafijas litriem un melno šokolādi. Kursa darba rakstīšanā man šī sistēma palīdzēja, tāpēc pieturos arī tagad pie tā.
10.04.2012 17:03 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Lote26, bet Tev parādīja tos darbus, kurus esi "plaģiatējusi"?
Un,ja drīkst zināt, kura fakultāte?
10.04.2012 17:05 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Tagad jau ir parakstījušas vairākas augstskolas līgumu, ka iekšējās datubāzes tiks apvienotas starpaugstskolu datubāzē, lai lielākās iespējas ķert uz plaģiātismu.
10.04.2012 17:08 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
cacao, jā, ir viņiem datu bāze un tās programmas ar ko pārbauda. 400ls ar dēļ tā pa lieko, jo pati maksāju. Bet nu neko, lai tik pamēgina mani šogad atkal izgāzt, skandāls būs :D

ewwwi, nu malacis..es taa nemāku. Un vēl man liekas dīvaini veltīt laiku plānošanai pa tukšo un taisīt tam vēl tabulas. Bet malacis, par tevi prieks, ka tā spēj :)
10.04.2012 17:08 |
 
Reitings 576
Reģ: 29.01.2009
ewwwi, iespaidīgi!
Zini būs man jāpamēģina Tava metode. :)
Man pašai vispār arī ļoti patīk plānot tikai ķibele tāda, ka parasti saplānoju par daudz viskautko un galu galā izdaru mazsvarīgākās lietas. Pēc tam mokos pārmetumos, ka neizdarīju visu. :D
10.04.2012 17:11 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Jessica, jā, es to pašu lasīju, bet nu domāju, ka tas stāsies spēkā atrākais nākamgad.
ewwwi, tiešām malacis:)
10.04.2012 17:12 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
Gemini, parādīja gan, bet nu tie bija citādi, ar atsaucēm.. Fakultāte SZF
10.04.2012 17:13 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Njaa..
Mani arī mēģināja šādi iegāzt, tikai pasniedzējam nebija,ko parādīt. Tamdēļ es mierīgi nodevu darbu, tiesa atzīme maza,jo vnk nepatīku..

Un es atkal esmu dzirdējusi,ka tādu datubāžu nav, tapēc tagad veidos..
10.04.2012 17:17 |
 
Reitings 140
Reģ: 29.01.2009
uj, SZF ir viens pasniedzējs, kas tiešām pat parastus darbus (esejas utt.) pārbauda ar plaģiātisma noteikšanas programmām, viņš vienreiz lielījās, ka viņam esot pat vairākas, kaut kādus nosaukumus pat sauca, un ka viņam esot baigā datu bāze ar studentu darbiem (tiem, kas pie viņa rakstījuši kaut ko). Tāds akadēmiskais fanāts viņš ir un ļoti nopietni ņem visu, bet nu mūs jau pirmajā semestrī atmācīja no plagiātismiem diezgan ātri, un īstenībā man pat patika pie viņa mācīties, patika viņa konkrētība. Bet vispār man liekas ka SZF vistrakāk skatās to plaģiātisma būšanu, neesmu dzirdējusi,ka vēl kaut kur tā būtu, visi zināmie, piemēram RTU, vēsi puskurss nodod vienādus darbus un ir ok viss.

lote26 - nu nav gluži gan lieki tā visa plānošana, kad reāli sāk darīt, ļoti palīdz iekļauties laikā un nenovirzīties no kursa, vismaz man.
cosmonaute - bet tagad jau zini tās vietas, pie kurām jāpiestrādā un būs jau labi. žēl gan, ka tev tā iznāca, bet visādi gadās. un tas jau nekas, ka neizdari visu, ja tu piemēram, izdari svarīgākās lietas, tad jau vēsi var nemocīties sirdsapziņas pārmetumos, galvenais, ka esi kaut ko darījusi :) un galvenais sevi pēc tam atalgot, savādāk nākamajā reizē nepiespiedīsi sevi, ja zin, ka būs balviņa pēc tam, tad vieglāk saņemties.
10.04.2012 17:44 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Par tiem plaģiātismiem - LU SZF diezgan paķersta tādus, kas atsauces rūpīgi nesaliek. Kad es rakstīju diplomdarbu, arī vienu skuķēnu nepielaida pie aizstāvēšanas, jo viņa bija 2 secinājumus no līdzīgas tēmas darba norakstījusi no iepriekšējiem gadiem! :D Vieglāk taču sabliezt kaut 10 atsauces vienā lpp, nekā vēlāk birdināt asaras un domāt par velti izšķiesto naudu un laiku.

Man ar riebumu jāatceras gala darbu rakstīšanas posmi - nekad laikā nespēju saņemties un tad lamādāmās un sūrodamās pēdējās nedēļas ne acu neaizvēru. Prātīgāk ir kādu grafiku sev sastādīt un stingri pie tā pieturēties - tā vismaz darīja mani apzinīgākie kursa biedri!
10.04.2012 17:44 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Es, kādreiz strādājot skolā noskaidroju, ka tādas vienotas datu bāzes tik tiešām nav, jā, mums liek rakstīt diskā utt., bet tās ir formalitātes un studentu muļķošana.
Piebiedrojas sliņķēm, pa pag. nedēļu uzdrūkāju teoriju, jau kopā trešdienas gaidu komentārus, bet pat jau paspēju satikties ar vadītāju un parunāt par nākošo nodaļu, slinkums dara savu. Esmu tagad aizrāvusies arī ar citām lietām, kas nozīmīgas, piem., motivācijas vēstuļu drukāšanu :)
10.04.2012 17:56 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Pievienojos,pievienojos šim BD pulciņam :)
Man kaut kas sarakstīts ir, bet tagad pie pirmspēdējās tēmas esmu iesprūdusi,bet nu jāsaņemās...
Šodien pat aizbraucu līdz centram un speciāli to gabalu nācu ar kājām nevis braucu ar transportu,lai vēlāk būtu mājās un izbaudītu laiciņu+izvēdinātu galvu un domas uz ko citu novirzītu :D Bet atkal jau jāķerās klāt...
Es sevi motivēju tā,ka tagad ātrāk sarakstīšu visu un kad būs vēl foršāks laiciņš,es varēšuu atpūsties :D
10.04.2012 18:06 |
 
10 gadi
Reitings 4078
Reģ: 02.01.2011
es vēl neesmu pieķērusies, arī atrodu kko citu, ko darīt lai tik nav jāraksta.. tiešām tizla rīcība, īstenībā :(
12.04.2012 23:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits