Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tomātu krēmzupa

 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Labvakar!
Man Gan Bei dikti iegaršojās tomātu krēmzupa, kādai no Jums ir recepte, vai arī sanākusi līdzīga tai? Pastāstiet :)

Un vēl, lūdzu, pastāstiet, kādus salātus Jūs gatavojiet, iedomājos, ka varētu pagatavot..
Variet padalīties arī ar pēdējā laika top ēdieniem, kurus gatavojiet, sagribējās ko jaunu pamēģināt.
Paldies jau iepriekš un jauku vakaru! :)
02.04.2012 20:49 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Atkal jau sanāks reklamēties :D Bet vakar gatavoju Gan bei tipa zupiņu no tā, kas bija mājās (respektīvi - nepirku nekādus speciālos etiķus, u.tml), bet taisīju bez tomātiem: http://zemenesuningvers.blogspot.com/2012/04/skaba-vistas-zupina.html
Ja vārot dārzeņus, pieliktu klāt arī smalki sagrieztus tomātus bez mizas, tad sanāktu tomātu zupiņa.
Cerams, ka kaut kas noderēs. Latvijā un Gan bei neesmu bijusi kādu laiku, varbūt tur ir kāda jauna tomātu zupa, kas ir citādāka tipa.
02.04.2012 20:54 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
paldies, klaviatura, pamēģināšu.
Es Gan Bei mājas lapā meklēju, bet neatradu to zupiņu, tapēc nevarēšu pateikt, katrā ziņā ar zupiņu man bija pietiekami, lai paēstu, jo suši vairs nebija vietas manā vēderā :)
02.04.2012 21:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits