Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ka jus rikotos?

 
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
nezinu, varbut es tikai to ta saskatu, bet man ir apnicis vienmer visiem izpatikt preti sanemot neko. ja man kads ko paprasa es vienmer censos izpalidzet.. taj pasa laika ja es paprasisu lai man izpalidz mazliet vai nu sanemsu smaidīgu jā un beigās vnk izliekas ka neko tādu neesmu minejusi vai arī kads cits- tu jau man par to nemaksa, tā ka es uzstādu noteikumus (ta ari man pateica).
tāda sitācija man ir mājā ar 3 citiem studentiem (anglija). visā visumā jau attiecības ir skietami draudzīgas tikai... arī atrodoties vienā istabā visi 4, ja kāds izsaka kādu piedāvājumu vai ko tad tiek piedāvāts katram atsevišķi izņemot mani. par laimi viens dzekins mani vienmer pavelk lidzi, bet neteiksu ka forsa sajuta but invisible! jā es neesmu no tiem runīgajiem tipiem, kas varētu būt viens no iemesliem, bet nedz esmu noslēgta sevī un nerunaju vispar vai nelienu lauka no savas istabas. ta nav.

seit tie man ir vienigie tuvie 'draugi' un bail sabojat attiecibas..
ko jus domajat par so situaciju, ta esmu es kura visu tikai parspileti saskata vai kaa? :)
17.03.2012 13:27 |
 
Reitings 370
Reģ: 27.01.2012
Manuprāt tev vajadzētu sīkāk apraxtīt situāciju,grūti saprast
17.03.2012 13:43 |
 
Reitings 8
Reģ: 28.09.2010
Nopērc jaunus draugus :))
21.03.2012 09:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits