Vegetarieshiem neskatities :D

 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
Isi - kada ir jusu iecienitaka gala? Kuru visbiezak edat,perkat,kura negarso?
:)
07.03.2012 13:48 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Galja man garsho jebkaada - ja labi pagatavota. Vista, cuuka, jeers, mediijumi, piile, zoss, liellops, teljsh, pasteetes, desas, sacepumi, vaariita, cepta, sauteeta. Nu kaartiigs galjeedaajs. Ja esmu izsalkusi, tad pirmais, par ko es iedomaajos ir karbonaade. Izklausaas peec kaut kaadas trakaas, kas brokastiim sev iet galinaat dziivniecinjus ar kailaam rokaam :D Nav tik traki. Es galju neeedu biezhi, jo man nav saldeetavas, un mazos daudzumos sheit galja ir ljoti daarga vai vispaar nevar atrast neko maz. Kad peerku, tad peerku vistu vai tiitaru, jo censhos notieveet. Bet sheit vispaar gruuti neeest galju - ej cimos - galja. visos eedienos - galja. aperitiivs - desas. om nomnom :D
07.03.2012 15:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mans viirs atklaaja ,ka cuukas galu arii var eest taadu- ne paarceptu!Visas noteikti atceras,ka jaauzmanaas ar cuukgalu-taa "lentenu buusana" uttViirs teica,ka peedeejais atklaajums ,ka cuuku arii var eest taadu "suliigu"!Nesaprotu ar tiem "lenteniem" tagad-kaapec bija ta probleema-neatceros!Mees peerkam loti tiiru, paarbaudiitu galu!
Esmu ieveerousi ,ka loti labi juutos-taada izteikti skaidra galva,ja eedu "sarkano galu"-liellopu...Es nesaku ,ka garso vislabaak,bet es eedu noteikti ...Man vaards "garso" ir - iemaacos izgarsot,dabuut to pozitiivo aaraa no taa-negarso tik labi ,kaa tas un tas!Man garso viss tas ,kas dod labu izskatu,jusanos ,speeku utt!Es esmu noteikti galas eedaaja...!
07.03.2012 18:02 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
pārsvarā cūkgaļu, pērku Bauskas veikalā.
07.03.2012 18:12 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
beef..... dikti garsho steiks
07.03.2012 18:18 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Emmanuelle, jums vispaar amerikaa kaut ko taadu labu tieshaam var dabuut? Vienkaarshi man praataa visi stereotipi par ameriku un to, kaa audzee dziivniekus un ka ir 100x trakaak nekaa eiropaa. vai arii varbuut ir kaut kaadas no normaali audzeetiem dziivniekiem galjas, tikai varbuut daargaakas? un vispaar dajebko jums vispaar var dabuut? gribeetos zinaat :)
07.03.2012 18:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Demoiselle-man liekas ,ka mums driiz taa gala pat vareetu aptruukties,jo cilveeki saliidzinosi loti daudz eed galu-daudz Zone piekriteeju!
Mees peerkam daudz galu ,kas naak no New Zeland!Jeera galu noteikti...Viirs skataas vienmeer uz uzrakstu,kur rakstiits-dziivnieks eedis tiiru paartiku-zaali,nav barots ar visaadiem suu...!Tas laikam loti svariigi!Es labaak samaksaasu mazliet vairaak,ietaupiisu uz ko citu,bet zinu ,ka jutiisos labi peec taa tiiraa eediena!Arii olas peerkam taas ,kur vistas barotas tikai ar tiiru mantu..!
07.03.2012 19:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Demoiselle-man liekas ,ka esi uz pareizaa cela-paskatiijos ,ko eed iepriekseejaa diskusijaa!Galvenais vajag to saatu,kas nav daudz!Vienmer atceros ,ka mamma arii man maacija,ka nevajag nekad eest vienaa reizee daudz un visu ko peec kaartas!Vajag varbuut vienkaarsaak tiesi ,bet veertiigi!Ja man te buutu bezpiens -es brokastiis noteikti eestu biezpienu ar rupjmaizi,klaat varbuut kaut ko mazliet veel no galas...tad peec 4 stundaam atkal kaut ko taa mieriigi un tad pusdienas taadas mazliet varbuut vairaak kaut ko no siltaa.Es domaaju ka vismaz divas reizes dienaa ir aaeed kaut kas silts.Es esmu pieskaitaama pie taam sievieteem,kuras domaa ,ka jaaeed arii zupas,bet atkal taadas saatiigas!
07.03.2012 19:41 |
 
Reitings 91
Reģ: 10.02.2012
Vista favorīts, šat tad arī liellops. Trusīšu gan žēl :(
07.03.2012 23:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits