Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Don`t know what to do... :(

 
Reitings 1
Reģ: 15.02.2012
Sveikas, meitenes! Man ir steidzami nepieciešams kāds padoms, ko iesākt, savādāk man liekas, ka sajukšu prātā...Situācija ir sekojoša... Vairāk par gadu draudzējos ar kompāniju, kurā ir viens puisis. Agrāk man viņš bija absolūti vienaldzīgs, taču kkur sākot no pagājušā rudens, pamazām sāku izjust simpātiju līdz tās pārauga spēcīgās jūtās. Tagad man eksistē tikai viņš un uz pārējiem puišiem pat neskatos. Nemitīgi domāju par viņu.Bet lieta tāda, ka viņš neko nenojauš par manām jūtām. Pēc dabas viņš ir kautrīgs, var teikt pat infantils, tāpēc nezinu no kuras puses, lai pie viņa pienāk. Agrāk, kad viņš mani neiteresēja, ievēroju zaglīgus skatienus. Kad skatījos viņam acīs, viņš novērsa acis, bet kad bijām divatā- klusēja kā kaps vai arī atbildēja īsiem teikumiem. Ar pārējām meitenēm viņš uzvedas brīvāk. Varbūt vaina ir manī, lai gan pēc dabas neesmu pelēka pelīte? Liels pluss ir tajā kak mums patīk viena un tā pati mūzika un filmas, bet pat neskatoties uz to mums vispār pa šo laiku pat nesanāca tā kārtīgi aprunāties un iepazīt vienam otru tuvāk...Lai gan man viņš ĻOTI, ĻOTI patīk, baidos viņam atklāties, jo neesmu pārliecināta par viņa jūtām pret mani. Lūdzu, iesakiet kā man to uzzināt varbūt pajautāt viņa draugiem? :(
15.02.2012 20:49 |
 
Reitings 370
Reģ: 27.01.2012
Nevajag jau uzreiz skriet klāt un teikt ka tu man patīc !! Vienkārši uzraxti vinjam sms vai draugos vai vienalga kur vai negrib iziet ārā ! Ja izies tad interese ir gan jau,ka patīc vinjam,ja nē tad mulkis. Visnav ko mocīt sevi,sliktāk jau nebūs Man vispār bija viens pusis kurš sākumā pat negāja ārā ar mani un vispār bija vēes. domāju,ka nepatīku vinjam,beigās tik ilgi nīdēju kāpēc vins negrib iet ar mani tikties ,ka satikāmies un sagājām kopā . Izrādās šis pat necerēja ka viņš man varētu patikt ! Nu vīrieši ir mulki tak
18.02.2012 01:08 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Jānudie! Kautrīgs un intantils -tie mūsdienās vistīrākie sinonīmi. Radīji manu dienu, meiča.
18.02.2012 03:41 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Tāpat kā infantils un intraverts. Ja labi padomā, arī auzu tume un brīnumsvecītes - viens un tas pats, nav tur ko lieki cimperlēties.
18.02.2012 03:46 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.11.2009
INFANTILS UN KAUTRĪGS.... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
18.02.2012 10:34 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Puppy Love..
Kad zināsi, ko tieši nozīmē infantils, tad tik sāc domāt par attiecību veidošanu :D
18.02.2012 10:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits