Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

la-la-la-la-laa Labriit 09.02. :)

 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009

Labs riits Jusmajas!

Man te tikai 6 no rita,bet jau kopsh 5 esmu augsha un nevaru aizmigt.Tada dusma par to,jo varu gulet vismaz lidz 9, ja ne pat ilgak :@

Ka Jus gulejat? Kadi plani shodienai? Kads laiks Latvija?Joprojam lielie minusi?

Mans dienas jautajums butu-ja planojiet shogad doties kada atputas celojuma,tad uz kuru valsti (pilsetu)? Jo shogad ir pirmais gads,kad tiesham es varetu aizbraukt,bet nav ne jausmas,uz kuru valsti tieshi.Doma ir braukt maija :) Lai Jums jauka un izdevusies diena,damas!!!

09.02.2012 11:01 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Sveikas!
Gulēju labi un mokoši cēlos 7 no rīta.
Šogad ir plānots ceļojums, nesen arī atgriezos no Londonas, nedaudz atpūtos..
Šodien jāstrādā, bet pēc darba ceru aizbraukt līdz Stockmann, izmantot atlaižu kuponus un nopirkt kāroto kosmētiku.
09.02.2012 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
labrīt! gulēju ļoti labi, sapnīts ar bija interesants, bet tagad vairs neatceros :-/
šodien jābūt labai dienai. (l)

hmmm par atpūtas braucieniem -gribētos kkur aizbraukt, bet baigi neplānoju. Varbūt jāaizbrauc uz Somiju, draugs gribētu uz Vāciju, jāskatās ko ceļojuma biedri labāk gribētu. Es esmu par Somiju, kopš pirmās reizes mani tur kkas valdzina. iepatikās Jyaskyla, kaut arī neko daudz no pilsētas neredzēju, tapēc, ja šogad brauksim tad nedaudz būs jāieplāno laiks pilsētas apskatei. Varbūt sadomāsim kādā nelielā kruīzā aizšaut. Vispār mums vairāk raksturīgi tādi spontānie braucieni, kā pagājušajā gadā- vienā jaukā vasaras 7dienā sēdējām pie mājas un pēkšni sencis saka, laižam uz kalniem, visi uzreiz ooo davai laižam tikai kad? nu davai nākamo 4dien! visi ātri visu saorganizēja ar darbiem un pārējām lietām un 4dienā jau bija ceļā uz kalniem. tas bija fantastisks brauciens! (l) vispār man personīgi patīk braucieni kopā ar manu senci, jo viņam patīk braukāties un viņš diezgan daudz zin par visādām vietām un lietām. tādi jautrie braucieni tie vienmēr ir! :-D
baigi aizrāvos! (s)



jauku dienu! (l)
09.02.2012 11:28 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Kā atpūtas ceļojumu iesaku Ēģipti, Tunisiju, Turciju, Spāniju-visas tās valstis, kur ir kūrorti-varēsi zvilnēt pie jūras vai pie baseina un tiešām atpūsties. :) Mēs paši šogad dosimies uz Ņujorku. Atpūta klasiskā izpratnē nebūs, bet nu piedzīvojums gan. :)
09.02.2012 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
Abalone, man baltā skaudība! Ņujorka ir viena no vietām kur gribētu pabūt! Žēl, ka vairs neviens pazīstams tur nedzīvo :-/
09.02.2012 11:45 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Labrit!
sodien gribas paliist zem segas un nepiecelties bet visu gribet nevar...jadodas uz darbu un jaadomaa nodrossinat tacu superiigako atmosferu darba :-D vienlaicigi uzliekot darbiniekiem parbaudes,kas diez vai viniem radiis superiigu stradashanu :-D
7dien pie manis beidzot paarcelsies mans mazais duksis,ceru ka kaimini no vinja troksnjiem mani neizeediis :-D
par gulēšanu runājot,slikti gulējās jo naktī sapņos arī darbā atrados (e)
Man ssogad plānos Roma,bet draudzene jau 2.mēnesi atsaka biļešu pirkšanas datumus...Man aprīlī atvaļinājums un jebkurā gadījumā ja ne uz Romu tad citur aizceļošu :-)
09.02.2012 11:52 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
sveikas!
vakar nevarēja vīrieti pierunāt iet gulēt. novelk līdz pēdējai minūtei, naktī sāk visu likt nākamajai dienai, tad vēl izdomā noskatīties filmu (e) aizgājām gulēt 2!
09.02.2012 11:55 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
labrīt!
Par laimi LV vairs tikai -11 grādi šorīt bija. Tā kā beidzot var normāli ģērbties nevis tuntuļoties.
Šodien daudz kas jāizdara darbā un pēc darba. Tā kā jāsāk strādāt, lai viss ātrāk iet.
Un vakardien beidzot dzīvoklī uzstādīju rūteri un varu mierīgi ar draugu caur telefona skypu čatoties, nevis pie kompja sēdēt, jo vakaros nav spēka tur sēdēt, ja jau visu dienu esmu darbā nosēdējusi.

Veiksmīgu dienu ;-)
09.02.2012 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Čau! Šonakt tikai kādas 4 h sanāca gulēt, nezinu, kas pie vainas, ka nevarēju aizmigt - pilnmēness vai kas cits:(
Citādi tā nekas, jāiztur tikai darba stundas un kaut kas jāpadara arī, protams:D Jauku dienu visām!
09.02.2012 12:23 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Čau!

Rīts sācies sviestaini – aizgulēšanās, ciet kakls, pilns pagalms ar mašīnām..

Vakar biju atklāt slēpošanas sezonu, esmu smagi vīlusies un LV uz kalniem negribu vairak :D 300m un esi lejā. Nu wtf, pat ieskrieties nepaspēj.

Par ceļojumiem – man šogad plānā ar draugu aizbraukt kaut kur pavasarī uz Eiropu, tad rudenī ar vecakiem kkur tālu, tālu un NY pagaidām domajam sagaidīt ārpus LV :)
Ja gribi atpūsties, iesaku Kanāriju salas – miers, siltums, eiropeiska vide, nav tās netīrības, kas dažbrīd traucē austrumu valstīs :) un draaaausmīgi labas virtuves!
09.02.2012 12:28 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Gulēju labi, sapnīšu šškiet, ka nebija. Arī ārā vairs nav tik auksts- tas priecē, nav jādrebinās. dzīvoklī gan ļoti auksts- bet nu pēdējās nedēļas jāizvelk. vakar atsala rokas tā, ka pirkstus nejutu. ;-)

Šogad uz rudens pusi gribam aizbraukt uz Spāniju, bet tad jau redzēs kā sanāks ar naudu. bet vēl es gribētu uz Kuršu kāpām un Delfināriju. :-)
09.02.2012 12:30 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
labrīt!
šodiena man ne īpaši patīk, jo jāiet uz vienu tikšanos, kur lāgā neko nezinu, neesmu tur bijusi iesaistīta.
plāns šodienai-sports un matu krāsošana...
nav vairs te lielie mīnusi, kādi -10.

šogad plānoju-nez gribētu uz Gruziju, lai gan arī Spānija vai Portugāle izklausās ok :)

mans DIENAS JAUTĀJUMS:
Kāds ir jūsu uzskats un prakse-ja ejat pārī uz ballīti, bet vienam laicīgi jāiet mājās gulēt-ejat abi prom vai otrs paliek tusēt?? :D
09.02.2012 12:48 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Piparene, mums vēl nav tā gadījies, ka kāds paliktu, vienmēr ejam/braucam abi mājās.
Pati esi nonākusi tādā situācijā, kad jāizvēlas?
09.02.2012 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
piparene
Nu es parasti esmu tā, kurai tusiņi ne sevišķi un esmu arī no tām, kam patīk laicīgi iet gulēt, tāpēc, ja vien tusiņš ir kaut kur tuvu dzīvesvietai, eju mājās viena pati un draugs paliek tusēt, lai gan tāpat jau nevaru īsti pagulēt, ja zinu, ka viņš nāks un mani tāpat uzmodinās:D
09.02.2012 12:51 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Labrīt,
Wow mazliet galva reibst no kolēģa dzimšanas dienas svinībām, too musch tekila+vodka shotu. Un kas to būtu domājis,ka snūkers var kļūt par tik vardarbīgu spēli, nelaimes gadījums, tiku pie iezilas acs, jo kāds vnk iebakstīja ar kiju pa kreiso aci :D
u, darbiņš, darbiņš, šodien būs gara gara diena...
09.02.2012 12:52 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Piparene, mēs vienmēr ejam kopā prom, bet abi mierīgi varētu palikt arī pa vienam turpināt tusēt, nesaskatu tur neko tāādu ;)
09.02.2012 12:59 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
mums darbā viena kolēģe tāda konditore, un šodien brokastiņās alkoholiskā kūka ar ķiršiem no ķiršu uzlējuma. ej tak tu nost, toč kā šņabi dzertu :D būs jautra diena! :D
09.02.2012 13:11 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Labrīt!

Pamodos neomā, jo mājinieki kaut ko ķērca (e) vispār sāp puncis un ir īpašās dienas, parasti ļoti negarastāvoklis neizpaužas, bet šodien man šķiet izkliegšos, varbūt vienkārši jāpacenšas diendusu pagulēt.

Par dienas jautājumu, sākumā taisīju histērijas, bet ar laiku nešķita nekas traks, ja no visiem atvadies un ej mājās izčučies, ja rīt darbs vai kas cits svarīgs, bet vispār atkarīgs no situācijas.
09.02.2012 13:14 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Labrīt!

Pamodos neomā, jo mājinieki kaut ko ķērca (e) vispār sāp puncis un ir īpašās dienas, parasti ļoti negarastāvoklis neizpaužas, bet šodien man šķiet izkliegšos, varbūt vienkārši jāpacenšas diendusu pagulēt.

Par dienas jautājumu, sākumā taisīju histērijas, bet ar laiku nešķita nekas traks, ja no visiem atvadies un ej mājās izčučies, ja rīt darbs vai kas cits svarīgs, bet vispār atkarīgs no situācijas.
09.02.2012 13:14 |
 
Reitings 447
Reģ: 07.03.2009
Labs rīts!
Šodien laicīgi jau biju augšā, tāpēc tagad šķiet, ka pulkstens jau ir kādi 12. :-D Bet tikai pāri 10, kas priecē, daudz laika vēl pa mājām, jo rīt atpakaļ uz darbu jābrauc.
Našķojos, jo mamma beidzot mājās, labumus ēdu. :-D Bet jāsākkontrolēt svars. :-D
09.02.2012 13:16 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Mana šī rīta atklāsme - manī tomēr sēž baigais patriotiņš. Uz darbu nākot, klausījos Star FM un viņiem baigi labās reklāmas tagad - aicinājums piedalīties referendumā + kāda latviešu dziesma. Vakar bija "Dzimtā valoda", šodien "Mēmā dziesma".. un man tak kamols kaklā..

pandiņa - nez, vai šogad sanāks paceļot, bet nu man jau šausmīgi uz Gruziju gribas. :)

pipar - tā laikam nav bijis.. Jo mēs ar draugu kopā ballējamies nenormāli reti. Un tad tajās reizēs abiem gribas kārtīgi līdz rītam noballēt..
09.02.2012 13:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!