bakalaura darbu,maģistra darbu ieguldītās pūles,laiks un atzīme.

 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011

čau!

gribu noskaidrot cik ilgi drukājāt savus darbus un vai domājat,ka esat dabūjušas par ieguldītajām pūlēm atbilstošu atzīmi?es tik dzirdu,ka uzraksta pa nedēļu - mēnesi un augstu atzīmi dabū.

26.01.2012 15:23 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Šobrīd aktuāla gandrīz gadu vecā diskusija.
Es bakalaura darbu rakstīju 4 mēnešus un pēdējos divus diezgan intensīvi.
Ļoti daudz bija jātulko, kas paņēma laiku, bet es vnk gribēju uzrakstīt ļoti kvalitatīvu darbu un tas arī izdevās, kaut dabūju tikai 8. Jutos aizskarta ar 8, bet komisijā uz mana rēķina intrigas taisīja (tā man pēc tam teica). Bet nu pēc tam nozares profi prasīja, lai publicēju savu zinātnisko darbu, kā arī ar to uzstājos konferencē. Un man arī svarīgāk nevis 8, bet publikācijas un konference, kā arī tas, ka bakalaura darbs mani garīgi attīstīja.
Ar maģistra darbu man ir līdzīgs mērķis, kaut zinu, ka šeit komisija būs mīkstāka. Gribu publicēties, uzstāties konferencēs un attīstīt sevi, atzīme nav tik būtiska.

P.s. neticu, ka kvalitatīvu darbu var uzrakstīt tik ātri kā te dažas labas. Domāju, ka tas, ka pēc mēneša "piepūles" dabū 8 vai 9 nav ģenialitāte, bet LV augstāko izglītības iestāžu dāvinājumi un nolaidība.
18.10.2013 08:39 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Man tulīt jāsāk rakstīt savu bakalaura darbu. Viss jau būtu forši, ja man nevajadzētu 3 A0 lapas ar dažādiem rasējumiem un aptuveni 80 lpp ar aprakstošo daļu.

Uhh, vēl tēmu nemaz neesmu izdomājusi..

Kad bija jātaisa kursa darbus, tad parasti sāku laicīgi, lai nebūtu uz pēdējo brīdi. Tad nu arī tos deviņniekus dabūju. Biju pelnījusi :)
18.10.2013 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 4058
Reģ: 02.01.2011
visu vienmēr atliku uz pēdējo brīdi, arī bakalauru, tas tapa mēneša laikā, dabūju 7, tā kā īpaši neiespringu, uzskatu, ka atzīme bija ok..
18.10.2013 10:59 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Bet varbūt vajag tēmēt augstāk par atzīmi?

Es baķus, maģus uztveru kā iespēju CV ierakstīt lepnu ierakstu par publikācijām.
Skaisti tas izskatās(sevišķi jaunam), ir kur aci piesiet par sasniegumiem, pēc tam vieglāk tikt doktarantūrā, kļūt par pasniedzēju, profesoru utt.
18.10.2013 11:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits