Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lerona

 
Reitings 156
Reģ: 19.01.2012

Kas tā par lietu, ka visu laiku meklē darbinieces?

Gribēju strādāt šajā solārijā, iegāju viņu mājaslapā un aizsūtīju cv. Pēc kāda laika pamanīju, ka arī ss.lv ir viņu sludinājums.

Tiku uzaicināta uz darba interviju, kur pirms un pēc manis bija arī atnākušas daudzas meitenes. Nointervēja briesmīgi ar kkādiem ļeviem jautājumiem un vēl jāspēlē lomu spēles. Sāka likties, ka intervētājs ir kaut kāds gejs izvirtulis. Pēc intervijas lika atsūtīt atbildes uz epastu vēlreiz, kā dodot otro iespēju. Pasniedzu sevi labi un veiksmīgi. Atbilde protams nekāda, pat atteikumu neatsūtīja!!

Tagad, kad meklēju darbu, skatos, ka to sludinājumu pārāk bieži atjauno. ik pēc pāris dienām trīs (ja ne vairāk) mēnešu laikā..Kaitinoši! Pat riebums tagad iet uz to solāriju, tad jau labāk aiziet citur pasauļoties.. :)

Domāju daudzām šeit tā ir bijis..vai arī kāda tomēr dabūja darbu?

20.01.2012 22:30 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009
Es arī biju uz šīm pārrunām , tikai vasarā, darbu nedabūju, un tagad kad redzu viņu darba piedāvājumus ss ierēcu..dažreiz domāju varbūt atkal aizsūtīt CV. Kādā valodā tev bija pārrunas?
20.01.2012 23:46 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.10.2011
Man ir pazīstams īpašnieks un viņš ir muļķis, tāda sajūta, ka caur darba intervijām meklē sev mīļāko (e)
20.01.2012 23:57 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
bieži vien atkārtoti jāievieto sludinājums, jo latvietēm nepiemīt paškritika un kritiski nenovērtē spoguļattēlu.
20.01.2012 23:59 |
 
Reitings 659
Reģ: 15.04.2009
tad, kad es meklēju darbiniekus pie manis tādi kadri nāca... Ak šausmas, tiešām trūkst paškritika vai spogulis nav mājās... Es labāk paņemu pilnīgi tupu sekretāri, nekā resnu bulku (mammi) :(
21.01.2012 00:05 |
 
Reitings 156
Reģ: 19.01.2012
Pārrunas bija krieviski, bet varēja arī atbildēt latviski. Es runāu krieviski, bet otra meitene latviski (mums kopā notika intervija)..
Visas meitenes nāca skaistas un koptas, pat labākas par to administratori, kas tur jau strādā..
Tiešām liekas, ka viņš tur tikai meklē kādu mīļāko vai arī skatās kā meitenes viņam padodas tēlojot kā darbā atbildetu klientam, ja viņs lūgtu mugurai iemasēt krēmu..dooh
21.01.2012 00:22 |
 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
Es pati biju uz pārrunām pagājušā gada beigās. Viss bija veiksmīgi, tadēļ mani uzaicināja uz apmācībām, viss patika, bet man piedāvāja labāku (atalgotāku) darbiņu, tādēļ solārijam atteicu.
Par to interviju - nekādas perversības tur nav! Tas ir tīri psiholoģiski - viņš vērtē meiteņu reakciju uz jautājumiem, spēju iejusties situācijā un adekvāti atbildēt! Galvenais bija nesamulst, nerunāt kkadas muļķības, un tā kā bija grupu intervijas (man vismaz bija), tad kka jāmēģina parādīt sevi pārējo meiteņu vidū. Vizulālais izskats ir svarīgs praktiski jebkurā darba vietā. Bet ne noteicošais, jo manā intervijas grupā bija meitenes kā lelles, bet pēc tam viņas tā arī vairāk nemanīju. Intervijas notika krievu valodā, jo lielākā daļa apmeklētāju ir krievi. Un tās solāriju studijas ir vairākas - 2 Imantā, Purvciemā un vēl kkur bija, tā kā vajag daudz meiteņu ;)
21.01.2012 18:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits