Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas tā par augstskolu?

 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010

Sveikas!!!

Nesen uzdūros kaut kādai augstskolai. Viss jau uzrakstīts ļoti skaisti un vilinoši. Maksa par studijām arī smieklīga.

Ko jūs varat pastāstīt par EIHSEBA augstskolu? |-)

11.01.2012 16:02 |
 
Reitings 224
Reģ: 02.01.2014
Krista - gribi teikt, ka RTU diplomu ārzemēs nenovērtēs? TIkai LU un RSU? UN kā ārzemēs vispār šie zinās, kuras tad no šīm skolām ir kruta, kura ne?
11.01.2014 14:21 |
 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Es arī uzrāvos uz Eisheba budžeta vietu. :D Labi, ka laicīgi sāku interesēties sīkāk. Pat diplomu beidzot šo augstskolu nevar iegūt. :D
11.01.2014 14:13 |
 
Reitings 1
Reģ: 26.02.2013
Tā kā pati 1. semestr nostudēju šajā augstskolā - NEVIENAM NEIESAKU STUDĒT TUR, TIEŠĀM!
jo:
-skola nav akreditēta
-lekcijas patstāvīgi pajūk
-manuprāt, zems izglītības līmenis, skola nesniedz tik daudz zināšanas, kā es vēlētos
- "studē budžeta" ir tikai acu apmāns, jo, ja visos priekšmetos ir 8 semestrī tad, protams, budžets garantēts, bet ja kāda ir zemāk, tad Tu automātisko izlido no budžeta. Piemēram, man sanāca šobrīd tā, ka 1 semestris budžetā izmaksāja 197 Ls. (tā summa skaitījās kā drošības nauda, kura paredzēta puse par 8. semesti, ja gadījumā Tu paliec budžetā, Tev to atgriež) Acīmredzot, ja Tu azej vienkārši prom no skolas, tad tā naudas summa aizpeld skolas kabatā
- infocentrā skaidras atbildes uz jautājumiem var reti dabūt
- skolā pat nav ēdnīcas
- lekcijas reizēm pat nenotika tāpēc, ka skola nevar nodrošināt telpas visiem kursiem
- skolu grūti apvienot ar darbu, jo Tu pat nevari zināt, kāds lekciju saraksts Tev būs paredzēts nākamajā nedēļā, jo ta pastāvīgi un krasi mainās

Tā varētu turpināt vēl un vēl.

Bet nu šobrīd man ir tāda situācija, ka gads ir sabojāts šīs skolas dēļ. Ar nepacietību gaidu septembri, lai sāktu studijas stabilā augstskolā un iegūtu kvalitatīvas un noderīgas zināšanas!

Ja Tu tiešām domā un sapņo par nākotni - nestudē šajā skolā! Es smagi uzķēros uz lieliski izveidoto reklāmu, kura ļoti prot piesaistīt uzmanību!
26.02.2013 19:05 |
 
Reitings 446
Reģ: 29.01.2009
Nekāda prestiža nav šai skolai, bet nepiekrītu par analfabētu līmeni. Es gan mācījos koledžā. Nu ir pasniedzēji,kur ir "haļava", bet priekšmetos ,kuros eksāmeni ņem priekšā diezgan! Pasvīst dabūju. Protams, ar LU klātieni nesalīdzināt, bet tālmācībai ir OK. Vienīgi iesaku sākt ar koledžu- un tad ja gribēsi turpināt pāriet uz Eihsebas 3.kursu.
02.11.2012 14:02 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
mācīties jau var, bet vai kāds darba devējs pēc tam tevi gribēs? lai gan LU studentus ar' neviens negrib :DDD
02.11.2012 13:45 |
 
Reitings 2
Reģ: 02.11.2012
Meitenes, neiesaku nevienam cilvēkam mācīties šajā iestāde. Pati esmu saskarusies un ļoti nožēloju par patērēto laiku. Labāk izvēlēties jau drošas un gadiem pārbaudītas vietas, izglītība tomēr paliks uz visu mūžu... bet no tas iestādes paliks tikai patērētie gadi.
02.11.2012 13:42 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Smieklīgi lasīt, ka vārds "intranet" tiek uzskatīts par kļūdu, jo tas ir uzņēmuma/iestādes iekšējais tīkls... Bet nu protams, katra jau sevi par gudrāko uzskata
03.08.2012 14:39 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.07.2012
zinu cilvēku, kas nav ticis rtu pat maksas vietā fakultātē ,kur nav nekāds īpašais konkurs un ir ticis EIHSEBA un beidzis ar 8 un 9.. un kā var teikt ,ka šī skola ir laba? :D
03.08.2012 14:30 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Jā, ļoti prestiža augstskola. :D Visās novērtētajās programmās ir dabūjusi III atzimi, kas nozīmē, ka studiju programma ir pilnīgs brāķis. :D Kārtējā naudas kāsēju skola.

Cik zināms, ka viņi liek studentiem rakstīt slavinošus komentārus internetā, labākie dabū balviņas. Tu uz tādu tagad noteikti vari pretendēt. :D
03.08.2012 13:50 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
Interesanti, kādus komentārus var rakstīt cilvēki,kuri nav bijuši ne uz vienu lekciju Augstskolā EIHSEBA.Cik atceros,kad Turība nesen bij atvērusies, tad arī visi "gudrinieki" metās viņu lādēt un teikt ,ka viss ir uzpirkts utt.Esmu mācījusies Turībā un tagad mācos EIHSEBA, varu pateikt tikai labākos vārdus par pasniedzējiem.Tās ir muļķības ,ka viss ir tik viegli un domāts bez maz vai analfabētiem. Viss ir atkarīgs no paša cilvēka, pat vislabākā skola idiotam neiekals galvā zinības. Man patīk mācīties un es to arī daru un es nepievērsu uzmanību tiem ,kas tur ir atnākusi ,lai tikai nosistu laiku, kas līdz ar to arī rada par augstskolu pilnīgi citu priekšstatu.Mums māca ļoti labi pasniedzēji,kas starp citu māca arī daudzās citās augstskolās.Neatceros nevienu lekciju ,kur būtu kāda tukša pļāpāšana.Es pati mācos neklātienē, tāpēc mans pienākums ir arī pašai meklēt papildliteratūru un mācīties no tās.
03.08.2012 10:59 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Hhahah... joka pēc izdomājuaizpildīt testu budžeta vitai šajā skolā...

šorīt izlasu epastu, ka esmu tikusi budžetā... man pirmā domā, ka par murgu? pēc kaut kāda stulba testa? wtf?

tur links par noteikumiem... tad nu atklājas, ka budžeta vieta ir uz vienu semestri un saglabājas tikai tad ja ir labas atzīmes, nu tas tā, ka vēl normāli ( kaut kā jau tie cilvēki jāpiesaista)

Bet kas man šajā lietā nepatika, ir ka jāiemaksā gandrīz 200ls par pēdējo semestri, ja nu kas... ja viss ok, tad nauda tikšot atgriesta... tas nozīmē, ka nauda tiek atgriesta tikai tad ja esmu 10nieku karaliene, jo ja pametu studijas, nauda netiek atgriesta, un ja atzīmes nav tik spīdošas, arī protams ne...

jums tas šķiet normāli? Man tas izskatās pēc apčakara :D
12.07.2012 10:46 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ja neizsleedz iespeeju, ka paliksi dziivot aarzemees, tad labaak ir studeet tajaa valstii, kuraa esi un ja labi sanjemaas un iet uz kursiem,maajaas maacaas utt tad var apguut valodu arii gada laikaa taa, lai buutu speejiiga tur studeet. jaunizcepto skolu diplomi aarvalstiis nenoziimee neko. ar lu vai stradinju diplomu tevi uztvers nopietni, par paareejiem tikai pasmiinees.
10.07.2012 10:24 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Šai skolai ir akreditācija vispār???
10.07.2012 10:22 |
 
Reitings 460
Reģ: 17.08.2010
Till, es varu tikai ieteikt Turību, pati pabeidzu un tikai labas atsauksmes.. katrā ziņā es ietu vēlreiz uz Turību, nevis uz šo kreiso variantu
10.07.2012 10:01 |
 
Reitings 21
Reģ: 08.07.2012
secinājums - šī skola ir galīgi garām!
09.07.2012 18:11 |
 
Reitings 1
Reģ: 09.07.2012
Tas gan par Latvijas Biznesa koledžu, kas ir EIHSEBA "māsa", bet pieļauju, ka augstskolā ir līdzīgi:

1. Ļoti zems izglītības līmenis gan pasniedzēju, gan studentu kontingenta dēļ. Tiek uzņemti visi gribētāji bez izņēmuma, līdz ar to arī spējīgākie pasniedzēji (kuru nav daudz) spiesti pielāgoties vidējam līmenim, kas nav diez ko spīdošs. Pēc maģistra grāda citā mācību iestādē šī likās kā atgriešanās bērnudārzā. Ir studenti, kas nezina, ka % var aprēķināt arī no skaitļiem, kas nav precīzi 100, - un tas nav joks:) Šādas atziņas nākas uzklausīt ik lekcijā. Pasniedzēji pat uzskata par vajadzīgu mācīt AUGSTSKOLAS studentiem, ka pierakstiem jāveido sava sistēma, nevis jāpieraksta precīzi viss diktētais:) Diemžēl, daudziem šīs pamācības tiešām ir vajadzīgas. Jaunās vielas apgūšana notiek gliemeža tempā, un pat tas, kas jāpgūst, ir ārkārtīgi vienkāršots, lai visi spētu tikt līdzi (tāpat bez sevišķiem rezultātiem). Izņemtais apjoms visā semestrī būtu salīdzināms ar 1-2 lekciju laikā uzņemamo informāciju kādā no valsts universitātēm. Iznākums - zemē nomests laiks un nauda. Grūti iedomāties, ka šādā veidā tik tiešām 2 gadu laikā būtu iegūstama vērtīga izglītība.
Daudzi eksāmeni atgādina parodijas - piemēram, sastāv no "plika" testa ar pārdesmit jautājumiem ar atbilžu variantiem, kas ir jau krietni novecojusi un neefektīva metode. Tāpat arī 8niekus mutiskajā eksāmenā var "izdīkt" tādi, kas uzskata, ka Kārlis Ulmanis 1954. gadā (!) atlaida "tautas varu" un atjaunoja (!) Satversmi, kā arī PSRS dibināta 19. gadsimta sākumā, atceļot dzimtbūšanu (šie ir tikai daži piemēri).

2. Ārkārtīgi krieviska vide; no studentu pašpārvaldes pienāk studentiem adresētas e-pasta vēstules kroplā latviešu valodā un briesmīgā ortogrāfijā; pirms 9. maija pat pienāca aicinājums kopīgi piedalīties pasākumā pie t.s. Uzvaras pieminekļa!! Pēc sūdzībām piezvanīja studentu pašpārvaldes pārstāvis un sāka "audzināt", atklādams pārsteidzošu nezināšanu par elementāriem vēstures faktiem.

3. Ļoti uzkrītoša un kaitinoši bieža sūdzēšanās par "sliktajiem" un "stulbajiem" politiķiem gan no pasniedzēju, gan studentu puses, kas atgādina "vārīšanos" Delfu komentāros. Pirmkārt, ja nu tiešām dzīve tik grūta, tad jāsūdzas būtu ārpus lekciju laika, otrkārt, vispirms jāizņem baļķis pašam no savas acs:)

4. Rodas iespaids, ka iestāde izveidota tikai naudas iekasēšanas nolūkos. Kvalitātei neadekvāta cena, soda procenti aug ātrāk nekā lombardā, jāmaksā par katru šķaudienu - nedod Dievs, salauzīsi kāju un nokavēsi eksāmenu. Kopumā cena, protams, zemāka nekā universitātē, bet kvalitāte ir vienkārši nesalīdzināma.

5. Ļoti neērta un mācību iestādei nepiemērota ēka. Rindas uz tualetēm, kas ir kopīgas abiem dzimumiem; nav nevienas vietas, kur apsēsties, lai pavadītu starpbrīdi; nav kafejnīcas (arī tuvākajā apkaimē ļoti "švaki" ar tām). Nav prātīgas bibliotēkas, mana mājas bibliotēka ir gandrīz tikpat plaša:)

6. Kaitinoši konkursiņi. Konkursu noteikumi aptuveni šādi - kurš uzrakstīs vislabāko atsauksmi par studijām koledžā, saņems budžeta vietu uz 1 semestri:) Šādā veidā iegūtās atsauksmes pēc tam tiek publicētas mājaslapā un draugiem.lv lapā.
09.07.2012 17:59 |
 
Reitings 76
Reģ: 19.01.2010
Intranets ir uzņēmuma iekšējās lietošanas mājas lapa.
Intranets mērķis ir veicināt iekšējo komunikāciju, informācijas apmaiņu uzņēmumā.
13.01.2012 02:01 |
 
Reitings 76
Reģ: 19.01.2010
rakstues
Ja kāds te īsti nesaprot kā pareizi raksta tad tā esi tu.
Intranets – lietišķo vietņu grupa, kas nodrošina informāciju studiju procesa organizēšanai.
13.01.2012 01:59 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
ņam ņam, drīkst zināt, no kurienes taviem pasniedzējiem ir tāda informācija, ka tur uzņemti tieši tādi cilvēki?
12.01.2012 21:44 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Biznesa vadības koledža arī piedāvā tālmācību- pašai bija doma mācīties tieši tur, bet laikam ejot vēl neesmu to uzsākusi.
12.01.2012 02:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits