Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par Autoskolām

 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011

Nu tad beidzot ir doma iet mācīties uz tiesībām. (l)

Tad nu, kuru autoskolu Rīgā Jūs labāk ieteiktu? Un kā ar instruktoriem?? ;-)

02.01.2012 20:35 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Es gāju dāmu autoskolā ''Glorija'', izvēlējos tā iemesla dēļ, ka bija visizdevīgākie laiki man pieejami un apmācība 5 nedēļas. Tiesības gan man nav kabatā vēl, bet tālu arī vairs nav. Teoriju iemācīja labi, uzreiz arī nokārtoju iekš CSDD, atmosfēra ļoti patika. Kaut gan citur laikam ir lētāk, bet man cena nebija noteicošais faktors. ;-)
02.01.2012 20:40 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Autoprieks no savas puses varu ieteikt. Viss izdevās lieliski, instruktori tur ir labi un tad maksāju 49ls par teoriju un 10ls par braukšanu. Bet tagad jau kuponos bieži vien var nopirkt teoriju ap 10ls ;-)
02.01.2012 20:43 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Es arī mācījos Glorijā. Ļoti patika, kvalitatīva teorija, tieši par 49Ls. Tur var aiziet, noklausīties 1.nodrbību un tad tik izlemt vai slēgt līgumu vai nē, tas ļoti patika, jo autoskolā Venta noslēdzu līgumu un tad 3 nedēļas gaidīju kad savāksies grupa, beigās lauzu līgumu, naudu nācās gandrīz ar varu ņemt no viņiem, neiesaku.
Braukšana man bija pie instruktores Evitas - viņa ir gan Glorijai, gan Grosam, gan vnk tā pat laikam arī. Ļoti forši, mācības bija patīkams process bez izslavētās bļaušanas un stresa. Teoriju noliku ar pirmo reizi bez kļūdām, braukšanu ar 4.reizi bez kļūdām, bet tur es pati ņēmos ar to, ka nevarēju saņemties un uzvesties adekvāti, tik ļoti stresoju par tiem uzpūtīgajiem inspektoriem, ka pieļāvu katru reizi vairākas muļķīgas kļūdas, kamēr savācos un 4.reizē noliku perfekti, ka nebija ko piebilst. Iesaku tā nedarīt, iet uz exāmenu, kad jūties pārliecināta par savām spējām, citādi dārgi sanāca :D
03.01.2012 18:19 |
 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009
izmācījos Vanagā, ar teorijas pasniedzēju man nenoveicās, bet zinu, ka tur ir arī ļoti labi pasniedzēji. reizēm likās, ka baigi stingra viņiem tā kārtība, lai tiktu uz CSDD, jo skolas teorijas eksāmenā viņiem 50 jaut un 2 kļūdas, bet tie jautājumi tādi piņķerīgie, taču labi sagatavo un pēc skolas teorijas nolikšanas CSDD liekas tīrais nieks! :)
patika, ka viņiem ir skolas braukšanas eksāmens, kas dod papildu pārliecību par saviem spēkiem, pie tam, ir iespēja izbraukt ar tieši tādu mašīnu, kāda ir CSDD eksāmenā.
un par insturktoriem - es gan neizvēlējos no autoskolas piedāvātajiem, bet gan pati internetā meklēju atsauksmes, atradu Daini Elleru, un tas laikam bija labākais, kas ar mani notika, kamēr kārtoju tiesības :D, jo viņš man iemācīja braukt pārliecināti un uz ceļiem jūtos droši :)

Veiksmi pareizajā autoskolas izvēlē! :) Lai izdodas! :)
04.01.2012 00:16 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.03.2009
Sveikas, meitenes... zinu, šis raksts jau bija izveidots pirms kāda laika, bet gribēju padalīties savā pieredzē..
Neiesaku iet uz autoskolu "Ceļš", JĀ ir akcijas un domājat, ka sanāks baigi lēti (kā arī es domāju) , bet nu smagi vīlos...
Teorija viss okey.. braukšanā arī.. bet kad tev jāliek eksāmeni, nu tad sākas problēmas.. man pat bija tāda sajūta ka viņi tik visu domā lai izgāztos...iztērēju diez gan daudz naudu tieši eksāmenos, kārtoju vairākas reizes...
Skolas braukšanas eksāmenā jutu, ka grib mani iegāzt.. veda pa šaurām ieliņām, pa visiem grūti izbraucamajiem krustojumiem un lielu satiksmi, kur tev ātri jāpārkārtojas no vienas vietas uz otru, kā arī dzīvojamās vietās kur daudz cilvēku.. bet tas tāa..
Vismaz tiku galā, bet ar lielām mokām, lai gan galva man laba un arī braucu labi.. bet nu kkas nebija kā vajag..
Lielu, ļoti lielu nervu sistēmu vajag , lai šo visu paciestu..
Iesaku, labāk dodaties uz citām autoskolām, kur cilvēki necenšas no tevis "izvilkt" tik daudz naudas cik vien spēj..
Veiksmi ;)
28.03.2012 19:18 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Ja nauda nav noteicošā, tad...
DBS! Viennozīmīgi. :)
28.03.2012 19:34 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
"Credo", tiesham patika, un instruktors ar labs, neblava un neuzmacas :D
28.03.2012 19:54 |
 
Reitings 11
Reģ: 15.09.2011
Piekrītu mazais_meozns par a-skolu ceļš. Neiesaku tur mācīties. Es gan tiesības noliku, csdd ar pirmo reizi, bet a-skolas eksāmenos pamatīgu naudu izdevu.
28.03.2012 20:00 |
 
Reitings 133
Reģ: 29.01.2009
no visas sirds un labākās apziņas ieteiktu autoskolu autoprieks, tiesa, es pērkam kopā nopirku pa 5 ls teorijas kursus, man trāpijās superīgs pasniedzējs Zigmārs Jansons, nevienu sliktu vārdu nevaru par viņu teikt, jauns, izskatīgs , atraktīvs čalis, teoriju pārzin perfekti, strādā ar aktuāliem un kvalitatīviem uzskates materiāliem, teoriju noliku ar pirmo reizi un bez klūdām gan skolā, gan CSDD, pirms vairākiem gadiem jau gāju autoskolā , bet nekā nevarēju nolikt teoriju dēļ neprasmīgā pasniedzēja.

instruktori autopriekā ir super tiešām var just , ka viņš grib iemācīt pareizi braukt, nevis tikai vizināties un kāst naudu, ieteiktu Rolandu, Haraldu un Gati, super instruktori, visu izstāsta un liek pārbraukt tik reizes, kamēr viss tiek izpildīts perfekti.

pašā skolā nav nekādu slēpto maksu, varbū izklausās pēc reklāmas, bet vnk nespēju beigt jūsmot par šo autoskolu, jo , kā jau teicu, pirms vairākiem gadiem gāju jau autoskolā, precīzāk- mustangā, nu tā gan bija laža, neprofesionāli pasniedzēji, dīvaini instruktori, vadība knapi latviski runā.. esmu tiešām sajūšmā par autoprieku, ir pagājis tikai mēnesis, kopš tur iestājos un jau tūlīt, tūlīt, jānobrauc pēdējās braukšanas un tiesības rokā. :)
veiksmi :)
28.03.2012 20:13 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Vēl neesmu sākusi braukšanu, bet teorija Grosā bija vienkārši super. Pasniedzēja ideāla. Apmeklējot nodarbības, cītīgi klausoties, par grāmatu neizmantoju, jo viss iesēdās galvā tāpat. :)

Tāpēc ja kādu interesē, varu pārdot grāmatu uz tematiskos uzdevumus. :)
28.03.2012 20:18 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Neiesaku Mustangu. Kad gāju, grupā bija 106 cilvēki, visiem pat nebija, kur apsēsties. Haoss nežēlīgs un bija praktiski neiespējami kko iemācīties. Instruktori arī man nepatika. Viens visu laiku uzbāzās, otram laikam bija beigti nervi, jo viņš bija diezgan nelīdzsvarots.
28.03.2012 20:36 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.03.2009
animal_planet
Jā es arī csdd noliku ar pirmo reizi, bet nu mocības autoskolā "Ceļš" bija.. es arī pamatīgu naudu izdevu TIEŠI eksāmenos, kas nu nebija iepriecinoši..
28.03.2012 22:41 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
pirmoreiz gāju vanagā,bet kaut kā netiku galā ar teoriju,tad pametu mācības.
aizgāju uz Gloriju
teoriju māca labi, ir viena ļoooooti laba instruktore Anitra.
ja kāda iet uz šo skolu,tad ejiet pie viņas.
bet nu iekšējo nesaskaņu dēļ man instruktore tika noņemta un pēdējās 4 nodarbības bija jābrauc ar citu,rezultāts tāds,ka uz eksāmenu iešu 3. reizi,jo inspektors teica,ka man iemācīja nepareizi,lai sabojātu statistiku pirmajai instruktorei.

es ļoti cīnījos,lai man nenoņemtu nost instruktori,rakstīju meilus,ka man palikušas tikai 4-5 reizes,lai man atļauj pabeigt,bet nekā.
tā,ka lai cik sajūsmināta es biju sākumā,ka tiešām forša skola,atmosfēra utt, tad tik vīlusies es esmu tagad,kad esmu palikusi bez savas instruktores,ar nepareizi iemācītām figūrām un trešo piegājienu eksāmenam.
28.03.2012 22:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits