Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lūdzu padomiņu

 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009

Nezinu ar ko lai sāk...Esmu jau 4 gadus attiecībās,no kuriem 3 jau dzīvojam kopā.Pēdējo divu gadu laikā mans puisis ir ļoti mainījies,viņa dzīvē ienāca alkohols un nu jau kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu.Man tas ļoti nepatīk taču cerēju,ka kaut kas mainīsies. :-/ Pusgadu atpakaļ viņš zaudēja darbu un tagad mēs dzīvojam no manas algas,bet viņš turpina dzert.Un šodien bija pēdējais piliens,viņš man pateica,ka es esot vainīga pie tā ka viņam ir tāda slikta dzīve,viņš esot manis dēļ pazaudējis savus draugus.Lai gan tā nav draugi novērsās kad viņš sāka dzert.Un es nonācu pie secinājuma,ka es nemīlu bet gan sāku ienīst to cilvēku,kas dzīvo man blakus!Taču tas pieradums ir tik stiprs,ka man nepietiek spēka aiziet no viņa.Jā,varbūt es esmu pārāk vāja taču man ir ļoti grūti aiziet...Kā lai atrod spēku sevī un mainīt savu dzīvi?Varbūt kādai ir bijis līdzīgi,kad kāda atkarība izjauc attiecības,kurās tu biji laimīgs pirms tās?

02.01.2012 00:44 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Ja vēl nevari aiziet, tad tavs mērs vēl nav pilns, acīmredzot vēl vari izturēt. Protams, cietējas loma ir vieglāka, upurēties, pelnīt dzērājam naudu, uzturēt utt. Piedod, ka skarbi, bet tā tas ir.

p.s. lasi grāmatu sievietes, kas mīl par daudz.
02.01.2012 00:52 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Laikam tiešām tas mērs vēl nav pilns,bet varbūt es meklēju tikai atrunas lai neko nemainītu... :-/
02.01.2012 00:59 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Tu dziivo pie viņa? Respektiivi Tev buutu jaaiziet, vai driizaak vins pie tevis (tu maksaa) un tad Tev tikai jaaizliek vinja pekeles?
02.01.2012 01:02 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
es dzīvoju pie viņa,un tāpat par visu maksāju es :-(
02.01.2012 01:06 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
viegli jau no malas pateikt - ej prom! bet tas būtu tas, kas tev jādara (t)
kādā sakarā gan tev būtu jāuztur tāds cilvēks? pietam, protams, attieksme jau ar' labāka nebūs un naivi cerēt, ka kaut kas mainīsies.. savāc mantiņas un ej prom, tikai tā tu mainīsi savu dzīvi, šoreiz ar šādu lēmumu tu esi spējīga tiešām daudz ko izmainīt .. nebūs negatīvu emociju ikdienā, vairāk varēsi atļauties sev pašai, iespējams, ka pasargāsi sevi no citām negatīvām lietām, kas varētu notikt nākotnē. RĪKOJIES! (t)
02.01.2012 02:24 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Piekrītu Coco Loco ;-) .
Īstenībā jau dzīvojam , tikai vienu reizi, un to vienīgo , tu vēlies ,lai kāds tev pārmestu un dzīvotu uz tava kakla? :-/
Un vēlāk, kad nebūtu pa prātam, apšaubītu tavu strādāt prasmi, un nosauktu , vēl kādu nepatiesus pārmetumus? :-|
Es šaubos, vai Tu to vēlētos. (t)


Ir jāspēj , aiziet! Jo alkohols ir tāda lieta, ko ātri nevar izdziedēt un reti izdodas izdziedēt :-( . Tev nav jābūt viņa mammai un jāpilda uzturēšanas funkcijas, bet gan mīļotai meitenei vai sievai! (l)
02.01.2012 03:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits