Ziemassvētki - piedošanas laiks.

 
Reitings 518
Reģ: 11.12.2011

Vai arī Jūs izmantojat Ziemassvētkus kā piedošanas laiku? Vai tas ir tikkai filmās?

Prātoju, vai man to izmantot...

21.12.2011 17:15 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Ir cilvēki, kuriem nevajag piedot...
21.12.2011 19:55 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Nē, neizmantoju Ziemassvētku laiku kā piedošanas laiku. Šis laiks drīzāk ir mazliet emocionālāks, nekā citi mēneši, bet neteiktu, ka visi apkārt būtu kļuvuši sirsnīgāki un laipnāki. Viss kā parasti. :-)
Nelasīju visus komentārus, bet kāda to jau droši vien pateica - vispār ikdienā nevajadzētu krāt aizvainojumu. ;-)
21.12.2011 20:03 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Ir cilvēki, kam nevaru piedot. Tāds ir viens. Un domāju, ka tā tas arī paliks līdz mūža galam..
21.12.2011 20:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man sis laiks ari ir tads pardomu laiks :-) !Es nosolos vienmer nakosa gada "milet sevi vairak"-nezinu vai tas kadreiz notiks! :-P
21.12.2011 21:06 |
 
Reitings 214
Reģ: 29.11.2011
Atļaušos ielikt rakstiņu

Pasaki man, ar ko tu slimo, un es pateikšu, kas tu esi

Katram orgānam ir sava stingri noteikta funkcija, kam ir sava stingri noteikta saikne ar apziņu un psihi.

Ja tevi nomoka tuvredzība, tevī nav pārliecības par rītdienu, jo tavas acis atsakās lūkoties tālumā. Lai uzlabotu redzi, tev jāatgūst pašpārliecība, jāattīsta personiskās un profesionālās iemaņas, nemitīgi paaugstinot savu autoritāti.

Tālredzība — acis baidās redzēt to, kas ir blakus, ap tevi. Visticamāk, tev šķiet, ka tevi ieskauj grūtības un nepatikšanas, no kurām nav iespējams paslēpties. Arī šajā gadījumā runa ir par nepārliecinātību, nespēju risināt samilzušās problēmas, kā arī, iespējams, par tavu paradumu «uzpūst no mušas ziloni». Nereti problēmas mums šķiet lielākas, nekā tās ir patiesībā. Mēģini uzlabot paškontroles spējas un nekavējoties sameklē savā dzīvē pozitīvos aspektus, iespējams, tavas grūtības atrisināsies pašas no sevis. Bet varbūt ir pienācis laiks mainīt dzīvesveidu?

Kakla sāpes signalizē, ka ir nepareiza attieksme pret apkārtējiem, bieži vien pret tuvākajiem cilvēkiem un mēs paši sev kaitējam. Pievērs uzmanību, pret kuru esi netaisnīgs vai pārāk bargs. Maini attieksmi, tas palīdzēs.

Ausu sāpes — tā ir vēlme abstrahēties no apkārtējās pasaules, nevēlēšanās uzklausīt pretenzijas, apvainojumus un sliktus vārdus. Tu vēlies, lai tevi liek mierā. Padomā, kura cilvēka attieksme izraisījusi tava organisma protestu. Ja tas ir tuvs cilvēks, mēģini izprast dziļāko būtību viņa teiktajiem vārdiem, kas tev līdz sāpēm apnikuši. Nav dūmu bez uguns — visticamāk, tu tiešām rīkojies nepareizi un neapzināti bojā savstarpējās attiecības. Savukārt, ja dzīvot traucē priekšnieks vai kolēģi, laikam labākais būtu mainīt darbu.

Ginekoloģiskās slimības var norādīt uz neapmierinātību ar savu partneri, nevēlēšanos vai bailes no dzimumattiecībām. Bieži ginekoloģisko slimību pamatā ir spēcīgs stress. Tev ir jāiziet no šā stāvokļa — atrodi savā draugā «rozīnīti», mēģini dažādot savu dzimumdzīvi vai nomainīt partneri.

Galvassāpes, paaugstināts asinsspiediens — stresa pazīme, nevēlēšanās risināt savas problēmas, uzkrājies nogurums, kā arī zemapziņā iesakņojusies sajūta, ka tu esi zem nemitīga spiediena. Vislabāk palīdzēs pāris dienu atpūta. Šajās dienās mēģini pilnvērtīgi atpūsties, aizmirst par visu un saprast, ka tev ir pa spēkam pārvarēt grūtības un pretoties jebkuram spiedienam no malas.

Kāju slimības — tās ir sekas sajūtai, ka tu nespēj ietekmēt savas dzīves virzienu, kāds tev kaitē un neļauj dzīvot tā, kā tu vēlies. Saņemies, apkopo spēkus un mēģini mainīt situāciju. Neļauj kādam cilvēkam ietekmēt savu dzīvi vai arī atrodi jau notikušajās izmaiņās pozitīvo.

Alerģija — jau sen ir pierādīts, ka alerģija var parādīties ne tikai pret putekļiem, pārtikas produktiem, augiem un dzīvnieku apmatojumu, bet arī pret cilvēkiem un vietām, kurās ir nepatīkami atrasties. Pievērs tam uzmanību un, atklājot alerģijas cēloni, maini pret to attieksmi vai pārtrauc kontaktēties. Īpaša uzmanība jāpievērš bērnu slimībām, jo viņi paši vēl nevar apzināti mainīt attieksmi pret pasauli, cilvēkiem un sevi, tieši tāpēc vecākiem viņiem jāpalīdz.

Droši vien nav vērts gaidīt, ka slimība «pāries» automātiski, līdzko tiks sakārtota nervu sistēma. Bet pilnīgi droši ir tas, ka, līdzko dzīvē kaut kas mainīsies uz labo pusi, būs daudz vieglāk ar medikamentiem izārstēt kaiti, kas mocījusi jau gadiem ilgi.

Un atceries — mūsu dzīve ir tas, ko mēs par to domājam!
21.12.2011 21:06 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Man patīk, kā Gurri uzrakstīja.

Vienīgais, kam man jālūdz patiesa piedošana esmu es pati. Un šogad man tā jālūdz vairāk kā citos gados. Viss, ko es vēlos Ziemassvētkos, ir atjaunot savu iekšējo pasauli. To es varu darīt jebkurā citā dienā, bet jūtu, ka arī šie svētki nespēs kļūt par jaunu atskaites vai pavērsiena punktu. Tikai laiks var palīdzēt.

Bet pārējiem - gaišus un mierpilnus svētkus :-)
21.12.2011 22:40 |
 
Reitings 198
Reģ: 14.03.2011
Kas izdarīts-izdarīts!
Man nav neviens tāds cilvēciņš kuram jālūdz piedošana, parasti šādas lietas nokārtoju uzreiz nevis velku garumā!
Lai gan... gaidu no viena cilvēka atvainošanos, bet varu gaidīt kaut vai visu dzīvi, zinu, ka nesagaidīšu!
21.12.2011 23:51 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ne. man nav kads rugtums uz cilveku/iem, lai kadam ko piedotu. vnk dzive censos taupit savus nervus un nenemt mulkus galva.
22.12.2011 03:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits