Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

antidepresanti?

 
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009

Labs vakars!

Gadījies ir tā, ka mana psiho-ārste man ieteica apātijas īslaicīgai novēršanai palietot antidepresantus. Man tā kā vēl ir laiks apdomāt, vai gribu. un galīgi apjuku, jo no vienas puses gribas ''brīnumtableti'', no otras puses - bail no sekām.

Vai jūs vai kāds jums pazīstams ir lietojis? Un kādas atsauksmes?

22.11.2011 01:33 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Man antideprisantus izrakstīja gastroenterologs...jo viņš domāja, ka manas vēdera problēmas sākušās stresu/manas nervozitātes dēļ..vajadzēja dzert 3nedēļas pa vienai tableteli..nu, nekas nemainījās.
Eksperimenta pēc vienreiz iedzēru 2 tabletes pēc kārtas, tad gan pēc kāda laika tāāāā gribējās gulēt, ka likās, ka tūlīt nogāzīšos no kājām :D

Bet vispār-jāskatās individuāli, jo citiem antidepresantus izraksta depresijas gadijumā-tad jau tiešām ir jādzer...bet savā gadījumā varēju iztikt bez.
22.11.2011 02:03 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
ārprāts :D
1) antidepresanti
2) pa vienai tabletei :D
22.11.2011 02:04 |
 
Reitings 135
Reģ: 08.01.2010
mana māsa pieņēmās svarā un teica, ka vairs pilnīgi negribēja seksu
22.11.2011 02:08 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.10.2010
kādu tieši antidepresantu?

vislabākais variants ir kaut ko no homeopātijas.
starp citu, tā saucas rudens depresija, ja vien, protams, tā nav ilgstoša.
antidepresanti ir viena liela interesanta lieta, nav neviena, kam nebūtu blaknes. Cilvēks var būt pārmērīgi uzbudinājies, nav spēju koncentrēties, gribās visu laiku ēst, nevar aizmigt utml.
22.11.2011 02:14 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Mans Ex lietoja, jo bija ļooooti smags posms viņa dzīvē,kad gāzās viss virsū, tad viss!Zināju,ka viņš tādas lietas ir lietojis un viņš pateica,ja būtu vēlreiz jāizvēlās, tad NEKAD vairs neko tādu nelietotu,cīnītos daudz savādāk ar to visu!Palika ļoti stresains,pārmērīgs nogurums,vnk nespēja nekam īsti vairs sakoncentrēties,briesmīgi - arī ārēji viņš no tā visa palika savādāks,vnk samocīts un pelēks :-(
22.11.2011 02:31 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
ir ļoti dažādi viņi, kā arī uz katru cilvēku iedarbojas dažādi. Esmu dzērusi tādus, kur tiešām nomierinies, esi tādā čilliņā, viss liekas sakārtots utt. Bet ir bijušas ripas, pēc kuru "iziešanas" ir kaut kas līdzīgs moraļņikiem, kas reizēm piemeklē pēc kārtīgas ballītes ar alkoholu. Bet nu nevar paredzēt tieši Tava ķermeņa reakciju no konkrētām tabletēm. Protams, labāk ir nelietot un mēģināt tikt galā citiem spēkiem, bet reizēm šādu stāvokli ir izraisījis tiešām liels dzīves satricinājums un pašam ķepuroties ārā ir grūti... vienkārši izvērtē!
22.11.2011 14:17 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
gribu vēl piebilst, ka nav nekādu "brīnumtablešu". tās noņem sekas, nevis cēloņus. Līdz ar to nevar gaidīt, ka pēc to lietošanas pārtraukšanas viss neatgriezīsies atpakaļ.
22.11.2011 14:19 |
 
Reitings 108
Reģ: 29.01.2009
vispirms ir jāmaina apstākļi, jo tikai tas ir vienīgais, kas ir svarīgs un spēj ietekmēt to, kā cilvēks jūtas. otrs - ja nespēj mainīt apstākļus, jāmaina attieksme. nekādas zāles nepalīdzēs. tas no pieredzes.
ieraksti jūtūbā antidepresantu nosaukumu, kuru tev ieteica un tur atradīsies pilns ar piemēriem, kādēļ nelietot.
22.11.2011 14:50 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
man izrakstīja, bet es nedzēru. Strādāju ar sevi, mainīju dzīves uztveri, pārtraucu rutīnu un atgriezās gan dzīves spars, gan smaids, gan gribasspēks :)
22.11.2011 15:22 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
mana draudzene ik pa laikam uz šitiem dzīvo, jo viņai ir vāja nervu sistēma.
22.11.2011 16:11 |
 
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009
Paldies par atsauksmēm!
Laikam gaidīju kādu, kas iedrošinās un teiks ''Jā, tas ir forši'' (tā paraboliski runājot), bet saņēmu pretēju reakciju. Vienu brīdi esmu noskaņota ''par'', citu brīdi ''pret''.
Nekādu konkrētu zāļu nosaukumu gan vēl nezinu. Gribas uzticēties arī ārstei, gan jau viņa neiesaka pie katra sīkuma lietot antidepresantus, bet no otras puses esmu pieredzējusi biežus acīmredzamus gadījumus, kad ārsti man ir rakstījuši zāles, jo viņiem bijuši līgumi ar izplatītājiem, grūti uzticēties.
22.11.2011 20:06 |
 
Reitings 40
Reģ: 03.11.2011
Es esmu lietojusi vienu menesi pirms gada, tad pec diviem menesiem atkal 1 menesi. Oktobra vidu atsaku un dzeru 1 menesi. Man arsts izrakstija "zoloft". Teica, ka tas ir vienigais antidepresants, ko raksta, jo it kaa visneitralakaas blakusparadibas un nerodas atkariba. Ieprieks par blakusparadibm neko nedomaju, bet ari uzlabojuma nebij. Sogad atkal jutu, ka vairs nevaru izturet un domaju, ka varbut druscin palidzes. Mana gadijumaa taa ir vienaldziba pret ko jacinas, ari nespeks, to ka viss riebjas un neko negribas. BET! Ir pagajusi jau nedela, druscin vairak, kad beidzu dzert un esmu ieverojusi, ka bez zalem ir savadak. It kaa pirms tam viss nezeligi besija araa, kad dzeru kluvu loti vienaldziga pret visu, bet tagad jutu, ka jutos labak neka pirms pusotra menesa - daudz labak (nu salidzinosi ;d). Tagad it kaa ir sajuta, ka vairak var just - ir gan prieks, gan bedas - lietosanas periodaa - tikai vienaldzigums. Tacu jasaka, ka domaju - palidzeja! Nedaudz, bet tomer. Vismaz iekustejas atveselosanas process - jo ir paradijusies velme kaut ko darit - tads kaa svaigums. Nezinu, vai ko no mana murgojuma saprati, bet kopuma laikam jau ir taa verts! Kad lieto emocijas notrulinas, bet kad beidz lietost tu tomer juties mazliet labak.
Es tev noteikti iesaku lietot, jo depresija var paradities faktiski ne no kaa - man bija tiesi taa - ir cilveki, kam depresija rodas del kada iemesla - zaudejums, veselibas problemas utt.., bet mana gadijuma - ne no kaa. Taa viekarsi daziem cilvekiem organismaa notiek - un to var noverst tikai ari ar zalu palidzibu, jo ir mainijies hormonu limenis. Tomer brinuma nav!
24.11.2011 01:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits