Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vācu valoda.

 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011

Mācos vācu valodu .

Tā kā man bija kaut kādas iemaņas vācu valodā ,tad gāju uz augstāku klasi mācīties .

Bet nu esmu sapratusi ka pa augstu tēmēju un nesaprotu neko un netieku līdz .

Par lekcijām mums vēl maksā , jo tās piedāvātas tiek bedzarbniekiem.

Vēl tas ka pārējie lekcijas biedri jau ņirgājas par mani un lektore dod lasīt tikai virsrakstu vai tikai kur kaut kas rakstīts maz un bez uzdevuma.

Vēl palicis ko mācīties šis mēnesis un viss , tad kursi beidzas.

Bet ar katru dienu ir trakāk un trakāk ,kā mani izsmej!

Esmu pēc dabas mierīgs un jūtīgs cilvēks ,tāpēc daudz ko ņemu pie sirds .

Ir tik skumji ka pat asara birst .

Bet saprotu nekas daudz nav palicis un nevaru ,vienkārši ņemt un vienu dienu neierasties ,atmest visam ar roku.

Es jau tieku kursos uzlūkota ,kā tikai naudas pēc atsēžu stundas!

14.11.2011 16:03 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Ar šo es gribēju lūgt padomu ,kā lai to visu tik ļoti neņem pie sirds ,un lekcijās noturēties lai neizplūstu asarās ?
14.11.2011 16:06 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
tev gan jau taas graamatss ir maajaas.palasi visu pirms tam,patreneejies.papildi uzdevumus.un ,kad izsaucpati cel roku..
vinji moshk domaa,ka tu slinka esi,taadus parast apcelj,bet,ja paraadiisi,ka esi labi sagatvojusies. :)

ej.nebeedaa.piekaast,ko citi saka. tev vajadzees to valodu lietot...domaa par sevi. maacies kaartiigi-itsevshkji,ja zini,ka meenesis tikai palicis.
14.11.2011 16:10 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
varbūt tev tikai liekas, ka viņi ņirgājas? tas, ka liek lasīt īsus tekstus, nenozīmē uzreiz, ka ņirgājas. nu tas tā!
14.11.2011 16:10 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
A Tu pasmejies par tiem gudrīšiem,ka kaut ko nezina :-D Ok,tas tāds joks!
Man būtu vienalga-lai smejas citi!Nu un? Katrs mācas kā var un kā grib!
Atceros,ka agrāk pamatenē skolotāja par mani pasmējās,ka anglenē pateicu nepareizi kādu teikumu vai nepareizi izrunāju!Tad gan es nesavaldījos un pateicu,ko par viņu domāju (e) Turpmāk,kad izsauca-vnk nerunāju un neko neatbildēju!Nepievērsu vnk tam uzmanību vairs-tagad valodu pārzinu samērā labi un nejau Tu zināšanas tikai uzkrāsi no tiem kursiem,bet gan dzīves pieredze-lasi grāmatas,skaties filmas un būs ok :-)
TAČU brīnos,ka pat lielu cilvēku starpā tāda ņirgāšanās notiek :-/
14.11.2011 16:17 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Tas, ka smejas par Tevi, gan nesmuki. Nav jau mazi bērni tur. (t)
Bet tas, ka dod lasīt Tev tikai elementāras lietas, gan ir ok, ja Tu vienīgā netiec līdzi. Citi taču negrib bremzēt tikai Tevis dēļ. Un tas man liekas normāli.

Noteikti izturi kursus. Pildi cītīgi mājasdarbus, gatavojies nodarbībām - tad jau nevajadzētu būt tik traki.
14.11.2011 16:21 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Jā ,esam jau visi pieauguši , bet tomēr tas pats kas skolā.'Pat ļoti atgādina šie kursi skolu , kad ir pamatskolas līmenis un visi ņirgājas par vienu pusaudzi.


Pati saprotu ka man ļoti jāiedziļinās un ilgāku laiku vaig lai izprastu un man 'aizietu '.
Jā atzīšu ka viņiem ir augstāks līmenis , bet nu labi , nevajag noniecināt tā .Ja jau kļūdījos līmeņa noteikšanā un tā ,bet nu ko vairs izdarīs nav jau tie kursi tik ļoti gari .
14.11.2011 16:25 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Paldies meitenes . Bišķiņ mundrumiņš parādījās .

14.11.2011 16:27 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Bet Jums tur ir grāmatas vai arī pasniedzēja katru nodarbību dod izdales materiālus? Ja grāmatas, tad patiešām tulko uz priekšu visu nezināmos vārdiņus, varbūt arī izpildi uzdevumus cik vari (es vienu brīdi tā franču valodā darīju, kad bija neganta pasniedzēja, bet man švaki gāja un bija labi!). Ja dod izdales materiālus, tad parunā ar pasniedzēju - varbūt viņa Tev materiālus var iedot ātrāk.
14.11.2011 16:31 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Ir dod mums izdales matriālus ,jā.
14.11.2011 16:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits