Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bailes.

 
Reitings 12
Reģ: 03.11.2011

Sveikas atkal. Vispar palasot savas 2 diskusijas, jutos pati ka tads cikstulis pedejais, bet nu..

Mana sodienas problema - man vienmer ir bijis bail no arstiem, nu ne ta,ka paniskas bailes un asaras, bet man sak dauzities sirds,ka piemin frazi - aizejam pie arsta.

Sodien jaiet + janodod urina analizes un man ir nenormalas bailes,ka man kaut ko atradis, kadu slimibu. Sorit jau no pasa rita esmu stresa, esmu izdomajusi jau visadus kaisu un slimibu variantus. Saprotu,ka mulkigi, bet nevaru tikt tam pari. Jutos labi, par veselibu sudzibu nav, slimoju loti reti, zales nedzeru. It ka viss sakrit, bet ir bailes,ka cukurs bus par daudz, vai kaut kadas slimibas perekli utt. Nu jebkas.

Ka lai tiek tam pari,jo liekas lidz pecpusdienai nomirsu no stresa un pec tam gaidisu telefonu zvanu no arsta ar teikumu - mes kaut kaut ko atklajam tavas analizes! :'-( Pati sevi mocu un visu laiku par to domaju...

09.11.2011 14:28 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
piespied sevi sākt domāt pretējā virzienā. Tev nekā nav, tu esi pilnīgi vesela, un ārsta apmeklējums ir domāts tikai tam lai to apstiprinātu uz visiem 200%. ;-)
pašiedvesmai ir milzīgs spēks. un ja tu sevi tā baidot un šauštot beigu beigās saņemies un aizej pie ārsta, nebūs brīnums, ka viņš tev paziņos par paaugstinātu assinspiedienu vai paatrinātu sirdsdarbību. viss ir mūsu galvā. no domas, ka es esmu noteikti slima, var arī ņemt un saslimt, ne velti tautā saka, ka visas slimības sākas no nerviem.

ja baidies, tad sevis pašas labad "tēlo" ka nebaidies, tik ilgi, līdz tiešām tā jutīsies. tu sev to vnk iemācīsi. pašiedvesma. ;-)
09.11.2011 14:34 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tas, ka kaut ko atklāj analīzēs vēl nenozīmē, ka jāmirst, un nesaprotu par ko tu vispār satraucies. Būtu man tavas problēmas.
Es arī gaidu savas analīzes, bet jau zinu diagnozi - aklā zarna un ja apstiprināsies, tad uz slimnīcu uz operāciju, a tev bail, ka var kaut ko sliktu uzrādīt. :-D Man bail no operācijas, vēl ceru, ka būs cita vaina ne aklā zarna, bet es uz to skatos pozitīvi.
Bet tev vispār nav ko baidīties. ;-)
09.11.2011 14:38 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
tieši tā. satraukties jāsāk, ja kas nopietns, BET TU TAČU JŪTIES LABI. un analīzes vēl tikai nodosi. līdz tam dzīvo mierīgi, un ganjau tāpat nekas arī atklāts netiks. atslābsti, :-)
09.11.2011 14:41 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Neej vispar pie arstiem. Vini ar to tiaki pelna naudu, ka uzstada visadas diagnozes+vel receptes n-tas izraksta un visadus nosutijumus. Ja tu juties vesela, kapec ej pie arsta?
Es , piemeram, jau labu laiku neesmu bijusi pie arstiem, pedejoreiz, drosvien skolas laika.
Ja ari man kkas kaish, tad tam ta ir jabut...
Mazak zini, labak guli :-)
09.11.2011 14:49 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
beatOFlife - atļaušos nepiekrist. tā ir klaja vienaldzība pret savu veselību. lai būtu problēmas, obligāti kaut kam nav jāsāp. turklāt, analīzes nodot vajag regulāri. es teiktu: laicīgāk kaut ko atklās - lielāka iespēja izārstēt, nevis tavs pieņēmums - mazāk zini, mierīgāk guli. nu kur tik aprobežoti.. bet nu ja tevi sava veselība neuztrauc, vismaz nemāci un neiesaki citiem par to aizmirst!
09.11.2011 14:53 |
 
Reitings 12
Reģ: 03.11.2011
Nu tiesi ta - parastas analizes. Man jau skatoties uz to urina traucinu slikti metas + ja vel bus janodod asins analizes, tad vispar. Tad jau es sev busu norakstijusi visadus hepatitus utt. Zinu,zinu, sliktas domas pievelk sliktas domas, bet nevaru atkauties.
Vienigais mierinu sevi, ka tiesam sudzibu man nav, slimoju reti, trakakais,kas ir bijis - iesnas pamatigas.
09.11.2011 15:03 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
nu re! tas jau liecina, ka tev ir stipra imūnsistēma. un small small kitten - tas arī paliks "trakākais" kas ir bijis tavā slimību vēsturē. ;-)
09.11.2011 15:05 |
 
Reitings 12
Reģ: 03.11.2011
kaķumētra

Paldies, gribetos jau domat un ticet,ka mana imunsistema ir stipra un man tiesam man neka nav.
Labi, iedzersu teju un meginasu kaut cik nomierinaties, lai gan tapat zinu,ka velak man trices visas malas...
09.11.2011 15:09 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Man gan patīk pie ārstiem staigāt - pēc apmeklējuma tāda kā tīrības sajūta, jo vai nu viss kārtībā, vai arī es zinu, kas par kaiti, kā ārstēt un ar ko rēķināties.

Un aklā zarna - tas taču ir labāk kā kaut kas cits. Labāk lai izgriez problēmu ārā nevis izraksta pus gada tablešu kūri un vēl 12 citus izmeklējumus. (t)
09.11.2011 15:11 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
To sauc par hipohondriju, kad atver medicīnas enciklopēdiju un atrodi visu slimību pazīmes, kā ārstēt nezinu, tas ir tavā galvā!
09.11.2011 15:13 |
 
Reitings 12
Reģ: 03.11.2011
Becky

Palasiju mazliet par hipohondriju. Tur gan viss ta biedejosi un mana gadijuma mazliet parspileti. Ja, varbut man ir kaut kads procents, bet katra gadijuma es nestresoju ikdiena par savu veselibu, es neeju nodot analizes 5x menesi, es nepierakstos pie arstiem katru nedelas nogali, lai parbauditu,kapec man sap galva - vai nav kads audzejs gadijuma.
Man si sajuta paradas tika pirms arsta apmeklejuma,ka jau teicu, ikdiena par to nedomaju, mana veseliba neliek par sevi runat.
09.11.2011 15:22 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
mana brāļa draudzenes māte arī ir apsēsta ar visādām analīzēm un slimībām. visu laiku streso, ka kaut ko varētu atklāt, lai gan reāli nekāda pamata uztraukumam nav. un tas tik šausmīgi kaitina un besī!! Ir cilvēki, kam tiešām ir pamatīgas veselības problēmas, bet viņi spēj turēties, bet te veselie ņem un čīkst!!
Ja tā turpināsi,tad pati kaut ko piesauksi. Neviena Tevi te nenomierinās, vajag pašai attieksmi mainīt, jo viss ir Tavā galvā.
09.11.2011 15:26 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Small kitten, protams, ka pārspīlēti, taču mēģini domāt racionāli, no loģikas viedokļa un kaut vai sākot ar slikto. Piemēram: ir jānodod analīzes un jā, tev atklāj ko brīsmīgu. Kas sekos tālāk? Tu ārstēsies, ja atklāja laicīgi, tad to varēs izārstēt un aizmirst viss. Ja atklāja novēloti, tad dzīvo un izbaudi katru dienu, nu kkā tā, tad, man šķiet, jau tik briesmīgi viss nerādās! :-)
09.11.2011 15:27 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
tavā gadijumā tā noteikti nav hipohondrija (ir bijusi saskare ar šiem cilvēkiem, tai ir psihisku problēmu ievirze). drīzāk vienkārši nepatika. man jau liekas, ka vispār ir maz cilvēku kuri pie ārsta iet absolūtā, svētā mierā. tāpat jau ir kāds 0,001% domu ar jautājumu sev "nez kas būs?"

viegli jau citiem pateikt, lai nebaidies.
centies domāt, ka tas jau drīz būs garām un kā jau iepriekš rakstiju. aiziesi, atķeksēsi, ka viss ok un dzīvosi mierīgi tālāk. un zināsi, ka esi vesela, nevis baidīsies par to, kas varētu būt.
09.11.2011 15:27 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tas man lika atcerēties šo:
:) :) :)
In life, there are only two things to worry about—
Either you are well or you are sick.
If you are well, there is nothing to worry about,

But if you are sick, there are only two things to worry about—
Either you will get well or you will die.
If you get well, there is nothing to worry about,

But if you die, there are only two things to worry about—
Either you will go to heaven or hell.
If you go to heaven, there is nothing to worry about.

And if you go to hell, you’ll be so busy shaking hands with all your friends
You won’t have time to worry!
09.11.2011 15:28 |
 
Reitings 12
Reģ: 03.11.2011
Eh,meginasu domat pozitivi.
Vel kaut ka keros pie pedejiem salminiem,ka mana gimene, cik zinu,nav bijusas ' smagas ' kaites. Ja, vectetinam ir problemas ar acim, omitei sad tad ar sirdi,mamma vesela - es domaju tiesam smagas saslimsanas.
09.11.2011 15:58 |
 
Reitings 27
Reģ: 20.10.2011
Man ir ne tik traki, bet līdzīgi - arī satraucos, ka kaut ko atklās :-D Laikam bailēm pamatā ir tas ka ļoti nepatīk tā iestāde, un nav nekādas vēlmes regulāri tur iegriezties + vēl domas ka ja nu kādas potes jātaisa (bail no adatām) vai citas nepatīkamas procedūras :-D
Aizej, uztaisi un tad redzēs. Jo labāk taču (pat ja kas būtu) uzzināt to uzreiz un viegli izārstēt sākumstadijā :-) Tak būs labi
09.11.2011 16:01 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
ārprāc, tak beidz cepties par neko un izbaudi dzīvi! izej ārā paostīt gaisu un papiecājies par saulīti!
Ja es tā uztrauktos katru reizi, kad analīzes jānodod, tad sen jau būtu atstiepusi kājas no stresa. Man vienu periodu bija biieži jāčāpo nodot un tur bija pārsniegtas gandrīz visas iespējamās normas, bet padzēru zāles un viss čikiniekā.
09.11.2011 16:04 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Es ieteiktu iečurāt tajā trauciņā ar prieku :-D Urīna analīzes neko daudz tāpat neuzrāda. :) Interesantas lietas uzrāda asinsanalīzes un pārsvarā tikai TAD, ja pārbauda uz kaut ko specifisku. Ja nepārbaudīsies uz Hepatītu, HIV vai vēl ko nopietnu, tad neuzrādīs Tev to parastajā asins ainā. :)
Ņemot vērā, ka man arī bail no ārstiem, bet pēdējā laikā nācās tikpat kā dzīvot dažādās medicīnas iestādēs, tad nonācu pie tā, ka pašai gribās ļoti regulāri nodot analīzes un vēl jautrāk-pati tās māku iztulkot un jau zinu, ko darīt, lai uzlabotu rādītājus :-D
09.11.2011 16:17 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man laikam kaut kas līdzīgs, es nevaru saņemties nodot analīzes, bet tam ir psiholoģisks fons, jo manā ģimenē ir saskarušies ar ne sevišķi jaukām slimībām. Varbut tieši tādēļ es izvēlos nezināt. Savs laiks jau pienāks visam.
09.11.2011 16:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits