Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Patīkama smarža

 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009

Sveikas.

Tā kā man mašīnā vienmēr jābūt labam aromātam, tad interesē kādus jūs atsvaidzinātājus izmantojat (varbūt gūšu iedvesmu).

Visu laiku bija visādi pakarināmie smaržuļi, kas mašīnām paredzēti, bet tā kā patīk lietot mašīnai ķermeņa atsvaidzinātāju to papīru vietā, tad interesē, vai kāda zin kādu labu tualetes ūdeni vai ķermeņa atsv., kas gan labi smaržo, gan lēti izmaksā? :-) Ceru, ka manu domu izpratāt. :D Pašai šķiet, ka haotiski uzrakstīju, bet derēs arī tā. :-D :-D

08.11.2011 18:35 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
Man ir šāds:
www.tavamauto.lv/index.php?target=products&product_id=2757

Man patīk dizains, pie kam tur iekšā ir eļļa, kura lēni iesūcas tajā koka uzglītī un smuki smaržo, bet ne uzbāzīgi. Pietiek aptuveni uz mēnesi.
Ir ar dažādām smaržām, bet mans favorīts ir ar greipfrūtu.
08.11.2011 18:57 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
(l) Te taču daudzām auto.

Braucot lēnām tu priecāsies par dabas ainavu, braucot ātri tu pats kļūsi par dabas ainavu.


Atceries, ka citā automašīnā var sēdēt lielāks kretīns nekā tu.


Telefona stabs uzbrūk automašīnai tikai pašaizsardzības gadījumā.
08.11.2011 19:06 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
haha, atcerējos... nesen iznācu no veikala skatos un savējam saku: eu, kādam ir tāds pats mašīnas nr kā mūsējai!
Un pati reāli pārsteigta un pilnā nopietnībā rādu, nu tak, skaties.

Šis tik smejās :D šausmas, tāds kauns sametās par savu muļķību, ka ne savu mašīnu atpazīstu, ne saprotu, ka citam nemaz tāds nevar būt :D
08.11.2011 19:10 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Hah, :D :D :D Tas gan ir smieklīgi! :-D
Man ir bijis tik tā, ka šķiet, ka kāds ar manējo brauc un, kad ieraugu numurzīmi citu, tad tāds atvieglojums. :D
08.11.2011 19:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits