Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitenes ,Jums tā nav gadījies?

 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011

čav meitenes .

Jums nav tā gadījies nonākt

šāda situācija!

Ir puisis ,bet patīk cits ,kā izmest stulbās domas no galvas ārā kas nāk prāta !?

:-|

06.11.2011 16:51 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Ķirsīts arī tāda aktīva diskusiju veidotāja :-P
Nav gadījies, bet ja patīk tad tavuprāt tas otrs ir labāks par puisi ar kuru esi kopā
06.11.2011 17:04 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
Paldies :-)

hmmmm.....
06.11.2011 17:09 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.05.2011
ķirsīt.. hmm :-D ir gan man gadījies, pareizāk sakot - man tā ir tagad.. Un es nezinu kur likties, pilnīgi :-D Man pilnīgi derdz un vajag to. Protams, ka nekas nopietns, manā gadījumā tā ir tikai sarakste un kautkāda aizraušanās, bet tā vai tā, es domāju par ko vairāk.. Reiz man bija puisis, un arī cits, kurš aizrāva.. Izšķīros ar savu puisi, un par to, kuru bija interese-mums vnk. nekas beigās nesanāca.. Un šķiet, ka tgd man būtu tāpat. Es tiešām nezinu kā tik ar to galā, kā par to nedomāt, kā vispār esmu pieļāvusi sev tādu domu-par citu, es to negribu, bet ļoti ļoti aizrauj, tā, ka nespēju par to nedomāt..Kad esmu ar draugu, viss ir forši, bet kad drauga nav klāt..Lidoju sapņos par citu :-/
06.11.2011 17:23 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Ir gadījies, un izmest nv tik grūti - ja nekomunicē, viss diezgan ātri pats no sevis atrisinās. paskaties uz savu vīrieti, un saskati viņā labo. Ja redzi tikai slikto, tad gan ir vērts padomāt.
06.11.2011 17:26 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
aij meitenes!
Ar draugu attiecībās man arī neiet tik spoži .Ļoti daudz kašķu , bet nu saprotu ka jādomā ar galvu ,nevar jau tā traļi vaļi ņemt un atmest visam ar roku un darīt kā iegribas . :-/

Nekā ne jau kopā esam trīs gadus un 1 gadu jau kopā ,kā dzīvojam .
Bet nu rutīna dara savu ....


06.11.2011 17:32 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
ir man tā tagad. Ir tik grūti viņu izmest ārā no prāta.. Lai gan zinu, ka tur pilnīgi nekas nevar sanākt, lai kā es arī to vēlētos :( (e)
06.11.2011 17:32 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Ķirsīts
Hi five :D Man ir pilnīgi tāda pati situācija (dzīvojam kopā gadu, kopā esam 3 gadus, strīdi un rutīna) Ai, kā sasmējos :D
06.11.2011 17:33 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
Dille
Pastāstīšu savu dzīves stāstu .

Kad sāku dzīvot ar savu puisi kopā ,radās mums tāda brīvība,kad var pīpēt uz balkona ,var dzert ar draugiem pie mums kopā,var ievelties mājās sutā neuztraucoties, ko vecāki teiktu vai domātu par mums.

Attiecību sākumā mēs dzīvojāmies vai nu pie maniem vecākiem vai nu pie viņa!
Kaut kādas normas jau jāievēro ir kad dzīvo kopā vēl ar vecākiem!


Pirmos mēnešus kad ievācāmies jaunajā dzīvoklī , tad nu tik tusējām un tusējām.Gan kopā ,gan atsevišķi .

Bet tad nu sanāca tā ka mans draugs vairāk sāka iet uz spēļu automātiem viens pats un ar draugiem kopā un es protams mājās nepalikšu gāju ar meitenēm dejot uz klubiem .

Tur nu es satiku X puisi .
Tā nu tas viss sākās .Baigās simpātijas .Un katras brīvdienas sanāca ar viņu tusēt kopā.

Bet es viņu
pazinu jau agrāk!Tas ir mana drauga draugs , tagad var teikt ka viņi vairs nav draugi!Jo bija mans draugs kaut ko padzirdējis ka mēs tusējamies kopā!

Bet nu jau gads riņķī un domāju kā būtu ja es būtu turpinājusi ar šo X puisi tusēties un izklaidēties tālāk un izšķīrusies ar savu tagadējo puisi...

Vēl joprojām man viņš galvā sēž :-|

06.11.2011 17:46 |
 
Reitings 18
Reģ: 25.10.2011
Tu vari a) nolaist pa kreisi ar puisi, kas nav tavs puisis, lai apmierinātu ziņkāri b) izšķirties ar puisi, kas ir tavs puisis un mēģināt veidot jaunas attiecības, c) pasapņot un pakaifot par savām sirdssāpēm, paskatīties skumjas filmas, paklausīties smeldzīgu mūziku un iedzert vīnu un tad secināt, ka viss ir tavās rokās un savas attiecības veido tu pati un tās būs tik piepildītas un interesantas, cik tu pati pie tā strādāsi. Protams, pie nosacījuma, ja puisis, kas ir tavs puisis nav galīgs lauznis vai vardarbīgs alkoholiķis. (l)
06.11.2011 17:47 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Vari rīkoties kā nu jau mans ex draugs.

Viņam iepatikās cita, gribēja viņu, bet bija par gļēvu, lai tiktu vaļā no manis, tad nu ar visa veida paņēmieniem centās būt tik liels kretīns, kamēr panāca, ka es aizgāju ;-) Happy ending story :-)
06.11.2011 17:49 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Man bija tā, ka mans draugs atnāca uz Rīgu dēļ manis. Viss bija kādu laiku ok, bet sākās strīdi utt. Arī es gāju uz klubiem, bet viņš ar saviem draugiem - mēs nekad nekur negājām kopā, izņemot uz kādām dzimšanas dienām vai lielākiem pasākumiem.
Pirms vasaras satiku X, kurš mani ļoti piesaistīja. Mēs visu vakaru iedzērām, dejojām, runājāmies. Es nekad savu draugu nekrāpu. Nekad! Arī tajā vakarā nē. Tā es viņu vairs nesatiku, jo viņš nav no LV. Tikai viņš mani atrada facebookā, jo biju iedevusi savus kontaktus. Kādu laiku sasakstījāmies. Tad nebiju visu vasaru LV un biju jau par viņu aizmirsusi, jo nebija laika ar X sarakstīties Viņš man sūtīja sms, bet es uz viņām atbildēju krietni vēlāk laika trūkuma dēļ. Viņš atbrauca atkal uz LV un tagad nevaru to sasodīto X izmest ārā no galvas, jo katru vakaru viņš man un es viņam rakstu sms. Bet kā jau minēju attiecības nav iespējamas, jo viņš tās nevēlās, lai gan apgalvo, ka viņam es ļoti patīkot utt (kā jau ārzemnieki) un tas, ka atrodas otrā pasaules malā. Lūk, tāds ir mans dzīvesstāsts!
06.11.2011 18:00 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
Ar šo X puisi es jau nolaidu pa kreisi nu skūpstoties , ne kas vairāk .

Bet nu jau gads riņķī . Tā pat prātā ir viņš!Un mūsu attiecības ar draugu ar ir svārstīgas ,tad vis ok ,tad īgņojamies un tml...

Galvenais cik reizes jau viens otru neesam pasūtījuši , bet tik vai tā beigās esam kopā!

Vienreiz gan būtu izšķīrušies ,bet nu mūsu vecāki saveda kopā .Teica ka jauni esam un kašķi ir visiem pārīšiem ,un jāsalabst miers utt...Tā nu izrunājāmies abi un salabām.
(strīds jau radās par šo pašu X puisi)Jo tusiņos re ar ko es izklaidējoties ....bet viņš pats ar ko izklaidējās ?AUTOMĀTIEM!


06.11.2011 18:01 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
Dille
Es ar ar savu X puisi sarakstījos kādu laiciņu ,bet tas notika kad mans puisis nebija klāt .Parasti kad darbā esmu vai braucu mājās no darba devu ziņu ka varam sarakstīties un tad kad mājās ierados teicu lai neraksta!Ļoti liela mindža jau bija ka tik viņš neuzvana vai neatraksta ,kad manējais man blakām.
Bet neko tamlīdzīgu viņš nedarīja!HAPPY.
Tev nedaudz savādāka situācija ,bet tik un tā ...
06.11.2011 18:05 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Es saprotu tevi, jo tevi neapmierina tavas tagadējās attiecības utt. Varbūt varam sarakstīties caur e-pastu, kur varam izteikt viedokli viena otrai?!
06.11.2011 18:07 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
06.11.2011 18:08 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
@ for u ;)
06.11.2011 18:13 |
 
Reitings 352
Reģ: 10.10.2009
Man februārī gadījās satikt kādu pusi. Jau novembris, bet joprojām domāju.
Un domāju nevis par to pusi, bet par to, ka pašreizējās attiecības ir nonākušas tādā kā strupceļā. Šķiet, ka draugs necenšas, lai kaut kas uzlabotos.
Jo tas lielais jūtu nokāvējs mums ir nevis savstarpējās attiecības, bet gan sadzīves apstākļi.
Es mācos, strādāju, cenšos, lai būtu labāk, bet viņš ir silti iekārtojies un necenšas.
Mēs tik ilgi esam kopā. Draugs pats atzina, ka viss ir tik zināms, ka vairs nav nekādas odziņas.
Bet mani katru dienu moka dažādi sapņi- kā būtu dzīvē, ja būtu.
06.11.2011 18:34 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
Jā , mums attiecībās ir tā ,ka neviens ne otrs negrib būt tas ļaunais lai pieliktu reiz punktu šīm attiecībām.
06.11.2011 18:58 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Pajauta sev, vai esi laimiga attiecibas un vai iztelojies laimigu nakotni pec...piemeram 5, 10 gadiem ar so virieti?
Ja ne, tad, atvaino, kada velna pec vel teret laiku?
Jo pec ta, ko raksti, saprotu, ka neesi pavisam apmierinata ar to,kadas jusu attiecibas ir izvertusas un tie nav siki stridi par "neko".
06.11.2011 19:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits