Komplimenti vīrietim

 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011

Sveikas!

Vai jūs izsakat saviem vīriešiem komplimentus? Ja jā, tad kā viņi uz to reaģē? Cik liela nozīme ir komplimentam, vai , jūsuprāt , ir svarīgi un nepieciešami izteikt savam vīrietim komplimentus? :-)

23.10.2011 17:35 |
 
Reitings 133
Reģ: 04.03.2009
Jā saku komplimentus un šis dikti priecaajas to. :-) Saku par to, cik ļoti precīzs, organizēts, jauks un uzticams viņš ir.
Iepriekšējam arī teicu visādus komplimentus, bet viņa reakcija bija vairāk- jā, jā, kā tad! :-)
25.10.2011 11:02 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Jā, protams, es saku viņam komplimentus, jo ir arī par ko teikt. Viņam tas patīk un viņš man arī bieži saka patiesus komplimentus :-)
25.10.2011 11:47 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
Jā... es ļoti bieži izsaku komplimentus savam vīrietim... viņam takš domāju, ka arī ir patīkami dzirdēt tādas lietas :)
25.10.2011 13:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!