Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkal par moditem!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Vakar skatijos veco labo "91/2 weeks"!

Atceros ,ka si filma mani vienmer kaut kada veida uzladejusi!Skatoties pec noskanojuma,vienmer panemu kaut ko tadu...! :-P

Vakar atcerejos,ka no sis filmas esmu panemusi loti daudz idejas , domajot par saviem apgerbiem!Vakar vel ta nodomaju-ka ta mode tomer atkartojas...ta cepure vinai galva ,tad ta liela jaka!Es vienmer atceros to skatu ,kur vina tirdzina velas nopirkt to salli-es pati esmu loti liela sallu miletaja-varbut tapec :-P ?!Jums noteikti ari ir kada filma ,no kuras smelaties kadas idejas jusu garderobei!?Butu interesanti dzirdet!

14.10.2011 21:30 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zinu,ka esmu nelabojama romantike-atcerejos vel nesen noskatito "The lover"!
Atkal ta cepure kombinacija ar so pilnigi vienkarso kleitinu...es vel ieveroju tas kurpes...!Kadreiz ieraugu kaut ko tadu ,ka loti ipatneju somu un tad mekleju tirdzina kaut ko no 30gadiem lidzigu...ka tie saucamie "arstu koferisi"!Man liekas ka tiesi "The lover" filma bija tads mammai! :-P
14.10.2011 21:46 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
es no filmām nesmeļos īpaši, bet, piemēram , dāmas var smelties no tāda tipa kā gossip girl serieāliem, jo tur redzama tā saucamā "ielu mode" un visādas interesantas kombinācijas :)
14.10.2011 22:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es vel iedomajos ,ka laikam esmu no tiem cilvekiem ,kuriem nevajag to ,kas visiem...visi velk to un tad vairak ,vai mazak tas redzams visur!Man vajag kaut ko tadu,kas vel tikai bus...tagad meginu atrast kaut ko tadu...ka uztaist kaut kadu pilnigi neredzetu somu Hawaii braucienam! (l)
14.10.2011 22:58 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Kaut kad senāk patika Devil wears Prada tieši apģērbu dēļ vairāk kā 1 reizi noskatījos, tumši toņi, šauri zīmuļsvārki, mega augstas kurpes, cimdi, meikaps... Dievinu tādu stilu.
Un kur nu bez Sex and the city.
14.10.2011 23:49 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Karinjo :-) -es ari laikam neskaitamas reizes skatos dazadas filmas ,lai kaut ko sava prata panemtu atkal un atkal! (l)
Filmu "Chloe", piemeram ,varu skatities neskaitamas reizes del majas dizaina,vienmer ieveroju kaut ko vel...! :-)
15.10.2011 02:52 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Jā,Chloe filma ir viena no manām visulaiku mīļākajām filmām, jo blondā aktrise ir tāds kā mans sievietes ideāls - tik skaista,sievišķīga,izsmalcināta. tas laikam tādēļ,ka esmu tumšais tips,bet viņa ir blonda un gaiša.
(l)

no filmas The Holiday man patīk māja. ne jau Losandželosas lielā,smukā Kameronas Diazas,bet tā mazā mājiņa anglijā,kas izskatās pēc piparkūku namiņa.
es noteikti tādu māju arī gribētu,lai var aizbraukt atpūsties uz laukiem un iedzert siltu kakao. (l) (l)

bet no apģērbiem - nu jā,man ļoti patīk GG,kaut gan tas ir pilnīgākais tīņu seriāls, bet es to skatos apģērba un smuko cilvēku dēļ,tur var tiešām ļoti daudz pasmelties.

blēra ģērbjas tā mazliet vecmodīgi un eleganti,serēna mūsdienīgāk.. ļoti patīk :)
15.10.2011 14:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits