Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kurā lomā jūs esat?

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009

Vai jums neliekas, ka pārī viens vienmēr ir tas „smukākais”? Esmu pamanījusi, ka ir divu tipu clvēki. Un visharmoniskākie pāri ir tie, kur kopā ir šie divu tipu cilvēki. Pirmie ir tie „smukie”, kuriem ir svarīgi, ka viņus uzskata un novērtē par skaistiem, tas ceļ vņu pašapziņu. Otrie ir tie, kuriem ir svaīgi, lai viņiem būtu smuka otrā puse, viņi jūtas lepni, ka viņiem ir smukaa meitene vai puisis, tas ceļ viņu pašapziņu.

Es tikai nesen par to aizdomājos un tagad saprotu, kāpēc manas draudzenes par dažādām lietām izsakās dažādi. Viena, piemēram, ir apaļīga, bet viņai ir modeļa tipa vīrietis. Un mūsu sarunās viņa vienmēr saka, ka, kad kādas problēmas viņiem attiecībās, viņa paskatās uz viņu, redz, cik viņš ir dievīgi smuks un aizmirst dusmas. Savukārt otra, kas pati ir modeļa tipa, nekad neizsakās par drauga izskatu, bet dažkārt sūdzas, ka džeks viņai maz komplimentu saka. Un dusmas aizmirst, kas tas viņu samīļo pasaka, ka viņa ir visskaistākā pasaulē.

Kā jums ir attiecībās un kurā lomā esat?

09.10.2011 23:22 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
uz mani laikam cupcake minētais neattiecas, jo man visi draugi ir bijuši līdzīgi (izskata ziņā). noteikts tips, kurš saista tieši vizuāli. diez vai viņiem visiem arī tie fluīdi līdzīgi. :-D
11.10.2011 16:02 |
 
Reitings 454
Reģ: 13.11.2009
Tā "ķīmija" par ko šeit visi runā ir - feromoni un fluīdi, un tiem nav nekāda sakara ar matu/acu krāsu, auguma aprisēm, rakstura iezīmēm, interesēm un visu pārējo. Protams,ka izskatam tiek pievērsta pirmā uzmanība,jo satiekot clvēku Tu nezini vai viņam ir 9 klases vai doktora grāds, vai viņš brīvajā laikā slēpo vai labāk gatavo, utt....Un savukārt šis pirmais iespaids NAV saistīts ar kaut kādiem individuāliem "standartiem", bet atkal jau šiem mistiskajiem un neizsprastajiem fluīdiem :) Tā kā it's all about chemistry. Un katrs cilvēks ir skaists, tikai visu gaumes ir atškirīgas. Mēs taču neesam piecītis,lai visiem patiktu, vai ne? :)Pie tam gadiem ejot, vizuālais izskats pilnīgi un absolūti vairs nedominē attiecībās. Ja pēc 30, cilvēkam pirmajā vietā ir TIKAI otra cilvēka izskats,tad es, personīgi, domātu,ka šis cilvēks ir vai nu diezgan aprobezots vai arī tipiska "futbolbumba citu cilvēku viedokļos" :)
11.10.2011 15:59 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Es pat nezinu.. Man jau liekas, ka abi esam cērtami kociņi :-D
Mans puisis man liekas traki vīrišķīgs un pievilcīgs, bet nejau kaut kāds saldais tips, kādi patīk daudzām. Un pati arī neesmu neglīta. Nesen viņam pajautāju, kas viņam labāk patīk manī- izskats vai personība, viņš ilgi domāja un beigās pateica, ka personība un es nedaudz sagruzijos, nezinu, kāpēc, jo nepatiktu arī tad, ja teiktu, ka izskats :-D Tas viss laikam iet komplektā- ķīmija, pievilcīgums, raksturs utt. un tas arī liek iemīlēt otru cilvēku. Nedomāju, ka var sanākt stabilas un ilgstošas attiecības, ja otru izvēlas tikai pēc izskata.
11.10.2011 15:40 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
njaa....es arii izlasot, aizdomaajos par to...atceros, ka man labu laiku atpakalj dazas draudzenes ir teikushas, ka man vajagot kaut ko labaaku :D nu kaadu smukaaku un turiigaaku veci :D bet man aciimredzot, tas nav svariigaakais, godiigi, man buutiskaakais ir tas, ka es zinu, ka mani miil lidz sirds dziljumiem, ruupes un cienja pret mani. bet atbildot uz pashu jautaajumu, man liekas, ka esam liidzveertigi :) nevaru pateikt, kursh no mums buutu smukaaks un kursh nee. liekas, ka abi vienaadi. jo sanjemam komplimentus abi divi parasti :) un tas man patiik.
11.10.2011 13:16 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
abi esam līdzvērtīgi. viņs redz mani skaistu, es savukārt viņā saskatu skaisto, taču nekādi modeļi neesam :D
iespējam šī līdzvērtība ir arī pamatā tam, ka greizsirdības scēnas mums praktiski neeksistē, kā tas ir pāros, kur viens ir smukais, bet otrs ne tik ļoti.
Arī manu draugu vidū abi no pāra parasti ir vienlīdz skaisti. Un tie kas nav - tie ātri sakašķējas un izšķiras.
11.10.2011 01:47 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
es domāju,ka mēs abi ar draugu esam skaisti..protams,ka ir patīkami,ja blakus ir skaists cilvēks un visi uz jums skatās.. :-D
10.10.2011 22:40 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
He, he...abi esam tie " smukie" :-D
10.10.2011 12:12 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Man vienmēr ir licies, ka visi mani puiši ir daudz smukāki par mani.nesaprotu, ko viņi manī atrod :-D
10.10.2011 11:52 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Es pat vairs īsti nevaru novērtēt savu draudziņu tikai pēc izskata, jo man, ieraugot viņu, viss uzreiz nāk komplektā, līdz ar to viņš ļoti patīk. A, par sevi - nu, nav man tik augsts pašvērtējums, lai sevi te par baigāko skaistuli dēvētu, bet kā mošķītis arī gluži neizskatos..nez

Un, nē, es par smukais+nesmukais nepiekrītu, jo man ir zināmi gan smuks+smuks, gan ne visai+ne ne visai..tā kā..Jā, un pie tam arī precējušies pāri.
10.10.2011 11:48 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
es pilnīgi piekrītu Jurmalniekam ! Tieši manas domas :)

P.S. - Patīkami lasīt tavus komentārus :)tev ļoti labi sanāk izklāst savas domas!
10.10.2011 11:44 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Patiesībā attiecībām ar smukumu ir visai mazs sakars. Es jau sen pārliecinājos, ka visu nosaka nejūtamā otra cilvēka smraža. Ja tā zemapziņā patīk, tad cilvēks arī patīk. Ir bijis tā, ka skaties uz cilvēku, ar prātu saproti, ka nav skaists, bet TĀ pievelk :-) Tie, kuri izvēlas otru TIKAI pēc izskata, lai paceltu savu pašapziņu, ilgi kopā neturās. Protams, var būt gan skaistuma gan simpātiju komplekts.
Ja runājam par mūsu attiecībām, tad mēs abi neesam klasiski skaistuļi, bet piestāvam viens otram un mums kopā ir labi. Ar to pietiek. :)
10.10.2011 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Kaut kas prasīja, kā "nesmukie" iepazīstas? Ja kas, arī viņi runā :D Un sievietes taču mīl ar ausīm (l) :-P :-D
10.10.2011 03:50 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
mums ļoti daudzas reizes teikts, ka esam līdzīgi :) nepieskaitītu nevienam no šiem tipiem, jo īstenībā abiem ir vēlme būt novērtētiem un sabiedrībā iziet pa smuko, tāpat esmu piefiksējusi, ka manam draugam šausmīgi glaimo, ja kāds viņam pasaka, ka viņam nu gan noveicies ar smuku draudzeni :D
es nevarētu īsti pavilkt tās attiec\ibas, ka viss balstītos uz smuku draugu :D
10.10.2011 01:24 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Viens no maniem bijušajiem visu laiku uzsvēra to, ka ir skaistākais no mums abiem, kas man likās diezgan dīvaini, jo sievietes un vīrieša skaistums nu nav salīdzināms. :-D
Bet vispār - neskatiet vīru no cepures, jo galvenais, lai kopā ir viegli un labi, kā izskatās no malas, tam nav nozīmes. (l)
10.10.2011 01:24 |
 
Reitings 47
Reģ: 10.10.2011
Vīriešus pēc izskata nevērtēju, galvenais, lai kopts, nav liekais svars, gara auguma, nav kaulains, patīkams, labs sekss un labs darbs un protams jūtu ķīmija.
Pati neesmu no nesmukajām, uzskatu, ka esmu seksīga, patīkama sieviete.
10.10.2011 01:11 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Manuprāt, skaista sieviete izdaiļo arī vīrieti, kas lepni soļo viņai blakus. Arī tad, ja viņš nav tā saucamais klasiskais skaistulis :-)

Goda vārds, nekad neesmu izvēlējusies vīriešus pēc izskata. Viņi visi ir bijuši dažādi, man pat nav tāda viena standarta "ideālā vīrieša komplekts", kurā ietilptu vēlamie parametri- augums, matu krāsa, stils un tamlīdzīgi.

Izskats harmonisko attiecību veidošanā noteikti nav galvenais.
10.10.2011 01:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patik jurmalnieka "domu grauds"! :-)
10.10.2011 00:51 |
 
Reitings 494
Reģ: 29.01.2009
Tik tiešām- šajā jautājumā, cik cilvēku, tik viedokļu. Sliecos piekrist Jūrmalniekam...
Par saiem novērojumiem varu teikt tā- laimīgi parasti ir tie pāri, kas kopā izskatās līdzvērtīgi, nu viens otram mazliet līdzīgi... Neesmu nevienas ilglaicīgas, laimīgas attiecības redzējusi, kur viens ir skaistulis un otrs neglītais pīlēns. Uzsvars uz vārdu laimīgas.....
Es pati neesmu nekāda Miss Universe, ne arī neglītene. Esmu vidēja, bet kopta. Man vīrietis ar- vidējais, bet kopts...
10.10.2011 00:23 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
jā, man arī ir tā, ka tas, kā dēļ es ģībstu, citiem nešķiet kaut kas ļoti īpašs. tāpēc man ir labas attiecības ar draudzenēm, jo nekad nav bijis jāstrīdās par puišiem, jo ir kardināli atšķirīgas gaumes.
vīrietī man ļoti svarīgs ir augums, koptums un laba gaume. perfekti sejas vaibsti būtu pēc tā.
katram savi kritēriji. ;-)
10.10.2011 00:22 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Un te ir kā ar dziesmām:

Ne vienmēr tā dziesma, kas pašam šķiet SUPER ir topā 1. vietā.
Un bieži gadās, ka dziesma, kas pašam traki patīk, vispār topā nav.
Un vai tad kāds klausās dziesmu, kas nepatīk, bet klausās to, jo tā tacu ir 1. vieta topā un vairakumam patīk.
Vai tomēr klausās to,kas patīk, neņemot vērā vai ir topa vai vispar topā nav iekļuvusi.
10.10.2011 00:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits