Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ikdienas lietas, kad prieks dzīvot.

 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010

Meitenes, man vajadzīga iedvesma. Pieķēru sevi pie domas, ka visu, ko es daru, daru tikai tāpēc, ka ir jādara. Īpašu prieku tas man nesagādā, tāpēc ikdiena liekas garlaicīga un pelēka. Jautājums sekojošs: kas ikdienā ir tās lietas, kas jums liek domāt - o, jā, dzīve ir tā vērta?

05.09.2011 01:50 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
No ikdienas lietām man vienmēr lielu prieku sagādā gatavot kārumus - cept kūkas un cepumus, vispār gatvojot ēst vienmēr jūtos laimīga! Protams, arī jūrascūcis man sagādā prieku, kad urkšķēdams sagaida mājās. Ļoti patīk mazgāt veļu. Nu cik nu mazgāt - salikt veļasmašīnā... :-D Kad saņemos pasportot, tad vienmēr jūtos dikti laimīga. Es gan vispār esmu cilvēks, kam viss sagādā prieku un es spēju atrast laimi visādos sīkumos... (l)
05.09.2011 01:56 |
 
Reitings 304
Reģ: 01.05.2009
Es domāju, ka lielākā daļa cilvēku dara, tāpēc, ka jādara. Bet prieku var rast arī domās, domājot pozitīvi, smaidot un būt pacilātai var būt vienkārši tāpat, tam nevajag iemeslu un tad arī jutīsies labāk :)
Ir jāpriecājas arī par lietām kas liekas pašsaprotamas (ka esi vesela, ir kur dzīvot, strādāt, ir radinieku), ir daudz lietu par ko var priecāties.
Pašai man lielākā laime ir dēliņš :)
05.09.2011 01:59 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Godīgi sakot, mana ikdiena pārsvarā sastāv no darba, kas arī sagādā neizsakāmi lielu prieku dzīvot. Tā tas nav bijis vienmēr, taču šobrīd, kad draugi, paziņas un arī sveši cilvēki stāsta par to, cik ļoti manis teiktais mainījis viņu domas, esmu laimīga. Ir tik patīkami, ja kāds gadiem nesatikts paziņa zvana, jo tikko dzirdējis radio interviju, lūdzot konsultācijas, jo pēkšņi grib dzīvot labāk...man neko vairāk nevajag!
05.09.2011 01:59 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Pūkuminka, tu esi laimīgs cilvēks, ja spēj atrast prieku ikdienas sīkumos. Kā es to gribētu! Man pat ir tā, ka tos sīkumus nemaz nepamanu. Gribas kaut ko mainīt, bet nezinu ko :-D .
05.09.2011 02:17 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Pirmdiena, kas tieši tev tavā darbā sagādā prieku? Esmu vēl joprojām darba meklējumos, jo vecais darbs sāka tā riebties, ka izturēt nevarēju. Jaunu atrast nav tik viegli.
05.09.2011 02:19 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Kumeliņ, tas, ka es varu kaut ko mainīt, ieteikt un palīdzēt. Man ļoti svarīgi ir dot cilvēkiem. Vienmēr sapnis ir bijis arī mācīt, tāpēc šis darbs, sniedzot cilvēkiem konsultācijas, ļauj daļēji to piepildīt. Pats darbs ir saistīts ar kādu projektu, kurā starp daudzajiem papīru darbiem ir arī konsultāciju sniegšana.
05.09.2011 02:34 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
baudit gardu edienu
baudit labu seksu
kert adrenalinu
vasara loti daudz darbibu - peldes, saule, siltas vasaras naktis ar neka nedarisanu utt, bet tas viss vasara
baudit labas sarunas ar draugiem
pieskarties virietim, vina auguma, skupstities, plapat par neko un par visu
nopirkt ko loti ir karojies
masaza
dazadi aktivas atputas veidi - zirgu jasana,piem. u.c.
iztrakoties, kad tas vajadzigs
iepazities ar kadu patikamu cilveku
lasit labu gramatu
gulsnat gulta,dzert gardu teju/kafiju, skatities labas filmas
sakartot, iztirit dzivokli un pec tam gut gandarijumu no ta,cik viss tirs/kartigs
smieties, mulkoties, trakot
ik pa laikam ari stradat
:)
05.09.2011 02:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jasaka ,ka man loti lielu prieku sagada par kadu gadat- darit ko labu citu laba-palidzet ar naudu,palidzet slimiem,palidzet ar padomau...es tiesam jutos ,ka no jauna piedzimusi ,ja iznak nosutit pacinu savejiem!Izklausas nereali laikam ,bet ta ir! (l)
05.09.2011 04:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits