Skola

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
Printēt!!!133105grabuliitis
14.11.11 17:27
Tematiskie uzdevumi ceļu satiksmes noteikumos34016madamia
14.11.11 17:09
Literatūra! Romāns "Aija"!63445maza_maija
14.11.11 11:19
vācu valoda :) 21608evitavoitilovica
13.11.11 18:30
Ko labāk mācīties32145zakpastala
13.11.11 14:27
angļu val.11904keitija_
13.11.11 04:19
Cik reizes parasti jābrauc autoskolā??2812804lazlo
13.11.11 03:53
Angļu valodas kursi.72155chrissy
09.11.11 21:59
vidusskolas grāmataaa01715suuun
09.11.11 18:40
autoskola62480afrika
09.11.11 01:24
vai te ir vidusskolnieces 10-12.klase?82165x_clusive
08.11.11 14:17
Jūtu un prāta pretrunas.2012976melisa_2008
08.11.11 11:01
eksāmeni11913maile
07.11.11 23:24
izmantotā literatūra11817annika__
07.11.11 23:24
izmantotā literatūra01564maile
07.11.11 23:23
Palīgā!!!41921liita
06.11.11 00:09
Izpalīdzēsi?51731schokolaaade_
05.11.11 23:31
Rīgas kultūru vidusskola711142bete
05.11.11 23:18
aptauja122130grabuliitis
03.11.11 20:45
ārpus Rīgas42134bete
02.11.11 23:18
Talmaciba113774blusa
02.11.11 16:32
krievu.val.!lūdzupalīdziet!82587santtaa
01.11.11 00:02
Izpalīdziet. :) 51735priori
31.10.11 18:34
uztraukums02006koncha17
31.10.11 15:34
Palīdzēšu uzrakstīt domrakstu, eseju, referātu123584karinchuk
31.10.11 00:56
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits