Skola

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
Auto skola Credo105751cosmonaute
04.06.12 22:07
Kuru skolu izveleties?11405leedijarrr
04.06.12 21:43
Epifānijas01380kketaa
04.06.12 19:54
Eksāmeni7721872iveria
04.06.12 19:15
Protams, par vēsturi ISEC! :-D113638sanchayeah
02.06.12 14:45
Izlaiduma dāvana skolotājai45728ivetuc
01.06.12 14:37
brīvība21326maza_maija
01.06.12 09:08
ŠPIKERIS!!!5122491farfallav
30.05.12 21:50
floristika01253mazina222
30.05.12 18:58
Auto prieks22245madamia
30.05.12 15:53
Steidzami Par Stockmann132771ruta_k_
30.05.12 14:27
Sākas uzņemšana kursiem Jūnijā01507manikirs
30.05.12 13:01
Autoskolas ''Gross'' instruktori .3719213brunettte9
30.05.12 11:50
eksāmena vērtēšana32561sallija_
29.05.12 16:34
SOS!!! Palīdziet!183737sallija_
29.05.12 15:14
Matemātika92982mazaapeeda
29.05.12 14:17
ISEC latviesu valodas, tām, kas kārtoja3110399chirity
29.05.12 08:08
STEIDZAMI!41734diamonb
28.05.12 22:24
Ģeogrāfiskās koordinātas23979OSHO
28.05.12 16:27
LU noteikumi11585maz___maz
28.05.12 08:30
12. klases eksāmens latviešu valodā2212723stunning
27.05.12 20:03
Latviešu valodas CE42145tautumeita
26.05.12 10:14
Lūdzu mazliet palīdzību!71970juura7
24.05.12 21:24
Jelgavas Vakara Mainu Vidusskola?21994este
24.05.12 14:00
Eksāmens informātikā229254anetite___
24.05.12 08:03
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits