Skola

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
helpiņš- vācu valoda11729Enija212
18.12.12 20:46
izpalīdzi!!(eseja)41755kariiiniiite
18.12.12 17:29
Aiziet no skolas.23171klara1234
18.12.12 15:24
Zinātniski pētnieciskā darba anketa91735laurish___
17.12.12 23:46
Īpašums ES11536lancaster
17.12.12 17:12
ak, šī riebīgā ķīmija310434kukuruza
16.12.12 21:13
IKP31660daartz
15.12.12 17:34
Programmēšana Dec pascal vidē132717Ieiet
14.12.12 20:15
Palīdzam!21374antonevica
14.12.12 02:53
Matemātika 9. klases viela !179470Donata
14.12.12 00:21
Palidziet31322madapa
12.12.12 17:20
9. klašu izglītība15229166lancaster
12.12.12 11:04
Kuru Rīgas skolu izvēlēties?7758263Alize
12.12.12 10:57
Kā, jūsuprāt, pareizi?5121091mazzaachirka
12.12.12 10:21
Krievu valoda vs Angļu valoda.235997Pievakare
11.12.12 21:09
MUSTANGS , INSTRUKTORS!84808enija
11.12.12 20:55
Meklēju modeli karē griezumam45580laauraroze
11.12.12 18:48
Trigonometrija11850Eddvardas
11.12.12 17:50
tiesiibas377354eziic
09.12.12 14:49
B kat.kursi184267_ilze_
09.12.12 14:43
Aptauja par ceļošanas paradumiem101893tw68790479
08.12.12 19:08
De Lights alus dzēriens.11486l_m_k
08.12.12 12:44
Aptauja par kreiļiem,palīdziet :)12182becky
07.12.12 23:01
7 ls :)528500QueenOfMoney
07.12.12 01:44
Jātaisa aptauja ekonomikā52207missjoker
06.12.12 21:10
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits