Vīrieši un attiecības

"Man ir pilnīgi aizgājis ciet dēļ kāda vīrieša. Un tā ir mana pati skaudrākā atzīšanās sev, pasaulei un visumam. Lietas ir sakārtojušās tā, ka esmu sapratusi: vīrietis, kas man ir lemts, nekad nebūs mans," atklāj Alise.

 

“Beidzot esmu spiesta atzīties, ka mana intīmā dzīve pēdējā pusgada laikā nav spīdoša. Pat vēl sliktāk – tā ir drausmīga. Jau gadu satiekos ar vīrieti, kurš man ļoti patīk, taču mani ne visai uzbudina. Kad nonācām līdz gultai, nevēlējos viņu sarūgtināt un mūsu pirmajā reizē notēloju, ka viņu iekāroju un viņš mani...

 

Mēs palūdzām puišus pastāstīt par tām sīkajām, taču ļoti kaitinošajām lietām, ko meitenes mēdz darīt pēc strīdēšanās. Lūk, kādas lietas atklāja puiši!“Pēc strīda viņa vienmēr apmīļo mūsu suni. Zinu, ka tas izklausās bērnišķīgi, taču man patiktu, ja suņa vietā būtu es.” — Atis L.“Reizēm m...

 

Lai kļūtu par slikto meiteni, tev nav nepieciešams pilns skapis ar lateksa tērpiem un pātagām. Pietiks ar brīvu un bezbailīgu attieksmi, kā arī kailu vīrieti, kurš ir gatavs ļauties eksperimentiem un īstenot tavas fantāzijas.

 

“Un atkal esmu uzkāpusi uz tā paša grābekļa, uz kura solījos vairs nekāpt nekad... Pateicoties manai perfektajai fantāzijai, savā prātā esmu radījusi stāstu – uzbūrusi ainu par Lielisko vīrieti, kas mani iekāro, mani vēlas.

 

Veikbords ir viens no mūsu mīļākajiem sporta veidiem un tā iemesls ir atslētiskie, puskailie instruktori. Tieši tāpēc augusta Cosmo mēs tev sarūpējām īpašu pārsteigumu - četrus seksīgus, slapjus un kailus veikbordistus. Noskaties video un uzzini, kā mums gāja karstajā fotosesijā!

 

Nekad nebiju ticējusi nopietnām jūtām no pirmā acu skatiena, bet nu kāds notikums manu viedokli patiešām sašķobīja. Viena parasta diena, viena neparasta tikšanās un jau visu vasaru es jūtos tā, ka pamats zem manām kājām ir burtiski izrauts.

 

Teiksim atklāti - daudz domāt par saviem bijušajiem, protams, nav veselīgi. Tomēr reizēm no izirušām attiecībām var iemācīties ļoti labas lietas. Piemēram, to, ka slikto vīrieti par labo puisi nav iespējams pārvērst, vienalga, cik ļoti tu to pūlētos izdarīt. Arī Cosmo.lv apmeklētājas ir guvušas pamācošu pieredzi no bi...

 

"Saldo stāstu par papardes ziedu katrs esam dzirdējuši jau agrā bērnībā. Tad tas, iespējams, mums bija šķitis kas mītisks, robežojoties ar realitāti un fantāziju. Atceros, ka to iztēlojos tādu mazu, baltu un trauslu, noslēpušos papardes pudurī tā, ka ieraudzīt būtu iespējams tikai tad, kad ir jau gandrīz uzkāpts virsū," stās...

 

Pirms nedēļas piedzīvoju sliktāko seksu mūžā, kuru, diemžēl, aizmirst nespēšu vēl ilgi. Ne tāpēc, ka tas bija graujošs, bet gan tāpēc, ka pārgulēju ar savu kolēģi.