Boss Orange sievietei – dinamisks un jauns aromāts

06.07.2009

Šis jaunais aromāts sevī iemieso kaisli un kreativitāti, kas piemīt Boss Orange sievietei: brīvo garu, kuras harizmātisko personību definē viņas dzīvespriecīgā spontanitāte.


Jaunā aromāta reklāmas seja Sjenna Millere komentē: "Smaržas ir skaistas - muskusa, siltas un seksīgas. Esmu pilnībā atkarīga!" Pārstāvot kaislīgo un izteiksmīgo Boss Orange sievietes dabu, smaržas atveras ar paceļošu saldo ābolu sprādzienu, kas sniedz svaigu un smalku sievišķīguma pilnu pirmo iespaidu.

boss_smarzas_436



Vienlaikus izsmalcināta aromāta sirds, kas sastāv no baltā zieda notīm un apelsīnu ziediem, rada bezrūpīgu vieglprātīguma pieskaņu. Visbeidzot, pamatu raksturo tādas notis kā sandalkoks, olīvkoks un krēma vaniļa, kuri apvienojoties rada īstu dziļuma sajūtu, pievienojot juteklīguma dimensiju smaržām.

 
Kaislīgas, bezrūpīgas un jutekliskas - Boss Orange smaržas pilnībā iemieso šīsdienas dinamiskās un brīvi domājošās sievietes tēlu.

boss_521


 
 
Komentāri [3]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
p.s.ir arii deziitis,un kjermenja losjons :-)
07.07.2009 23:04 | saite | Atbildēt
 
 
+0
ljoti patik,jau lietoju,var dabut Stockmannaa (l)
tax free tikkai pa 2 lati letaak,nekkaa veikalaa ;-)
07.07.2009 23:03 | saite | Atbildēt
 
 
+0
nav ne vainas. ;)
06.07.2009 16:14 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits